Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:35 26.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Днес яздих Скиптър!нови  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано15.01.05 15:10



Прекрасен ден - прекрасни мечти. Станах рано и излизам по план в 9.00 трябва да съм на магистралата за София на една бензиностанция. Пфу в Перник толкова рано няма нито едно такси за ад се придвижа до там. Ама си хванах Перник - София рейса. Шофера ми вика не спираме там :). Е сега ще спрете за мене - и той спре. Бях там в 8,10 взех си едно кафе и се замислих какво ще става :). Дойдоха двете коли - едната за мен :) качих се и към Банкя. Студ си беше верно но в колата топло. В мечтите топло. Пристигнахме там и спокойното конче ме чакаше в конюшната почти оседлано Николина още работеше по него да го натъкми. Те си мислели че имам опит и аз викам не новак съм - ама поназнайвам това онова . Изкараха го навънка и викат айде меткай се да ти помогнеме. Ама не става така лесно казвам . Качих се на едно ремарке и викам - ай са дайте коня тука за да съм на нивото на коня - почти де и се качих. Николина го водеше не ми даде да го управлявам аз - водеше го по асфалтените пътеки аз се държах за седлото и се оставих на ритъма ан живото същество под мене да ме омая. Не ви бъзикам това друго живо същество да те носи и да го усещаш си е сила и чувството което изпитах напарво не може да се опише съжалявам не мога да го опиша. Говорих си по време на разходката с жената. Коня беше супер кротък. Но все пак колкото и да е кротък се плаши и не може да се остави човек като мене да управялва Скиптър да не стане така: "Стой конче - добро конче спри дееее". Шегички си пуснахме с жената по такива теми. И така до едно място и после обратно - е тя го пусна на мен но той си ходеше по нея като кученце . Стигнахме до конюшните и тя го прибра. Казаха ми да не е повече от 20м щото после ще имам мускулна треска нищо че само съм ходили . Май още имам некакво странно усещане между краката . Това кон да се язди е пълно с усещане дейности и чувства. Качихме се в колите и запрашихме към Хан Аспарух да видим скоковете. Там ме чакаше и Ния....пристигнахме. Качих се горе на столчетата и виждам Ния залегнала - опс клекнала долу снима коне . По едно време се качи при нас и се видяхме с нея снимаме и мен дяволчето . Там бяхме за малко да напазаруват некви неща за конете и се върнахме отново в Банкя - щото Митко сина на Краси трябваше и той да поязди Скиптър.....ама нали всичко беше замръзнало и било опасно за конете и т н . Беше прекрасен ден. Не мога да пиша повече. Видях коне, дишах конски аромати липсват ми думи. Около мен всеки говореше за коне - това е живота. Важното е , че пак ще язда другата седмица. И сам ще управялвам коня в един малак но спретнат падок. Щото ако се стресне да не ме гонят из базата .

Благодаря ти Краси



Тема Честито!нови [re: zoomaniak]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано15.01.05 15:49



Поздравления за първото качване на кон! Да знаеш, че е голяма краста! Усещането наистина е невероятно, но най-хубаво е когато си без седло, направо върху гърба на коня.

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!


Тема Re: Честито!нови [re: Kaнтaka]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано15.01.05 15:55



некой ден и това ще стане



Тема Re: Честито!нови [re: zoomaniak]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано15.01.05 15:58



Пожелавам ти го от все сърце!

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!


Тема Re: Честито!нови [re: Kaнтaka]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано15.01.05 15:59



благодаря ти



Тема Re: Днес яздих Скиптър!нови [re: zoomaniak]  
Автор KATЛA (драконка)
Публикувано15.01.05 19:51



Ей,утре да не идеш пак.Да знаеш,4е е заразно
Айде,честито.И повече моменти на седлото ти пожелавам!


dove portano i passi che facciamo

Тема Re: Днес яздих Скиптър!нови [re: KATЛA]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано15.01.05 19:56



утре съм при ния на хан аспарух да и аплодирам
а ще видиме кой ден ще язда пак требе ния да увековечи това добро дело демек да е там да ме снима как бат зооманиака стистанл юздите се кефи и е щастлив



Тема Re: Днес яздих Скиптър!нови [re: zoomaniak]  
Автор Дyпнишkoтo Пapвeню ()
Публикувано15.01.05 20:04



Права е Катла , ще береш ядове хе хе хе ...
Някои казват , че Надеждата умирала последна .
Аз пък мисля , че дори и да я няма надеждата вече , след нея остава Мерака .
Апропо , днес спазарих коня Вимпел /викат му Винпром/ от горната конюшня . Нещо май не е добре с единия крак , има контузия , но като за мене бива . Висок е около 170 см. , което е и определящо за избора ми .
Говорил съм със Сашо /мъжа на Николина и собственика на Скиптър/ .
Коня им ще е на твое разположение когато и да отидеш , по всяко време на денонощието .



Тема Re: Днес яздих Скиптър!нови [re: Дyпнишkoтo Пapвeню]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано15.01.05 20:08



благодаря



Тема Re: Днес яздих Скиптър! [re: zoomaniak]  
Автор DustDevil (игрив)
Публикувано15.01.05 21:03



Аз днес имам няколко хубави снимки! Доволна съм.
Днес докато скачаше, как му беше името, Димитър Кючуков май, се чудих на кого ми прилича. Сега като се замисля пак, на Родриго Песоа. По външен вид де, лицето.

Live your dreams, don't dream your life!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.