Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 22.09.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Uno6eskotoнови  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано29.08.05 21:40



Nqkoi bil li e v Bojuri6te i ako da ima li snimki....



Тема Re: Uno6eskotoнови [re: vizantiq]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано29.08.05 21:54



Ami to mai obiknoveno az hodq po sustezaniqta, koito sa v TOZI raion.... i snimam... Desi su6to hodi, no mai ne e suvsem vinagi puk i ne snima... Nooooo sega mai az sum dosta dale4e.... i ne misq, 4e e vuzmojno...
Vseki slu4ai, dokolkoto razbrah, krainiqt pobeditel e edno mom4ence s kon Spartak.

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Uno6eskotoнови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано29.08.05 22:39



Оставаме без кореспонденти ...

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Uno6eskotoнови [re: vizantiq]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано29.08.05 22:46



НЯКОЙ - да -



Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Uno6eskotoнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано29.08.05 22:53



Ehhh...kolko jalko!!!
Az znam samo malko ako moje da se kaje 4e zanm ne6to de...
Ot Shumen:Zdravko sas Zetor parviq den na 120sm. parvi,vtori den parvi man6 1 butane vtori man6 2 kraino klasirane za dtori den 5 mqsto.Parvi den v obezdkite 3.vtori den 5-i
Mi6el Dimitrova parvi den v obezdkite s Geolog milq 4e e parva,vtori den s Dekor 4-a ili 5-aA v ska4aneto e izklu4ena.
Pri deca za balkaniada se klasirat Cveta Kapralova s Pegas,Ivan Aleksandar (moje bi s Nilton,no naistina nqmama ideq s koi kon e,nadqvam se vie da zanete),i tretiq e pak Ivan,ot Stara Zagora,no nego ne go zanm izob6to...
Pri star6a vazrast zanm edinstveno za Zdravko,4e se e klasiral za Balkaniada,drugite ne gi zanm kooi sa,nadqvam se utre da razbera pove4e...

[image]http://www.zoomania.org/gallery/view_photo.php?set_albumName=album925&id=aae[/image]


Тема Re: Uno6eskotoнови [re: vizantiq]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано29.08.05 23:39



Аз и това не знаех даже , а че състезанията няма да са в Арбанаси , научих някъде два дни преди това !
От нашите Митко трябваше да скача с Гибсън , ама до София се отказаха да ходят ...
Къде ще е тази година Балканиадата ?

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Uno6eskotoнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано30.08.05 03:18



Balkaniadata po ska4ane e v Turciq,a po obezdka v Garciq....Mislq 4e e na 10.09.05.....no specialno na6ite kone 6te tragvat utre ......toest Zetor,za6toto toi i na Hosre Show 6teq da ska4a i neznam kade si o6te i taka....

[image]http://www.zoomania.org/gallery/view_photo.php?set_albumName=album925&id=aae[/image]


Тема Re: Uno6eskotoнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано30.08.05 03:19



A za6to Iskarov e ka4il samo tova....ne e li snimal ili moje bi ne mu e ostanalo vreem...
A az mislq 4e malkiq na snimkata e kon Spartak,no ne sam sigorna...

[image]http://www.zoomania.org/gallery/view_photo.php?set_albumName=album925&id=aae[/image]


Тема Re: Uno6eskotoнови [re: vizantiq]  
Автор vizantiq (Мимито)
Публикувано30.08.05 15:08



DAno Desito kato se osvobodi da kaje...po-sigorno...
Tq maj e bila tam ama 6te vidim...



Тема Re: Uno6eskotoнови [re: vizantiq]  
Автор vingel (новак)
Публикувано01.09.05 17:44



ne sam bila v bojuriste no znam nqkoi podrobnosti.... obsto vzeto posledniq den klasiraneto e bilo slednoto
парва dimana koleva- Pur boy
втора алекс....някоя си.. не и знам нито фамилията нито конете.. познавам я маи е от варна но у4и в гарция,може би я знаете..
трети мом4енцето от 6умен
4етварти ася 4анева с аисгърл
пета яна терзиева с даглас
в този ред заминават на балканиадата в турция до 4етварто място.
за жени заминават ; адриана тодорова с рапира, илиана от варна, и яна терзиева с пастис. броиката е недопалнена но все пак е направен отбор
мажете не знам кои сте ходят надявам се вие да ми кажете... за децата незнам как са ска4али са6то.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.