Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 29.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: SEABlSCUlT]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.03.06 02:14



Да ти кажа , аз съм най - вече за свинското ...Особено ако си го пека на огън ...



Тема Re: За Олга Прайднови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.03.06 02:20



В интерес на истината - беше риторичен въпрос , не беше заяждане . Опитах се да кажа защо реагирам на нещо по даден начин ..Ей затова ! Какво ще кажеш за собственик , дето му гледаш конете по 12 часа , 30 дни в месеца , той ти плаща за 8 часа / около минималната заплата - без извънредни и дреги екстри /, нямаш обедна почивка , ядеш на крак сандвич , докато чистиш или водиш някой кон , и ако все пак седнеш на масата , след като и си готвил , се опитвват да ти намерят ралбота , защото Пепеляшка не може да седне при мащехата и доведените сестри ...Не става въпрос за това кой колко пари има - а за отношението .Повярвай ми , аз не правя делението по парите - а по отношението към другите . Познавам хора , които не са по - богати от мен , но пък самочувствието ...Гледат те отвисоко , все едно са кой знае какво ...
За наградите ти се възхищавам - може да не вярваш , че го казвам - но е искрено . Някога , когато имаше конезавод , беше точно така - на Тодоров ден парите се разделяха и жокеи , и гледачи , и треньор - получаваха ВСИЧКИ .Наградите от бяганията после също се деляха - като почнеше сезона . Е , при скачащите коне това го нямаше - и май няма и да го има - поне за Русе имам предвид . Дай боже на повече места да е като при теб ...



Тема Re: За Олга Прайднови [re: adonia]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.03.06 02:22







Тема Re: Паритенови [re: Бo^]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.03.06 02:24



Или още по - конкретно - ако някой прави гуша на гърба ти ..И ти нямаш , за да има той ...Защо , мислиш , не искам да гледам коне ? Построянно се появявят места за конегледачи при нас !



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Capaвчeтo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.03.06 02:30



Ами ние така правим , признавам си - чистим - и изкарваме . Имам лош опит с коне , които лягат - не само светли . Ама ако е преди старт , а той тъкмо се е изпикал и точно там е легнал , и е мокър , а навън има сняг ...Да не говорим , че вемче обявяват старта , а по опашката на коня има половин бала слама !
А като Литъл Лило имахме един Сагар - кестеняв , като Стрем , но без бялото - впрочем - негов брат по баща ...Та същата работа - ходи рядко , и задлжително си слага там главата - на топло ! Познай после това като засъхне , как се чисти !



Тема Re:нови [re: Capaвчeтo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.03.06 02:32



Само ако знаеш как те разбирам за това ...преживявала съм го ...А пък мърлявата бяла кобила го потвърждава колко е вярно ...



Тема Re: Ново българско списание за коненови [re: Capaвчeтo]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.03.06 02:34



На мен си ми звучеше мъжко ...Като Назарет , дето също се оказа кобила !Иначе виждала съм я Авилон по телевизията и на снимки , на живо май не съм ...Всъщност не , извинявам се- миналата година на "Свети Георги " е скачала на 110 см със Стефан Стефанов ...Не съм я заглеждала , просто си реших , че е кон ...



Тема Re:нови [re: Capaвчeтo]  
Автор DustDevil ()
Публикувано25.03.06 04:24



В отговор на това ще напиша, че си напълно права, наистина са с "калпава" ценностна система повечето. парите и властта на първо място... Но не не винаги може да знаеш какви са подбудите на едно 19 годишно момиче да е с възрастен мъж... Казвам го от личен опит, моят приятел е доста по-възрастен от мен



Тема Re:нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.03.06 04:48



Говорим за повечето - не за изключенията !



Тема Re:нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevil ()
Публикувано25.03.06 04:51



да знам, аз само споменавам....




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.