Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 03.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: КАКВО ВИ СТАВА????нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано15.02.05 16:53



Хахахаха-неизпреварвай надеждите!


Only God will judge me


Тема Re: СНИМКИ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТАнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано15.02.05 16:55



И при хората е така. Ако с добра дума, с мило отношение ги караш да работят ще са мн по старателни, отколкото ако ги хокаш и навикваш постоянно. Разбра се винаги си има изключение, но...
Да, жалко


Only God will judge me


Тема Re: СНИМКИ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТАнови [re: DAlZY]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 17:49



Да ти кажа - има хора дето и да им викаш , файда няма - то си знае неговата ! Като спомена изключенията...

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: КАКВО ВИ СТАВА????нови [re: DAlZY]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 17:50



Абе ...То каквоато е писано ! Днес какво ни се случи ...Ама ще пиша в отделна тема !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: А ти?нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано15.02.05 19:08



А ти ако беше треньор, как щеше да се държиш - би ли крещяла, хвърляла предмети по трениращите?!



Тема Re: СНИМКИ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТАнови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 20:10



За Ангелина мога да ти кажа само, че е страхотна и като човек и като треньор...За вашатат треньорка не знам, но това, което Ангелинка направи за мен, в момента на нашата база е рядкост!И затова съм и адски, ама адски благодарна.Тя е треньор, на който наистина му пука за състезателите му и се опитва да ги научи на най-доброто...прави изключително мн!Не визирам само Орландо...
За тръса на Ванчо, ела да го видиш, не на състезнаие, не искам да те карам да гледаш пародии, но когато се оправи времето заповядай, то трудно може да се види на снимки, т.е. може , но едва ли имаме!За Голди, не знам но само мога да му пожелая да прави тръса на Ванчо, според мен не е до крака, а до сърце и желание!Салвадор дето е 2 пъти колкото Ванчо не може да му стъпи на малкия пръст на тръса.Аз съм си мн доволна от момчето, все пак кара обездка от септември, а научи адски мн, като се има предвид колко назад го беше върнал Жоро.Доволна съм...надявам се да оцениш разликата когато го видиш!



Тема Re: СНИМКИ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТАнови [re: DAlZY]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 20:13



Хехехех!поне на нещо да съм се научила!



Тема Re: СНИМКИ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТАнови [re: Дecи]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 22:58



Ами трябва да има напредък - иначе ще излезе , че си говорим колкото да става вятър !

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: СНИМКИ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТАнови [re: Дecи]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 23:06



Деси ,знаеуш ли каква е разликата ? Ти си ПЛАЩАШ , миличка - а по наше време треньорката би си получавала държавната заплата и без да си губи времето с Маргото ! А Ангелина е частник - каквото изкара , това е !
До София сигурно ще дойда - едва ли преди " Свети Георги " , но пък човек никога не знае с какъв акъл ще стане утре ...
Повярвай ми - увеличения тръс може и на снимка да се види ! Точно това - 98с " летежа " поне аз съм го снимала . От друга страна - има и клипове , нали ?
Аз ти говоря за физиката не случайно - Мери имаше сърце и страшно искаше да дскача - ама трудно влизаше в комбинации - дори опъната на максимум , едва я намествах - при нейните 149 см ! А комбинациите ги правят за поне СРЕДНИ коне . Каквато тя не беше . Та трябват и КРАКА - не само сърце .
От друга страна Голди наидстина има страшен увеличен тръс - няма защо да го му пожелаваш . Друг въпрос е , че аз няма да отида на състезание по обездка . Нямам мерак . Някой път ще се опитам да го снимам под седло .
Между другото , за него Ивайло каза , че е яздил само ЕДИН кон , който носи така - Греайт Стронг . Същото е и мнението и на още един от националните ни състезатели , не споменавам име - него не го познаваш . Той последните години не беше в България , а когато се състезаваше , ти си била малка .
Между другото - не за да се заям , а защото обичам точните неща - доколкото помня , ти Ван Гог го взе малко след " Самсунга " и Сияна като идва в София през август , те снима с него . Та не е семтември . На снимките има и дати , ама ти и без тях ще се сетиш , че е било така .

Goodbye My Love,Goodbye

Тема Re: А ти?нови [re: CondAmn]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.02.05 23:09



Аз избягвам да викам . Между другото , особено на хора . А за хвърлянето - там пък въобще никога не съм !
За сметка на тода не мга да не си призная , че Мери е единствената кобила , която така ме е изкарвала от нерви , че няколко пъти съм споменавала майка й ...Но си знаехме тя и аз - и Ти6шо , ако е наблизо в този мчомент . Ако е в другия край на пла.а , даже не разбира .
Мен не ме мързи да показвам и повтарям - изхождам от това , че и аз не съм почнала научена . Някои хора след време го забравят това .

Goodbye My Love,Goodbye


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.