Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 03.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ТОП 10 на най-добрите трениоринови  
Автор pastis (джуджето)
Публикувано24.02.05 20:29



напишете кои спред вас са наи добрите трениори в конния спорт в наши дни!Няма зна4ение от кой краи на страната са.о4аквам вашите мнения по въпроса и предложенията ви.вземете вапроса на сериозно



Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: pastis]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.02.05 01:42



Тук вече съвсем незнам - аз яздя БЕЗ треньор !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор pastis (джуджето)
Публикувано25.02.05 13:32



ТАКА Е МН ЗЛЕ



Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: pastis]  
Автор DustDevil (игрив)
Публикувано25.02.05 14:17



Защо да е зле? Ако можеш да известна стемен сам да си преценяваш! Примерно според мен е добре, когато тренираш ако не точно треньор, то поне да има някой "на земята", който да ги помага. Да речем за скачането, да ти слага бариери, вдига препятстия, снима и т.н.

А сега някой си плащат за треньор само, за да има казва колко са добри, а ако им каже нещо друго, го махат! Това не мисля, че е нормално...

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: DustDevil]  
Автор pastis (джуджето)
Публикувано25.02.05 20:53



съгласна сам с теб.и наистина е така...което е много жалко....



Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: DustDevil]  
Автор Sarav4eto:) (Дивото зове)
Публикувано25.02.05 21:01



Ами не знам, за мен лично трениорът е много важен и бих искала винаги да яздя с трениор, защото всеки знае, че чуждите грешки се виждат най-лесно, а когато и окото е набито....по този начин е много трудно да затвърдиш някаква грешка, дори и неволна и винаги има какво още да научиш.
А за мен моята трениорка си е дъ бест Иначе нямам чак такъв поглед и преценка за да кажа

[ItGRABSyou...]



Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: Sarav4eto:)]  
Автор pastis (джуджето)
Публикувано25.02.05 22:11



зна4и го пи6е6.след няколко предлойения ше намерим доста трениори:):):)



Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: pastis]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано25.02.05 22:50



За мен е най-добрия този,който е създал добри спортисти.
Не знам кой е тренирал Росен Райчев ,но гласувам за него с две ръце.
Също и за Тодор от Русе,(Рени ,нали е баща на Ивайло)Казвам го,защото за него чух много добри мнения от хора от южна България.
И за Минчо,който в момента е в Стара Загора.Знам,че сестра ми му се кефи страшно.
Изобщо си мисля ,че по-старото поколение треньори са супер.Хора на които можеш да стиснеш ръката и да разчиташ на тях.Такива дето ти викат от време на време,но виждаш как искрено се ядосват за грешките ти.А не такива, дето всеки урок ти казват колко задобряваш,а самия ти не се чустваш така и великите ти изяви се свеждат до ежедневните тренировки.
А да тренираш сам си е супер.Когато яздиш любителската си е много добре даже.Стига ти човек ,който да ти вдига ПРЕПЯТСТВИЯТА(пиша го с големи дебели букви,защото е СРАМНО ,момичета и момчета,които сте ездачи да пишете ГРЕШНО думата ПЕПЯТСТВИЕ.Не се пише преДпятсвие,не е препяДствие и всякакви други вариации) и евентуално да снима.Грешките,които сам можеш да си откриеш на снимки понякога могат да бъдат пропуснати и от добър треньор.Ти най-добре знаеш какво искаш от себе си и ако видиш грешката си на снимка,може би ще се постараеш да я поправиш следващия път.
Толкова за треньорите.
За другите имена и класации не мога да кажа нищо-то се вижда на международно ниво кой и как ни представя.


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: pastis]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.02.05 23:45



Ами ! Нищо подобно - даже си е много ХУБАВО . Разбираш ли - конят си е лично твой - ти си си го купил - не баща ти , не чичо ти , ти самичък , и ти самичък си решаваш кога и как да си го яздиш .ЗА КЕФ . И никой няма да дойде и да те пита защо яздиш без седло днес , защо караш само ходом - и каквото и да е !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: ТОП 10 на най-добрите трениоринови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано25.02.05 23:55



Някои не могат . Щом не падат от коня , когато вдигне галоп , и вече се имат за велики ездачи .
Човек за препяствията имам. А ако искам съвет , пак има от кого да поискам. Но никой не ми стои като пъдар на главата !

Goodbye My Love,Goodbye


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.