Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 08.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема СНИМКИ!!!  
Автор DustDevil (игрив)
Публикувано14.02.05 22:37











Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано14.02.05 23:16



Значи за скачането - права си - има изсипани ездачи ! И аз не съм го отричавла . Явно е било студено - Калверо разкошно е излязъл !
На мен Калифорния ми е много сладка - не знам дали още е в Банкя и каква порода е , ама има нежна главичка малко като на арабче
А за обездката ...Еее , миличка , наистина поздравления ! Голямо БРАВО ! Този път да , това е ! Не можеш да кажеш , че предния път не е било така !
За Деси не мога да кажа за Орландо , защото е от кофти ъгъл , но поне за мен от тия две снимки с Ван Гог е по - добрата . Тук може да е субективно мнението ми . Не твърдя нищо категорично в този точно случай . Но и нейната снимка с Ван Гог е по добра от това , което съм виждала преди . И съм искрена . Предния път не можех да го кажа - нямаше да е вярно .
Но пак не мога да не кажа за Ангерлина , че Орландо зяпа и му се виждат зъбите . Не знам дали нашите съдии го отчитат , но за мен е грозно и дразни - още повече , че и Голди го прави понякога !
И друго , което мен ме интересува - акои някой може да каже - Марио с Компромат рамото вътре ли се опитва да направи ? Защото Мери ми изглеждаше точно така , кагато се мъчех в началото - и ми вървеше ей така на !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: DustDevil]  
Автор wild_spirit (horse lover)
Публикувано14.02.05 23:21



ее ти си голямо злато , снимките са супер ! Благодаря , че ги пусна толкова барзо

Изобщо благодаря и че имаше снимки



Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevil (игрив)
Публикувано14.02.05 23:35



Има изсипани (няма да показвам снимката, където един се е хвманал за поводите, легнал още малко на гърба на коня, а физиономията му е такава, все едно е на влакчето на ужасите....), но има и такива, които скачаха доста прилично.
Не само беше студено, беше адски студено, от студ не се сещам дали беше по-студено от миналото състезание или не.... калифорния още е в Банкя. Ако искаш може да питам момчето, когато го видя следващия път, каква порода е.
Ами постарах се. То тогава две неща ми бяха само в главата: Ватерло да се успокои, когато влезем в програмата (което и стана, като изключим оново стресване и то, когато привеждахме ходом...), другото беше да е събран. Пътя си го карах по инерция! Благодаря за критиката и последвалата похвала!
На Деси съм сложила само две снимки, защото общо взето на другите нищо не се вижда.... Деси нещо е имала проблеми с фокусирането.
За Марио не знам, не се сещам каква им беше програмата, защото те за редовните класове я промениха. Някой, който знае програмата да каже... Мисля, че нямаха рамо вътре нагоре в манежа, но доста програми ми се омешаха и не съм изобщо сигурна...

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 00:19



Да , много точно описание - и май поне двама или трима такива видях ! "Е , то пък и скачането да не е за всеки сега !
С Калверо снимката е разкошна - с парата !
Аз Калифорния за първи пъстн я видях на 6 май 2003 -а . Знаеш ли , те две такива кобили бяха - тя и Кипра - с малки , нежни глави - и сиви .
Кипра скача на нашия крос една звезда същата година в Русе и стана първа .
За Вагтерло ти казах , че вярвам , преди да съм видяла снимките . Този път си е к7акто трябва да е - аз знам , че той може да върви така и бях сигурна , че можеш да го накараш !
Ами аз коментирам само това , което съм видяла . Мога да ти кажа , че и Тишо е съгласен с мен - и двата пъти .
За Марио попитах , защото на това ми заприлича . Имах даже подобен клип с Мери

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: wild_spirit]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 00:20



И аз . Много са хубави

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevil (игрив)
Публикувано15.02.05 12:04



Ами то и от предното състезание има няколко такива, но тая е и от по-отблизо и се вижда точно това. Може и да я пусна, анонимна, да не се знае кой е човека, че после ептен може да ме гледа злобно!
Явно просто е трябвало някой да ми го ИЗКРЕЩИ в лицето. Преди си мислех, че просто не мога... Явно не е така.
То наистина на това прилича, заради предния крак, но задницата май не е много, както трябва за рамото. Не знам програмата. Деси да попита Ангелина или Михаела, нали те я играха, и да даде малко инфо.

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 18:00



Хе - хе , може и черна лентичка да му сложиш на очите - да не се разпознава кой е ! Шегувам се .
Ами виждаш ли - ти можеш ! Можеш по - добре ! Той не може ли ? Нека се амбицира !
Иначе не съм го изкрещяла - но пък явно имаше полза и мен това ме радва . Ако мислех , че не можеш , щях просто да си кажа " ми тя толкоз може " - и нямаше да кажа нищо . Явно не съм си го мислила .
Ами аз затова попитах - пък знаеш ли - и да е това , пак може да не му е добре задницата - ако не го е изпълнил добре !
Значи , при обездката две звезди имаше и рамото вътре , и травер .

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DustDevil (игрив)
Публикувано15.02.05 18:13



На този поне само физиономията му е стресната, а от предното имаше един дето почти си викаше. Много беше забавен. Важното беше, че и на него му беше забавно!

Използвах изкрещяла метафорично. Имайки предвид, че ме накара да се позамисля...

Да де, възможно е и да не го е изпълнил както трябва. Няма какво да гадаем, който знае просто да каже!

Live your dreams, don't dream your life!

Тема Re: СНИМКИ!!!нови [re: DustDevil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 18:27



И аз съм имала такива !
Ако човек се замисли ,струвало си е . Особено ако после има видим резултат ! А то има .
А за Марио затова попитах . Надядвам се някой да знае

Goodbye My Love,Goodbye


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.