Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Снимки..  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано28.11.05 03:53



Бях малко поизостанала със снимките, но имах, пък и все още имам, доста работа и малко свободно време. Сега използвах кратката ваканция да понаваксам. Иначе всичко върви добре, след около три седмици някъде се връщам в България за около месец. Та и това ще го видим как ще бъде....
Но, ето снимките, този път са описани...


Още ли е в сила последната новна, която чух за зоомания, че ще бъде ИЗТРИТА в скоро време???
Ами това е... Ако някой иска да му разкажа нещо по-подробно и специфично, да ми пише на мейла....
Поздрави!!!
Ния

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Снимки..нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано28.11.05 05:26



Аз не съм качвала нищо от около две седмици - и вече и не мисля да качвам ...Писах ЗАЩО .
Имам какво да покажа , имаме нови коне , напряавила съм един куп снимки , всеки ден снимам между 50 и 80 , някои от тях сигурно ще видите някога , но определено не на зоомания точно !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки..нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано28.11.05 05:35



Ами аз продължавам да искам да споделям...
А пък напоследък никакви новини за България нямам.....

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Снимки..нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано28.11.05 06:07



Аз не съм казала , че няма да споделям - просто снимки ще показвам , когато мога . Има разлика . А има и пощи . Защо една камара народ , дето нито ги познавам , нито нищо , само да гледат на аванта ?
Пък за новините ...Ами като няма кой да снима / а и като няма да има къде да качи , освен на някое БЕЗПЛАТНО място /, така ще е ...
Впрочем , знаеш ли здащо съм против БЕЗПЛАТНИТЕ сървъри ? Щото и на тях им ядох попарата . Единият фалира , другият , дето беше абсолютно FREE
/ странно , как някои превеждат тази думичка доста СВОБОДНО ! /, след два месеца взе да иска пари ...Някакви си там 10$ май беше - е , тогава / беше преди бая години / си бяха много пари , поне за мен , пък и да искам , нямаше как да им ги пратя , та отшумяха ...Следващия път бяха по - топли - пак FREE - ама след две седмици поискаха пари ...Нещо , което като си качваш снимките го няма като условие ...Та съм престанала . И тук ще престана . Или мой сървър , или хич ! Писна ми !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки..нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано28.11.05 06:18



Ами то безплатни сървари няма. Но за сметка на това много предоставят ПРОБЕН период, като очакват, че ще харесаш това, което предлагат и ще започнеш да плащаш.
На това може и да се погледне от друг ъгъл. Ти не трябва да плащаш, за да могат хората да видят, какво си направил.
Мога да разбера защо те е ядосал факта, че всичко можеше да отиде по дяволите, но въпреки това, какво да се направи като мъ искат пари, които тои няма, какво да каже той, нима не е вложил малко труд. Все пак сме отбор, или....?

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Снимки..нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано28.11.05 06:38



Абе всъщност има ...И www.zing.com беше от тях ...Ама фалираха , както ти споменах ...Бая време си държах снимки там , и никой и стотинка не поиска ...А при другите " пробния " период просто не беше споменат в условията ...Щото като се регистрираш , има условия ...Поне толкоз английски разбирам !
А иначе има , но те реално не са съвсем безплатни - там печелят от пхосещаемост , реклама ...Абе никой не прави нещо хептен за бог да прости ...
Като каза " какво да направи , като му искат пари " ...Ех , как не се сетих - та на мен никой стотинка не ми иска за наем , за овес , за сено , за обезпаразитяващи , за ваксини , за винтамини ....Камерата , с която снимам , също ми я подариха в Метро , плюс картата ...И вечер като пазарувам в магазина , просто ми дават да си пълня кошницата с каквото си реша ...Никой ниииищичко не ми иска !Да де , ама е точно обратното - всеки те дърпа за нещо , и повярвай ми , при мен всичко става с МНОГО труд ...И ако към тоя много труд и не спя , за да правя нещо , дето после излиза , че е нищо ...В един момент ти идва в повече . Затова не искам да правя .
Не знам дали СМЕ отбор - виж , че БЯХМЕ - това да . Ама ако условията не ти изнасят , нищо чудно да има трансфер ...Спортистите поне така правят ! Ако някъде не ти ценят труда , отиваш другаде ...Все пак има и други отбори ...Просто не мисля да прекарам живота си на резервната скамейка !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки..нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано28.11.05 06:46



Ами то и на зоомания мойе да се погледне на място, което е безплатно за другите, защото реално стамен плаща на сървара, което може да фалира... Но може да се направи нещо...
Ама хайде, няма нужда да си изреждаме месечните разходи, защото не искам аз да тръгвам, че ще стигна до огромни суми, пък и съм сигурна, че на повечето хора тук разходите не са им малко. Но както сама казваш, всеки сам си праяви избора, нали... При теб става с много труд, а при мен не... Само колко пот сум хвърлила, за да стигна до тук. Сигурна съм, че не съм и единствената. А какви са сега условията, защо мислиш, че са по-различно? Защо мислиш, че си на резервната скамейка на зоомания? Какво те накара да се настроиш така негативно към всичко?

