Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 27.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Още едно място за конна езда и конни преходинови  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано09.04.05 11:07







Тема Re: Още едно място за конна езда и конни преходинови [re: Бo^]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано09.04.05 11:49



Не ми се отварят някои неща на (s)hit.bg


dove portano i passi che facciamo

Тема Re:нови [re: KATЛA]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано09.04.05 12:24



Жалко! Става въпрос за ловна резиденция "Скалско" в района на Габрово и Дряново. Даже има и един шарен кон на снимките, но не е Алба - сравних шарките (тя все едно е вездесъща....).





Тема Re:нови [re: Бo^]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано09.04.05 12:48



Аха.
На мен това ми е по-близо от Пирин,ама пък държа да покажа Пирин и Рила на елфчето-няма какво да ми се фукат само с техните планини,я!И ние си имаме!
Обаче сега настъпи едно объркване с моя паспорт и...де да знам кога ще си дойдем лятото
Пък и много време до тогава...
Уфффф,как мразя да завися от тъпа бюрокрация


dove portano i passi che facciamo

Тема Re:нови [re: Бo^]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано09.04.05 19:21



И това звучи добре, но пирин и родопи по-добре. тук около 30 лв. на ден за настаняване, а за ездата около 20 лв. на час. не ми звучи изгодно!

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Още едно място за конна езда и конни преходинови [re: KATЛA]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано09.04.05 19:21



и на мен някои неща не ми се отварят...

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re:нови [re: DustDevil]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано09.04.05 20:58



Е, то пък в София е много изгодно да се въртиш в кръг като гламав срещу 20лв за половин час....



Не, ако имаш предвид "Аркан" за Родопите - там също е скъпо. Най-изгодно е да се направи двудневният преход с каракачанските коне нагоре от Кресна.



Тема Re:нови [re: Бo^]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано09.04.05 21:57



Е, сега. И аз се съм привърженик на това "да се въртиш в кръг като гламав срещу 20лв за половин час". Но пък си мисля, че за такъв преход е по-добре да си платиш известан сума предварително и да си наистина на преход. това последното ми се струва, че не е точно така. отсяда се някъде и през деня си запълваш времето в езда. На мен най-много ми харесва точно този в Кресна, но определено не само заради изгодността.

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re:нови [re: DustDevil]  
Автор Бo^ (Бо)
Публикувано09.04.05 22:34



Да, така е, но преди да опита човек, няма да знае какво е със сигурност - може много да ти хареса, но може и да се разочароваш. Определяш си някаква горна граница на средствата, които можеш да отделиш за това, и пробваш.



Тема Кефиш ме!нови [re: KATЛA]  
Автор White River ()
Публикувано10.04.05 21:29








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.