Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 29.09.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано19.05.03 13:28



Не съм разказвала за това донякъде от суеверие - ще разкажа подробно нататък , тъкмо идваме от хиподрума . Всъщност , не е кон , а е кобилка , алеста , арабче , казва се Мери . Ще ви я покажа на снимки .
И не на последно място - специални благодарности на Криста за красивия жест , който направи за нас - това събитие е реалност благодарение на нея !!!

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор HAXOДKA (запалената)
Публикувано19.05.03 14:40



Абе,Ренка какви са тия работи ,направо ме шашна с този СМС!!!Изобщо не съм и очакавала подобно нещо,давай разказвай,как,кога...години,майка ,баща ,и т.н. и как Криста е помогнала за тия работи ??????Ох намям търпение да разкажеш!!!!!!!!!!

Аз , Находка и Тони = УСПЕХ


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови [re: HAXOДKA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано19.05.03 15:13



Мимко , не съм ли пращала друг път ? Мислех , че съм ! Редовно пращам - това поне мога от компютъра !Хе - хе , по - евтино ми излиза !
Амчи днес сутринта , на хиподрума . Някъде около 6 годишна , за сега родителите й са неизвестни . Явно като малка е била закупена от " Кабиюк " и е препродавана . Най - вероятно е Шагия , но е дребничка . Холката й е до рамото ми . Значи сигурно ще дойде по - дребна от Нобел .Между другото , той на снимка изглежда по - висок !
Ще ти я пратя да я видиш на снимка , а за Криста ще разказвам отделно , както и за София . Впрочем , ти част от отговора го видя още там !
Виж си пощата след малко !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови [re: HAXOДKA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано19.05.03 15:23



А , Мимко , щях да забравя ! Една позната ме пита дали Боровинка и Бавария са полусестри ? Между другото , Боровинка знаеш ли от кой баща е ? На мен ми е странно , че в България може да има чискокръвна кобила с " Б " !
А иначе ти пълня пощата от единия край !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови [re: HAXOДKA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано19.05.03 15:28



А , Мимко , щях да забравя ! Една позната ме пита дали Боровинка и Бавария са полусестри ? Между другото , Боровинка знаеш ли от кой баща е ? На мен ми е странно , че в България може да има чискокръвна кобила с " Б " !
А иначе ти пълня пощата от единия край !
И още нещо - конят с красивите очи Содом ли беше ?Малеееей , много е фотогеничен ! Проявихме лентитие - супер ! Много класически черти , едни изчистени , и едни благородни тъжни очи ... Кукла просто !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови [re: HAXOДKA]  
Автор cedar (мама на трима)
Публикувано19.05.03 16:33



Reni,tova beshe velik udar!Pravo v desjatkata!!!!!Mechtata vi!Chestito! Mery se e ragdala s kusmet.Na-tochnite hora shte budat s neja! Haide,da e giva i zdrava krasavicata i da vi nosi samo radost i mnooogo shtastie!

Живот без граници!


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови [re: cedar]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано19.05.03 16:53



Благодаря ! Един от най - великите дни в живота ни ! И на двамата ! Надявам се да й е добре с нас !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано19.05.03 18:21



хех!И аз казах същото-Мери е кобилка с късмет,щом попадна в най-подходящите ръце!
Аз съм я виждала-голяма красавица!Ехххх,Рени...дали няма да можем да я сватосаме с наш ЕлГрантски хе хе хе-шегувам се!
Кобилката си свети,свети...Да ви е жива и здрава и да ви радва и да ви народи кон4ета за 4удо и приказ(аз си заплювам първото женско от арабски жребец!)
Абе като я гледам на снимки не прили4а да има други примеси-араб4е си мяЗа
Страхотна е!Още веднъж-да е жива и здрава!

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!! [re: 3Be3ga]  
Автор cedar (мама на трима)
Публикувано19.05.03 18:59



Reni,,prati edna snimka na Princess Mery!Vsichki iskame da ja vidim i da i se poradvame!

Живот без граници!


Тема Re: НАЙ - ПОСЛЕ СИ КУПИХМЕ КОН !!!нови [re: 3Be3ga]  
Автор E3DA4KATA (rapture)
Публикувано19.05.03 19:03



Майко мила!Прибирам се от даскало вяла,поглеждам джесито-смс от Рени-съдържанието беше ами здрасти мира,какво правиш,нещо ново покрай нас-ми купихме си кон,тва е,ааайде чао и една лека усмивка-аз направо щях да падна-Татееееееееееееее,крещя,имаме ли нет-даааа-мятам се и ето ме тук!Рени,разказвааааай,несе офлянквай,да ви е честита,не мога да повярвам,завиждам блаородно-виж си пощата,ама изчакай да изпразня моята

Гледаш към мен-има ли как моите мисли да останат Тайна



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.