Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 04.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Пак сме тука хе хе хенови  
Автор Дyпнишkoтo Пapвeню ()
Публикувано31.12.05 22:30




След известно прекъсване пак поглеждам тука , хем аз да видя , хем мен да ме видят .
След малко сядам да празнувам и ползвам случея да пожелая на всички весели празници и успехи през новата 2006-та .
А и да питам Олга , тази година май приза в шампионата дойде в Русе ако не греша .....
Най новото ми хрумване е , да пусна 2 коня в шампионата през април. Вече регистрирах клуба си във федерацията , "Марек P&G" се казва.
От месец Март пускам 2 коня в конкура и 2 в шампионата. Добри коне , но както може да се очаква , едва няколко седмици след покупките се оказаха кой с едно , кой с по две разтежения . Само още неизгрялата звезда Сакраменто е кон та дрънка , но като за начало да се появи клуба на хоризонта ще свършат работа . Ако не им издържат краката ще ги спра и ще ги ползвам само за разходки и полска езда .
По-долу прочетох нещо , че са спрели Зоомания . Той Стамен не се ли разправяше и подържаше тоя проект ? Защо са го спрели и от какво зависи да го пуснат ?
Отново желая на всички в клуба здраве , успехи , къде спортни , къде лични и пак да се чуем след празниците
Красси



Тема Re: Пак сме тука хе хе хенови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано01.01.06 00:51



Честита Нова 2006 -а и честит клуб !
Кой приз точно е дошъл в Русе ?
Значи , на Русенския крос русенските коне не бяха в класация ...Значи , на една звезда - Омар хукна из манежа още на обездката , Валтер мина обездката и кроса , но отби два пъти на скачането ...А на две звезди Дим се лразигра пак на обедката ...
В Шумен май Дим стана първи на две звезди / да кажат тия , дето гледаха ! / - и друго няма ...
Кои са ти конете ? Абе за травмите е така - гаранция , че като купуваш кон , ще гледат да те убедят , че е в перфектно здраве / ако може да му прикрият травмите / и всички вредни привички и навици ...
За Зоомания - Стамен каза , че му поискали не знам колко пари за всеки гигабайт дисково пространство , а той не можел да плаща на тия цени , и махал нещата от там . Уж после можело другаде да мести нещата , но повече не се обади да каже нищо ...



Тема Re: Пак сме тука хе хе хенови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано01.01.06 15:24



4ЕСТИТ нов клуб!Успех през 2006!

Редактирано от KATЛA на 01.01.06 15:28.



Тема Re: Пак сме тука хе хе хенови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Дyпнишkoтo Пapвeню ()
Публикувано01.01.06 23:22



Да , за Шумен ми беше думата . Аз не разбирам от конен спорт , но сегашния треньор дето е тука , Вельо се казва , коментира победата на Илиян така ... "Един че бутне , втори че падне , я пак че се уредим .." . Предполагам , че малко благородна колегиална завист струи от тоя му коментар хе хе хе , но може и да има резон .
Конете са ми старите , бях ти ги казал преди ... Вимпел е надеждата в шампионата , ако му издържи крака естествено . Всъщност той е всеизвестния Винпром , но сега като му заверя паспорта във Федерацията ще му сменя името на Вимпел , нещо не ми харесват на Джудиста простотиите , дето си кръщава конете едно към гьотере.
Другия в шампионата ще е Хермес , жребец , луда кръстоска с чистокръвна майка и баща гидран. Същия който Хари го би с кола и го изгоних заради него .
В конкура Мастър , който след покупката се оказа с разтежения и на двата предни крака , но засега държи и не се обажда нещо да го боли . Другия е голямата ми надежда жребеца Сакраменто , той е под седло някъде от Април-Май , сега вече е на 3 г. и 8 месеца и върви много добре .
В момента ми правят едно семпло сайтче и като е готово ще ти дам линка да ги видиш.
За Зоомания , това се очакваше . Всичко се плаща в днешно време , ще проверя колко струва хоста тука в дира и ако ми хрумне нещо ще вляза във връзка със Стамен да го пуснем . Ще видим. Би си заслужавало , щото там има снимки на много коне , състезания и хора и ще е жалко да не може да се виждат.



