Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 03.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Снимки?!?!?!нови  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано07.10.05 07:28



Бавна връзка.... Направооооо Но! Издържах да кача тези снимки....:



И тези, които са малко старички, но днес получих диска. Не са мои...



Отне ми почти 5 часа цялото качване и нямам време сега да преименовам моите снимки. Много са, пък и зоомания нещо номера ми играе... Извинявам се...
Много целувки на всички!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Снимки?!?!?!нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано07.10.05 08:15



Браво за труда ...Готини са снимките ! Това , предполагам , са отн състезанията ? Белият кон ми хареса много И препятствията - обожавам такива !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки?!?!?!нови [re: DustDevil]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано07.10.05 13:45



Разглеждам ги с удоволствие.Първата снимка е много готина-направо чувам как пръска водата.И другите са много хубави!




Тема Re: Снимки?!?!?!нови [re: KATЛA]  
Автор dani_f (срамежлива)
Публикувано07.10.05 15:36



Страхотни снимки.Много ги харесах.А и ти толкова си се постарала да ги видим...Супер са.Няма какво да говорим просто .



Тема Re: Снимки?!?!?! [re: DustDevil]  
Автор horse_mania (ентусиаст)
Публикувано07.10.05 19:59



Снимките са много хубави ! Благодаря за труда и времето , които си отделила , за да ги качиш и ние да можем да ги видим !!!



Тема Re: Снимки?!?!?!нови [re: DustDevil]  
Автор horserider (обожаващи коне)
Публикувано08.10.05 21:39



Браво!! Снимките направо ни зашеметиха! Много са хубави!!! Залезите са страхотни-този лилавия наистина ли е лилав? А онова летящо нещо в небето прилича на НЛО-много е странно....
Много ни хареса и Quarter horse museum.



Тема Re: Снимки?!?!?!нови [re: DustDevil]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 13:32



Мн са хубави снимките Ния! Имат атмосфера...хм....точчно като от Тескас! Завиждам ти за хубавото време...тук е толкова дъждовно!
А какво е било това състезание?Съжалявам ако питам за нещо които си разказвала....



Тема Ния:-)!нови [re: DustDevil]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано13.10.05 00:44



Виж какво намерих както си се рових за съвсем друго нещо.Сетих се за тебе и го пускам тука.






Тема Re: Ния:-)!нови [re: KATЛA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано13.10.05 02:57



А , вчера снимах нещо подобно ...Е , не точно такова , но ...Бяха пуснали Фарлап в падока и Красьо го снимаше - впрочем , с неговата камера може да си го позволи , на мен не ми стигаше скорост и лиеко ми се размазваше в полумрака , но пък така беше като бяло сияние ...Само 2 - 3 снимки направих , защото ни чакаха с кола , но стана интересно ...

Goodbye My Love,Goodbye


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.