Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 03.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Снимки от турнира по обездканови  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано09.06.05 22:12



Аз се извинявам, но няма да мога да разкажа... Резултати не съм записвала, а да ги запомня - немислимо... А нямах време да запиша личните си преживявания от всеки един от трите дни и сега вече всичко ми е омешано и не знам кое от кой ден точно е... Срам... Само ще се похваля, че на това състезание за пръв път ни (на мен и Ели) ни беше поверено храненето, поенето и чистенето на трите коне, поне единия ден. Фати първия ден отново даде повече от възможностите си, направи програмата много по-добре от Божурище. васко ми вървя нормало, а Мел.... Втория ден Фати получи сценична треска точно преди да влезем в манежа. Нещо й щракна изведнъж и стана една нервна... На тази втората програма са ми трудни смените... Фати не ги може, васко не го усещам дали е сменил, а с Мел е трудно, защото трябвата страшно силни крака и ако не си направил голяма постановка, няма начин да ти смени правилно... Както и да е... Ааааа.... За кюра. В неделя той откри състезанието. Много му се кефя... Само Тарзан направи пасаж и пиафе и съответно стана победител (пък и музиката му най-много ми допадна), втори беше Алигатор, а трети Орландо.
Но пак се отплеснах... Ето снимките от моя апарат

!

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: DustDevil]  
Автор hegemonia (новак)
Публикувано09.06.05 23:03



:((( не ми се отваря зоомания
а Тарзан го гледам всеки ден и немога да му се нагледам, пиафе го научиха да прави миналото лято, а Алегатор в момента го учат да прави пазаж. не е за подценяване и младия кон на Светльо - Гевриор, доколкото разбрах е станал 1ви в средния клас



Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: DustDevil]  
Автор horserider (обожаващи коне)
Публикувано10.06.05 21:19



Снимките са страхотни! А само да попитаме -как се казва белият кон на кафяви петна? Мноооооооооооого е красив!



Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: DustDevil]  
Автор horserider (обожаващи коне)
Публикувано10.06.05 21:20



Снимките са страхотни!!!! А само да попитаме- как се казва белият кон на кафяви петна? Мноооооооооооого е красив!



Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: hegemonia]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.06.05 21:24



Много жалко !
Аз Алигатор го гледах в неделя , като бяха скачанията ...Даже се шегуваме със Сияна - виекам й , искам Голди да върви така ! А тя ми отговаря " Че той нищо не прави" - " Върви събран ! " казвам аз
А после вече го гледахме като прави смени

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: horserider]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.06.05 21:26



Фатима

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.06.05 21:29



Ееее , поне можеше да напишеш кои са конете !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор horserider (обожаващи коне)
Публикувано10.06.05 21:29



Мерси много. А нещо повече може ли да ни кажете-интерестно ни е?Мерси предварително



Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: horserider]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано10.06.05 21:35



Ами за Фати Ния трябва да разкаже - тя я язди ! Аз само по снимки съм я виждала за сега ...

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: Снимки от турнира по обездканови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано10.06.05 21:45



Ами не всички ги знам кои са и затова реших изобщо да не ги надписвам....

Live your dreams, don't dream your life!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.