Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 01.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сънища с коненови  
Автор Kaнтaka (мечтателка)
Публикувано24.04.04 16:23



Айде да видим кой какво е сънувал с коне - идеята ми дойде от Дид и клуб Съновник. Ако имате интересни сънища с коне и ги помните, разбира се, опишете ги.

Когато за пръв път яздих Памела (след дългогодишно бленуване да се кача на кон), същия ден сънувах, че я яздя и й викам "Галоп, Памела, галоп!". Тези, които са я яздили, ще разберат какво имам в предвид. Дотогава никога не съм сънувала кон или поне не помня. След този случай сънувах още няколко пъти, че яздя, но други, непознати коне. А тази седмица сънувах, че ме учат да яздя с някакви тренажори (явно не бях дорасла за кон).



...всички са мои роднини...


Тема Re: Сънища с коненови [re: Kaнтaka]  
Автор EMlGRANT (Black)
Публикувано24.04.04 16:34



Хехехехех!Тренажори за езда...по между другото играчите за поло се учат точно на тренажори, едни дървени цилиндри, сложени върху крачата, оседлани като истински коне...мн са смешнички!
Аз съм сънувала мн сънища с коне, но обикновно са кошмари, и то не свързани пряко с коне, а по-скоро с липстата им!Мн есто сънувам празни боксове и такива гадости.Иначе малско след като бях почнала да яздя сънувах че галопирам с най-страхотния алест жребец на света, в някаква база която никога не съм виждала с мн интересен алест постел на плаца!

They will never make me cry...

Тема Re: Сънища с коненови [re: EMlGRANT]  
Автор Kaнтaka (мечтателка)
Публикувано24.04.04 16:46



Ако трябва да тълкувам съня ти с празните боксове - това е просто страх да не би някой ден да отидеш в базата и да не завариш Емо там. Дано никога да не ти се случва такова нещо!



...всички са мои роднини...


Тема Re: Сънища с коненови [re: Kaнтaka]  
Автор EMlGRANT (Black)
Публикувано24.04.04 17:17



Да и аз си мисля така....не знам дали си спомняш, но в един постинг бях разказала, как когато не го намерих в бокса му се паникьосах и.......ужас не искам никога повече да се слчучва!!!!!Дано...

They will never make me cry...

Тема Re: Сънища с коненови [re: EMlGRANT]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано24.04.04 19:24



Не мога да си спомня дали съм сънувала ,4е яздя.Няколко пъти съм сънувала 4е съм кон самата аз и сънувам по принцип коне,но СВОБОДНИ.Май не съм сънувала НИКОГА оседлан кон или с юзда или оглавник...Но аз по принцип предпо4итам да им се радвам като са свободни.

Мдаааа...

Тема Re: Сънища с коненови [re: Kaнтaka]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано24.04.04 21:16



ЬюМного пъти съм сънувала коне повечето не ги помня.Но вече за трети или читвърти път сънувам един сън-мъж и кон-кестеняв-в кристално чиста вода-до към гърдите на мъжа е водата-малко по-надолу.Коня е в рани-целия е раздран окървавен-ужасно е.Мъжа го мие с водата и на някой места където полее с водата мястото зараства.Не се вижда главата на коня..Ох дори като се сетя е ужасно-целия е в рани.....аз сякаш съм във водаа и минавам по-напред да видя коня от пред-той се обраща и.......това е Дейзи,но главата и е в кръв,висят окървавени миса-ужасно е-долната и половината муцуна е няма,а едното и око е извадено.......това е съня в следващия момент се събуждам винаги цялата в под......не искам да го сънувам повече...но той винаги си връща


Only God will judge me


Тема Re: Сънища с коненови [re: Kaнтaka]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано24.04.04 21:42



Аз снощи също сънувах, че яздя кон, но не с подробности, често забравям на сутринта. Спомням си само придошла, буйна река, и че не мога да я пресека.

Иначе няколко пъти ми се е случвало да сънувам 5-6 бели коня, които жестоко се ритат и борят един с друг.

Qui aime bien, chatie bien.


Тема Re: Сънища с коненови [re: DAlZY]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано24.04.04 22:15



Пусни го в СЪНОВНИК-а тоя сън,някой може да ти даде съвет.Може да няма нищо общо с коне....

Мдаааа...

Тема Re: Сънища с коненови [re: 3Be3ga]  
Автор EMlGRANT (Black)
Публикувано24.04.04 22:31



Ще ви кажа как аз разтъълкувах този сън...нали знаете че ако сънуваш че нещо лошо става с някой, то обикновено е точно обратното-ще му се случи нещо хубаво...Така е според мен сега Дейзи си пасе мн мн щастлива на някоя тучна сирийска полянка!

They will never make me cry...

Тема Re: Сънища с коненови [re: 3Be3ga]  
Автор DAlZY (луда по коне)
Публикувано24.04.04 22:28



Ами може


Only God will judge me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.