Live your dreams, don't dream your life!

Редактирано от DustDevil на 28.11.05 06:49.



Тема Re: Снимки..нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано28.11.05 06:57



Числя , че всеки дава , каквото може . Като се оценяват само парите , ОК , аз пари не мога да дам , спирам и снимки , щом това не е ценно ! Много е простичко .
Не ставаше въпрос за месечни разходи , ти изтъкна , че на Стамен му било трудно - значи на всички нас всиииичко ни е толкоз наред , че няма накъде , даже се замеряме с пачки и си подпираме масите да не се клатят , и какви сме пинтии , че не даваме някой лев за пространството , което заемаме ...На мен така ми звучи , извинявам се , ако съм разбрала погрешно ...Ама , примерно , ти и Сияна как ще се чувствате , ако взема да ви си тюхкам колко ми струва Голди на месец , как ми искат все повече пари , пък всеки идва и язди БЕЗПЛАТНО ...Няма ли да ти е кофти от подобен намек , даже и случайно да го кажа ? На мен щото ми е кофти . Затова не искам да заемам НИЩО .
Условията НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ - да местят , да трият - все ми е тая ! Вече не ме вълнува . Каквото и да е - след такива намеци не ми се участва ...Това е . Мое си мнение .Всеки си решава за себе си как да се чувства в дадена ситуация . Аз така се чувствам .
В първия момент се амбицирах да изтрия ВСИЧКИ мои снимки , но го нямам времето ...И без друго достатъчно от него съм загубила , за да губя и още ...Просто се ИЗМОРИХ ...

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки..нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано28.11.05 07:07



Защо логиката ти е такава. Това, че на някого му е трудно, не значи, че на другите им е лесно! Доста хора сме вложили труд в рази работа и не би трябвало да ти е безразлично. Аз аз яздех твоя кон безплатно и ти ми направиш намек, че ти е трудно да го издържаш, нямаше да се почъвствам зле нито за секунда, защото веднага бих направила предложение да ти помогна както мога!!!!!!!!!!! За себе си мога да кажа, че оценявам много висок твоя труд, защото знам какво е! А реално от теб никои нищо не иска. ти си взела решението да помагаш. А ако искаш, можеш а си изтиеш снимките само с няколко движения на мишката и две кликвания..... Ако наистина искаш да го направиш.

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Снимки..нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано28.11.05 07:25



Ами такава ми е ! Ако много наблягаме колко на някой му е трудно , по допускане другите , дето стискат зъби , живеят и си пеят ...Ми дай да се оплачем всички пък , белким се види - ако не си вежда ! Ама не съм свикнала !
Щом АЗ съм те качила на моя кон , бъди сигурнва , че и по корем да лазя , няма да ти прява намеци ! Значи съм си направила сметката - и няма да тръгна на просия - кой каквото даде ...Ако някой види , че ми е трудно и даде , тогава може би , ама аз да тръгна да кърша пръсти ...Това няма да го бъде !Не знаеш кой как е с парите , че да очакваш помощ - другите може и по - зле да са , няма нужда да бият барабан , за да го знаеш ...
Не беше " никой нищо не иска " , точно Стамен викаше " давайте " ! Аз не съм искала нищо за труда си - щото мога и така да го погледна . Мога ли да си направя някъде едни мъъънички снимчици , примерно с надпис рени.com та хич да не се виждат и да искам пари ? Мога . Ама не съм го направила . Не печеля от зоомания , пък вложеното време бих могла да го използвам за други неща - даже и да лежа по гръб и да не правя нищо !
Ако можех да изтрия снимките с две движения , щях . Ама ако погленеш в колко галерии съм качвала снимки - при цветове , при породи , при конезаводи ...Да изброявам ли всичко ? Няма смисъл , нали ? И с две движения мога само цялата галерия да бастърдисам ...

Goodbye My Love,Goodbye


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.