Тема Re: Пак сме тука хе хе хенови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано02.01.06 01:16



А , като каза тоя лаф , за победата , ми напомни нещо ...Такива думи е казвал
/ доколкото аз съм чувала / на времето един жокей от стипълчейза ...Не помня името , защото са ми разказвали само , но ми е много познато !
Може и да има колегиална завист , ама все пак Дим и друг път е станал първи в Шумен ...Не е единствен случай !
Но пък в Русе , на по - лесния крос / поне като гледах препятствията по снимките / това не се случи .
Вимпел наистина звучи мнтого по - благородно ...Не е единствен случай - в българското коневъдство има какви ли не кофти имена ...Нашият кон де факто е бил с оригинално име ГАДЕН - не сме му го сменили ние , но Голд Мен определено звучи по - свястно !
Обсъждали сме тая тема , за имената - за мен палмата я държи един чистокръвен кон от Плевен , казваше се Наагъл ...И една кобилка - тежковозка от Полско Косово с лиричното име ...Гуменка ...
Значи се е намерил кой да язди страшния жребец ? Звучи интересно . Лично аз винаги съм предпочитала жребци . Не знам защо - някак си по - добре се разбирам с тях . Може би и от човека зависи ....Не знам ...Тишо пък се разбира по - добре с кобилите ...
Сакраменто го знам , макар и от снимки - Мастър не . Ще ми е интересно да го видя . Ще чакаме да кажеш за сайта
За Зоомания наистина е жалко , но мисля , че много неща не бяха организирани ...Мечтая си един ден да го направя на мой сървър , по различен начин ...Примерно сега имаше снимки с цветовете - нито една думичка описание . Пък е добре да си пише - при алестия цвят космената покривка е еди - каква си , гривата и опашката - такива и такива . За породите важи същото - снимки - и поне няколко думи . Създадена еди - къде си , такъв и такъв тип кон , ползва се за това и това ...
А пък за състезанията - ние ги снимаме и бих искала и там да е по - различно - снимки от дадено състезание , стартови листи , класации - и клипове - когато има такива . Друго си е движението ! Имам доста идеи , както и за членовете на клуба - ама за съжаление не знам кога ще успея да го реализирам ...От доста години ми е в главата , засега само като идея ...И полека - лека обогатявам и дообмислям как искам да е ....На Зоомания всички страници бяха по калъп - еднакви , а е добре да има разнообразие ...И като фон , и като разположение ...



Тема Re: Пак сме тука хе хе хенови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор moza (love horses)
Публикувано02.01.06 12:09



Има и още по-гадни имена ,като например -майката на Донадони се казвала Досада!А майката на Моза -Закана-всъщност Закана е хубаво име,но Досада...



Тема Re:нови [re: moza]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано02.01.06 12:12



Аз пък, ако говорим за хубави имена, се сещам за една кобила, която сестра ми е яздила, казвала се е Altesse - "Височество". А тази, която успяла да я ритне, Ursine, Урсин, мисля, че не означава нищо.



Тема Re:нови [re: Бo^]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано02.01.06 12:25



Урсин сигурно идва от латинското ursus-мечка
Също като Урсула.



Тема Re: Пак сме тука хе хе хенови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано02.01.06 12:53



Vimpel e mnogo hubavo ime...Viking(konq koito qzdq v momenta) e imenno ot kon s tova ima...i zvu4i mnogo veli4estveno....haresva mi mnogo!!!
A za Sakramento samo sam 4uvala (hubavi ne6ta),koi e ba6ta mu vsa6tnost



Тема Re: Пак сме тука хе хе хе [re: vizantiq]  
Автор Дyпнишkoтo Пapвeню ()
Публикувано02.01.06 13:27



Баща му е Сакре Фю , Селл франсето на Левков дето го вкараха през 1999 ако не се лъжа от Сърбия. Пусни в търсачката тука във форума Сакре Фю , преди няколко месеца разказвах за тоя кон , да не се повтарям сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.