Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 20.09.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема БЪЛГАРСКИ ПОРТАЛ ЗА КОНЕнови  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано07.02.06 08:28



Какво е проект коне?
Това е проект, който има за цел да събере възможно повече информация за конете и всичко, свързано с тях, не само в България и от света. Той е свободен проект, в който няма шефове и шефки. Всеки заявил желание, идея, мисъл, критика, и споделил с Форум Коне ще бъде взет под внимание. Всеки яздач, без значение дали е напреднал или начинаещ, всеки обичащ конете по един или друг начин, дори никога през живота си де не се е качвал на кон, но се чуста свързан с тези животни, може да участва.

Още с раждането на Зоомания, исках да има такъв проект. Започнах да обикалям форумите и интернет в търсене на ентусиасти и хора със знания и опит, тъй като мойте са на ниско ниво! За радост във Форум Коне открих прекрасни хора, с които направихме Проект Коне. Той вече се радва на известност и слава. Това ме радва, надявам се вас също.

Всеки може да има Галерия в Проект коне (с неограничен брой снимки) стига да изпрати снимките си на този адрес:


Той е само за снимки!
Личната ми поща е
На нея може да контактувате с мен, но тук не изпращайте снимки!
268568381 - ISQ за всякакви видове онлайн разговори :)

Ще се радваме на авторски статии, но и просто на такива, които сте намерили и смятате, че ще са интересни на другите, ще бъдат пускани в Проекта (стига да е посочен източникът).
Всеки може да рекламира (безплатно), каквото поиска в Проект Коне стига предварително да сме уточнили начина. Това се отнася за:
Клубове
Състезатели
Вносители на коне
Учители по конен спорт
Храни за коне

Целта ми е да се събере колкото се може информация на едно място, с цел работата с нея да е по-лесна и да не трябва да се лутате в интернет в търсене на необходимата информация.

Това е Проект коне. С благодарност на всички, които ми помогнаха да го направим, и всички, които в бъдеще ще се присъединяват към нашия екип.
Стамен Стаменов
гр.Перник
19:06 04.2.2005 г.




Live your dreams, don't dream your life!

Тема Я тествайте :)нови [re: DustDevil]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано16.03.05 19:24



Моля кончетата от чужбина да тестват зареждането на зоомания; и портала за коне. Да видиме дали има промени с бързината щото аз я усещам и в Италия цитирам: "преди за 10минути сега за секунди" една приятелка

А и кончетата в България нека тестват и да пишат тука и галерията и проекта и всичко и пишете тука за да получа отговора и да знам какво става. При мен се усеща.

Отпусната ни е 1гигабайтова линия на сървъра и т н..... това е доста мммм готино. Да видиме вие какво ще кажете.

Вярата ми е всичко. И пътя ми е във вярата. Следвам го.


Тема Re: Я тествайте :)нови [re: zoomaniak]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано16.03.05 21:33



Еми айде тогава да се похваля с първата анимация през живота си, съвсем лесничка:





Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: Я тествайте :)нови [re: DustDevil]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано16.03.05 21:36



Добра е

Вярата ми е всичко. И пътя ми е във вярата. Следвам го.


Тема Re: Я тествайте :)нови [re: DustDevil]  
Автор horse_mania (ентусиаст)
Публикувано16.03.05 22:39



Супер е ! Поне на мен много ми харесва ! Браво



Тема Re: Я тествайте :)нови [re: zoomaniak]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано17.03.05 01:34



Аха , супер е !

Goodbye My Love,Goodbye


Тема Re: Я тествайте :)нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevilМодератор (игрив)
Публикувано17.03.05 07:46



Да, ама зоомания нещо я няма.......

Live your dreams, don't dream your life!


Тема спокойно :)нови [re: DustDevil]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано17.03.05 15:39



нищо фатално. има проблем ще се оправят нещата. това е от фирмата която държи диенесите и не ги е пренасочила правилно към новият сървър - нервим се и аз....

търпение

Вярата ми е всичко. И пътя ми е във вярата. Следвам го.


Тема Re: Я тествайте :)нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано17.03.05 23:09



Забелязах още снощи

Goodbye My Love,Goodbye


Тема Re: спокойно :) [re: zoomaniak]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано17.03.05 23:13



Не се нервирай - аз достатъчно го правя тия дни !

Goodbye My Love,Goodbye



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.