Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 28.09.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Една покананови  
Автор zoomaniak (zoomaniak)
Публикувано21.12.03 15:27



Здравейте, аз се казвам Стамен Стаменов.

От град Перник съм на 25 години съм зодия водолей. От доста отдавна вече пуснах този проект за първият Български зоопортал. Искам да ви поканя да ми изпратите информация за животни или природата. Намерена или преписана, за да напълниме базата от данни на портала. Станете наш член на зоомания клуб чрез следните стъпки – доброволно: пратете снимки/а на вашите животни или изпратете ваша авторска стития или препишете информация която според вас липсва в портала. В момента информация, която съдържа портала и в процес на качване.

С тази моя молба се надявам да Ви накарам да ми помогнете.

С уважение www.zoomaniabg.data.bg – разгледайте го. Ако има критики, препоръки и мнения пишете ми.



Тема Re: Една покананови [re: zoomaniak]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано21.12.03 18:26



Колега , защо не направите една рубрика - специало КОНЕ - и ще можем да пращаме снимки на породи , на рекордьори ...На видовете конен спорт - и т.н. Въобще . Информация - колкото искаш ! Само да има човек време да преписва или пише , и място да слага !

Чуть помедленнее,кони...

Тема Re: Една покананови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано21.12.03 22:22



Аз бях пратила снимки на това мом4е,ама не ми отговори...

Og din mor ogsaa!

Тема Re: Една покананови [re: 3Be3ga]  
Автор zoomaniak (zoomaniak)
Публикувано21.12.03 22:42



Спомням си но доста бързо след това сайта спре да съществува и имах проблеми с вируси на компютъра си които оставиха доста щети около мен. Прати ми я пак с инфо за животното и теб колкото повече и по подробно толкова по добре - извинявам се за това което е станало. Но на нас хората ни влияят и доста други неща. Ето пак ни се удава шанс да поправя грешката си. Прати всичките снимки които имаш - това е



Тема Re: Една покананови [re: zoomaniak]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано22.12.03 00:23



Eeee,4ак вси4китеНад хиляда са със сигурност ве4е.Но пак ще пратя няколко тия дни .Може да дадеш връзка с нашите сайтове-там могат да разгледат пове4е снимки любопитните.

Og din mor ogsaa!

Тема Re: Една покананови [re: 3Be3ga]  
Автор zoomaniak (zoomaniak)
Публикувано22.12.03 02:26



Дай линкове на сайтовете. Има причина да искам всичките но няма проблеми прати колкото решиш. Може да ми ги пратиш и на cd ако искаш ще ти дам в мейла домашният си адрес.



Тема Re: Една покананови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.12.03 11:54



Странно ....

Чуть помедленнее,кони...

Тема Re: Една покананови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано22.12.03 12:09



Моите са вад 12 000 със сигурност . Не само с коне . Въобще с животни , с цветя , залези , пейдзажи ...
В такова голямо количество ги подарявам само на много близки приятели !

Чуть помедленнее,кони...

Тема Re: Една покананови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано22.12.03 12:32



Сайта не се отваря тук между другото!Опитах се да вляза още снощи,ама ударих на камък!

Og din mor ogsaa!

Тема Re: обяснениенови [re: zoomaniak]  
Автор zoomaniak (zoomaniak)
Публикувано22.12.03 13:04



За съжаление сървъра който съм избрал не се вижда от чужбина. За сега на този сървър сайта е един вид като на склад. Но това не пречи на нищо - извинявам се на хората които не го виждат от чужбина. Сега е предназначен за хората от България до 3-6 месеца ще го преместя на видим сървър но пак ще си остане и тука де. Въпрос на финансови средства. Защото може би съм единственията ненормалник който може и иска да дава пари за да се правят нещата истински. За това може би доста хора ме подкрепят както и Вие приятелите на конете. Влезнете сега в сайта www.zoomaniabg.data.bg - после в бозайници - после в линка ВСИЧКО ЗА КОНЕТЕ и да видим какво ще кажете искам там да напълним много инфо заедно да направим това което никой няма да може. С уважение знаете ме кой съм вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.