Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 28.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Прекраснонови  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано27.09.04 05:11



Не знам за вас,оба4е аз се о4аровах.
Това е НАЙ-ХУБАВОТО нещо след клуба,което до сега съм открила в нета...
ЕЙ,помагайте с френския-бъкел не знам...
Кой е този 4овек?
Но вижте вижте за какво говоря най-напред!
Ето го



Редактирано от 3Be3ga на 27.09.04 05:12.



Тема Re: Прекраснонови [re: 3Be3ga]  
Авторзoo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 21:13



ама това е жестокооооооооооооооо сега неам време да пиша повече остава само споменът зашеметен съм



Тема Re: Прекраснонови [re: зoo]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано27.09.04 21:37



Оказа се,4е съм била даже на негова изложба.4овекът е един от най-добрите...Прави страхотни снимки не само на коне.



Тема Re: Прекраснонови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано28.09.04 01:31



Наистина има много красиви неща !
Хе - хе , искам ей този да снима Мери !

Чуть помедленнее,кони...

Тема Re:нови [re: 3Be3ga]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано28.09.04 12:01



Има и някои много хубави снимки на тежковози....



Тема Re:нови [re: CondAmn]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано28.09.04 15:09



Снимал ги е 10 години подред.В 15 държави е бил докато е правил снимките.На место.
Смяхме се с Петя одеве-вика-
"Ама те нямат нищо общо с тия дето съм виждала в България(ставаше въпрос за крави и овце-щото тя и ня тях им знае породите)"
Има и едно магаре с арабска глава.Главата му по-4ипната и от тази на нашата арабска кранта Елеонора.Трябва да е било някакво арабско магаре хихихи.


Редактирано от 3Be3ga на 28.09.04 19:12.



Тема Re:нови [re: 3Be3ga]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано28.09.04 20:37



А не може ли някъде да се видят всичките му снимки?! Тези са прекалено малко за десетгодишен фотографски стаж...



Тема Re:нови [re: CondAmn]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано28.09.04 21:06



Ами той всъщност прави снимките на конете по поръ4ка.Склю4ва договор през 90те и 2003 серията е готова.Ина4е има и други снимки.Французин е,роден е 1946(или 48) и първона4ално не се е занимавал с фотография.Заминава за Африка през 80те и там запо4ва да се увли4а по фотографията всъщност.Това не го превеждам в ефир,а по памет.Все още не знам как се произнася името му на Френски.Айде помогнете де!Френския,финския и унгарския са еврпейските езици от които не хваЩам и бъкел.Освен "кон","любов моя" "добър ве4ер" и "не говоря френски" не знам пове4е.Хихи
На

освен конете,са и станиците на албумите за селскостопански животни, и снимки по темата .Изложби със снимки от тази колекция обикалят целия свят и можеш да ги разгледаш съвсем безплатно на някой площад или по някоя дълга ограда.Имах щастието да разгледам въпросните снимки преди две години в Осло.Наистина са впе4атляващи.С размерите на голям киноафиш са.
За изложба със снимките с конете не пише бза съжаление.Но пък можеш да си сложиш безплатно wallpaper с която си снимка искаш.На мен сега ми седи извития ахалтехинец.Това се казва кон с изражение,това се казва снимка,това се казва wallpaper.Не мога да му се нагледам.Жесток просто!



Тема Re:нови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано28.09.04 22:20



Че е снимал в различни държави ми се изясни . И различни породи . Някои от снимките , особено тия , от по - отбизо , са един път . На някои малко ме депресира това платно отзад , много тъмни ми стоят някак ...Но на други е много ефектно !
С белите коне снимките са жестоки направо ! Аз за тях казах , че искам той да снима Мери ТАКА ! И арабите и ахалтекинеца са много стилниш . Много ме изкефи снимксата на арабина със семейството и коня ...Член на семейството - в най - истинския смисъл ! Като Мери !
А за магарето ...Аз някъде бях намерила ШАРЕНИ магарета - бяло с по - тъмно . Не знам КАК са създалие такава порода , ама ...Яздила съм магаре , което бих смелила за доста коне - носеше невероятно ! И ако е и шарено ..Кеф !

Чуть помедленнее,кони...

Тема Re:нови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано28.09.04 22:23



Аз пък не му видях името ...
Снимките отгоре съм ги гледала другаде - ти знаеш къде . Задочно
За конете евала - можеш да си изтеглиш снимката ГОЛЯМА - не мъничка , с лупа да я наглездаш - и осрана с надписи цялата . Знаете КАКВО ИМАМ ПРЕДВИД ! Ако видя такава на картичка , непременно бих си я купила ! Жалко , че тук ВЪОБЩЕ няма картички с коне !

Чуть помедленнее,кони...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.