Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:31 05.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Снимки....нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано18.02.06 19:18



Благодаря

I love...

Тема Re: Снимки....нови [re: DAlZY]  
Автор SEABlSCUlT (член)
Публикувано18.02.06 20:04




С шапката трябва да се снимаш и докато яздиш



Тема Re: Снимки....нови [re: DAlZY]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано18.02.06 21:21



Е, моля ти се , Голди всеки ден поне рпо 3 - 4 различни парпкури скача , даже по няколко пъти и така е подготвен , че...
Днес за първи път от последните два мексеца яздихме по - истински - ако в карл до бабките може да се язди...Няма значение АЗ дали мога да скоча паркур , а ТОЙ !Днес скачахме две препятствия - ако едното го скочи спокойно , на другото хуква - мога да те кача да видя ще успееш ли да скочиш с него две поредни препятствия ...И той до около два маха преди препятствието отива бавно , събрано - и после е тапа от шампанско ! А скачаме много ниско в момента , страх ме е , че ако вдигна с две - три дупки , и ще се нацепим в препятствието !
То и аз за шоуто бих скочила , но ако ме грабне и хукне из паркура ще е прекалено голямо шоу - или ако се пребием !



Тема Re: Снимки....нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано19.02.06 19:56



Би било интересно Ама тя тая шапка даже и не е моята

I love...

Тема Re: Снимки....нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано19.02.06 20:03



Абе не е само дали коня ти може да го скочи или не. Щото ако става за въпрос 80см не биха му били проблем-въпроса е воденето и дали можеш да го яздиш. Щото моята може и да може да скача, тя поскоро ги прекрачва, но аз не мога и ми е трудно. Защото не съм яздила 15 години, не съм скачала изобщо и въобще не мога да я водя. Ясно ми е тапата от шампанско. Моята след като прескочи е такава и хуква колкото може. Ама на мен не ми пукаИ да тича из паркура и да бягаме на кушия-голяма работаАз не скачам за награди и розетки, а за кеф и да ми е весело

I love...

Тема Re: Снимки....нови [re: DAlZY]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано19.02.06 20:06



Аз пък като те знам тебе,и да ти се водеше коня ,за шоуто щеше да го хукнеш на кушия из паркура-майтап да става



Тема Re: Снимки....нови [re: DAlZY]  
Автор SEABlSCUlT (член)
Публикувано19.02.06 20:10



Хе за една снимка все ще я дадат,ако не тази пък нещо подобно



Тема Re: Снимки....нови [re: DAlZY]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано19.02.06 22:42



Скацча , и 90 скачахме днес , ако е в това въпроса - ама за мен е важно и да се води - не да се напикават от страх хората по трибуните ! Пука ми за панделките , аз и миналата година стартирах за шоуто , не за тях , хем почти не бяхме тренирали ...
И аз не съм скачала 15 години - ако това имаш предвид .Скачах между 85 - а и 90 - а , после до 93 ВЪОБЩЕ не бях скачала повече от 50 см , и то десетина пъти я има , я няма - с Лабиринт II...После , пак с него 1993 -а скачах един път до към метър....След това не съм скачала май до към 2000 година - май нито един скок нямам за това време - какъв ти скок , аз ако като отида на хиподрума и ходех някой кон на ходом , си удрях задника в тавана от радост !Пък и в него период като ходех , беше не по - често от 1 път на месец - два...Имах слумчай лятото да разходая кон за десетина минути - и чая ноември после - голямо скачане е било , както виждаш ! Направо се скъсвах ...А и две години бях жокей , още толкова - конегледачка ...Такива неща .
Реално много съм скачала само на Щръклево , ама пък до 120 см , 130 - много рядко , почти никога , заящото конете бяха стари и с много травми , а малките кончета тепърва ги оляздвахме...
И като взехме Мери , мечтата ми беше да науча да скача хубаво 1 метър , и да се изтупам и да се снимаме - че от Щръклево нямам снимки като скачам...Това ми е била единствената амбиция с нея . Е , реално скомихме и 120 , но...
А с Голди максимума който сме скочили , е 105 см .
И днес на няколко пъти ми се юрва така , на единия скок как не се пребихме , не знам - хвърли се от много далеч , не знам как не бутна , че то беше 90 см , като приземи , се посука , вкара си главмата между предните , пак се посука , подметна си задника настрани и пробва и да хукне ...Е , тогава вече го шляпнах два пъти по задника - в повече ми дойде . Не паднах , ама натам отваха нещата !И после да видиш - галоп , галоп - и отиваме да скачаме . Скача , хуква , пак кръг и галоп , галоп , пак скок , пак хукване ...Докато спря. Пак отиваше нахъсено , но поне не като изтърван . И днвамата бяхме мокри , на мен фанелката ми залепхна за гърба , ама съм инат...Или ще е както трябва , или хич !Аз искам да вми е красиво -- и като лятото . Ама той сега сума и дни стоя в бокса , ако го яздих , малко тръс , малко ходом - и в бокса , а и се понахрани...Днес не разбрах , мче скачам 90 см , мислех , че е 80 - не се усещат . По - рано имах чувството , че като го стисна с крака преди препятствието , едва ли не аз го пренасям от другата страна , а сега той ме носи , че и все едно не ме усеща ...Което е супер , ама ако не хуква после и се води като хората ...
А по - рано отиваше бавно , до последно чака аз да го бутна откъде да се вдигне , някой път така от чакане се навираше ... Пък сега сам и намира разчет , и отива да скача - няма спиране !Напрлаво ме разбива !
Само дето ме е страх , че той по принцип не е особено внимателен , и ако на тая скорост се брулнем в някой бариер ...

Редактирано от Oлra Пpaйд на 19.02.06 22:44.



Тема Re: Снимки....нови [re: SEABlSCUlT]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано20.02.06 01:21



Аз отдавна си търся , ама все не мога да намеря ...



Тема Re: Снимки....нови [re: dani_f]  
Автор^_Horse_Raider_^ (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 12:53



Снимките са супер!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.