Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема СНИМКИТЕ НА КРАСЬО ОТ СОФИЯнови  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано17.05.05 12:26




Вече ги е сложил . Има няколко много стилни падания , ама палмата поне за мен държи Димитър Джонгов с Диктор на 130 см . И на 120 с Гизберг има едно цветно събаряне !
Да си призная , иска ми си някой път да падна така - ама ако той снима !Щото на последните две падания мъжът ми нещо забравя да снима ...

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИТЕ НА КРАСЬО ОТ СОФИЯнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано17.05.05 18:47



Снимките му наистина са много готини. А той как ме шашна!? Питам го, а ти два обектива ли имаш-Ами не, 20!!!!!Ееееехх......някой ден и аз ще имам хубав фотоапарат......
На мен лично ми харесаха снимките където Венето Тенев СЪБАРЯ коня, защото той наистина си го събори. Иначе Димитър Джонгов настина е паднал много красиво В смисъл, не че се радвам, че е паднал, а просто и интересно е станало и от готина гледна точка е снимал Красьо.
Оооо, дааа! Аз ще падам по хиляда различни начина, само да знам, че ще снима-през глава, през задница, отстрани, двойно салто предно, задно-както се сетиш!


Only God will judge me


Тема Re: СНИМКИТЕ НА КРАСЬО ОТ СОФИЯнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано17.05.05 20:51



Страхотни попадения има! Ами че то с такова чудо, с което снима, оръжие за масово унищожение.
Хе-хе, ами че вие какво мислите, че чакам! Искам първото ми падане Красьо да го снима.

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: СНИМКИТЕ НА КРАСЬО ОТ СОФИЯнови [re: DustDevil]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано17.05.05 22:17



Да, наистина...направо си е оръжие неговото.....не фотоапарат, а чудо...а знаеш ли как ми се иска само за 5 минутки да го подържа, само за пет и да му се порадвамТо човек да го естрах да го пипне
Така си е! Ако някога съм на състезание и Красъо снима специално ще направя някакво невероятно падане, че да ме снима


Only God will judge me


Тема Re:нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано17.05.05 22:52



Има към шест-седем снимки на публиката (в началото, преди обяд на 14-ти, още ме е нямало тогава), където се виждате на тях - Ния и нейната Деси, Рени, Сияна.

Хубави са снимките, но всички - някак еднакви...Все пак да не забравяме, че той работи и съобразно това снима.



Тема Re:нови [re: Бo^]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано18.05.05 01:11



Смешното е , че и Тишо има точно подобна снимка ! Също и една , на която е едната ездачка , която скача на 90 см - май беше туркинче - и Тишо , и Красьо са я хванали точно на едно и също място / конят й се беше събрал страхотно / , но от две различни страни

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИТЕ НА КРАСЬО ОТ СОФИЯнови [re: DAlZY]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано18.05.05 01:16



Да , а пък колко карти има ...Няма да ти казвам въобще ! Вие отидохте да снимате награждаването на 130 см , а той си остави чантата близо до мен и си смени обектива , и аз се майтапех с него , че нито за ток закъсва , нито за кадри !
Коня го събаря Апостол Тенев . Венето не скача
А другият просто избива рибата - умирам да снимам подобно нещо ! Е , тне пожелавам на никого да падне така , но ако се случи , не бих пропуснала ...Само ще се моля да не се наранят ездач и кон ...Да е атрактивно , но без последствия !
Бе аз като падам , него все го няма ! И Голди като ме грабна - пак ! Дойдде малко след това , даже ни кара обратно ...а Тишо не ме снима - е , снимал ме е , ама толкоз безфокусно , че ...Моля ви се , докато карам галоп по пистата , се надупил да снима глухарчета ! И като профучах край него , дсокато върне обектива и фокусира ...Пък Голди беше вдигнал максималната си скорост ! Кажи - речи удряше хилядарката !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИТЕ НА КРАСЬО ОТ СОФИЯнови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано18.05.05 01:30



Мда , и откъм обектив , и откъм всичко ...Ама неговата камера струва колкото всичките наши , взети заедно - и отгоре !
Но пропускате факта , че той на нашите години не е снимал с нищо цифрово !
Лично аз мога да ви кажа , че си го е постигнал с много труд ! Далечната 91 -а на Републиканскогто в Гецово мога да ви кажа , че снимаше със " Зенит " - а аз тогава снимах с " Практика " - най - доброто в бившия соцлагер ! Вярно , не МОЯ , а служебна , но ...Даже тогава се бъзикахме по тоя повод - кой с какво снима ! Само дето него го пускаха в паркура , пък и все едно правеше по - добри снимки от мен ...Вие не сте му виждали някогашните , черно - белите ...

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИТЕ НА КРАСЬО ОТ СОФИЯнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано18.05.05 12:08



Карти, ток...няма да се учудя и подвижно зарядно ако си има
Ааааа, не! Ще ме извиняваш, ама това вече наистина си е ВЕНЕТО Тенев
Нали каза, че го разпознаваш, ащото носил тъмни очила-ами този НОСИ!


Глухарчетта явно са били по-интесенси


Only God will judge me


Тема Re: СНИМКИТЕ НА КРАСЬО ОТ СОФИЯ [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано18.05.05 12:09



Да той е споменавал с какво е снимал. Аз за това и казах, че има време.....надявам се да мога и аз някога да снимам с такъв-дори и за малко. Иска ми се да ги видя


Only God will judge me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.