Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 27.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пък нашия жребец...  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано15.06.03 10:36



...го харесал един 4овек за мъж на неговата кобилкаааааа.И миналия ден води кобилката(а тя с тай4е,4е мъжко!)
И Петя вади Ел Грант от обора и тоя като изви една глава,като за4упи едно стойки!Гледам Петя го държи само с едно въженце ,дето хи4 ,ама хи4 не ми вдъхва доверие...И ЕлГрант се изправя на задни крака и седи така около 30 секунди...Бре,мама му стара,защо ,когато трябва да снимам ,съм толкова захласната в гледката,4е пропускам най-хубавия момент...
Отива наши4кия към кобилата и рие с крак,извил една шия като скоба...Ама тя нещо не го хареса-обърна се и...тряяяяяяяяс един къ4 в гърдите му!
Ма нашия побойник...-няма дами за него-обръща се и връща ритника.Не знам дали другите жребци се отдръпват ,когато кобилите ритат-до сега не съм виждала да нападат оба4е.
Та така с Ел Грантски-нарита си "натрапницата"Той верен мъж на Звезди4ка го раздава..Така се смяхме после с ПетяДруга жена не ще!

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.06.03 12:57



Лупинг / тежкжвозът / не посягаше втори път , ако кобилата пробва да рита . Затова пък за Форпост / арабина / лабаво нямаше - рита , хапе - не му пука - и той си връща ! И атакува отстрани , захапва за шията и бие с предните , като полека - лека се примъква назад !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано15.06.03 16:34



Хи хи ,верен на Звездичка!ЧЕ тази кобила не са ли я спънали с въже да не рита такава или какво ,те на добра воля ли разчитат,и какво -в крайна сметка не й изневери така ли?????????

Аз , Находка и Тони = УСПЕХ


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: HAXOДKA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.06.03 20:20



Бе опасно си е - преди 3 години на Грандос нали така му счупиха крака - циганите го пуснали на някаква кобила , тя го ритнала ... и после - на суджуци !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано15.06.03 21:31



Ми тоя вика,4е кобилата била кротка.А тя да ви кажа доста едра на вси4ко отгоре-по-едра беше от ЕлГрант и си риташе сериозно.На мен ми се струва,4е не беше в то4ния ден.Петя ре4е ,4е ако е наистина разгонена още като подуши жребеца трябва да пишка,а тя просто отиде да пасе.И толкова.
А ЕЛ Грант си остана верен на Звезда хихихих

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано15.06.03 22:08



Вярно е , кобилите като са запасани , препикават . Но въобще не е гаранция , че дават и не ритат ! Мери Ивайло я е пробвал още като я взел , ама Гигантик изревал , а и тя нещо не го харесала ..

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано16.06.03 08:08



А какво стана с малкото на НАОМИ?Как го кръстиха в края на краищата?

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.06.03 13:46



Ми нищо . Вчера бяха изкарали майката на повод , и то тичаше край нея . Май не са го кръстили още !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATAМодератор (rapture)
Публикувано16.06.03 18:43



tsssssssssss
начи да почва с г и да има н

Гледаш към мен-има ли как моите мисли да останат Тайна


Тема Re: Пък нашия жребец...нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр)
Публикувано16.06.03 19:09



Аха . Трябва да питам дали са й измислили нещо . То с " Г " толкова много има , че ...

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.