Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 24.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема XEXEX  
Автор 3Be3ga (рu}/{ka)
Публикувано24.06.02 11:16



Malko promeni napravihOt dnes ve4e shte vlizam taka-rijavo.Tq zvezda si e rijava de...Ama Reni to4no neiniq cvqt si izdokarala
Sega oba4e trqbva da se zaemam s domakinskite si zaduljeniq ,4e dnes hi4 ne sa malko.Lek den na vsi4ki i do skoro!



Тема Re: XEXEXнови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано24.06.02 19:10



Ехеййй , готино е така ! Да си знаеш , че твоя ник си е само твой ! Рижавото беше точно заради цвета ! Да си ходи !
Приятни домакински задължения , и аз ще сядам да шия , готвенето ще е по - късно !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Oleleeeeeeeeeeeeнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор 3Be3ga (рu}/{ka)
Публикувано24.06.02 20:41



Hora,za pruv put mi se slu4va!!!!Pitam moq 4ovek kakvo da im napravq na gostite,a toi"Mi nishto!Te idvat tuk da spqt,a ne da ve4erqt!"Predstavqte li si.Tova e taka da se kaje nai-dobriq mu priqtel!!!Ne moga da povqrvam!Te oshte ne sa doshli,ama az ne moga da povqrvam,4e shte mi doide priqtel na gosti i nqma da go nahranq.Kazvam mu"Ami moje bi pone utre za ve4erq...!?"A toi kazva,4e ne znaem kakvi sa im planoveteMoje da izlizali navun,moje i s nas da ve4erqli,ako sme se razberqli taq ve4er!Ne moga da povqrvam...ne moga...Tova v BULGARIA ne moje da se slu4i!NE!Az na nepoznat shte sloja masa,a kakvo ostava za priqteli...Potresena sum,naistina



Тема Re: Oleleeeeeeeeeeeeнови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано24.06.02 21:50



Дид , не го приемай толкова навътре , мъжете са такива !
Е , ТУЙ СМЕ НИЙ , СВАТЯ , НАЩО СЕМЕЙСТВО !
Не помня този случай дали го разказвах ! Разказа ни го една приятелка , случката е с майка й , нейна роднина , гостенките й и синовете й .
Та въпросната роднина имала двама сина , дошли й гостенки , бивши колежки . Всички - пенсионерки , и какво да правят - бистрят клюки . И домакинята си хвали синовете - какви били умни , красиви , възпитани ...и т. н. Ама яко ги хвали ! И в този момент влизат двамата сина , леко подпити , и се провикват бодро : " Привет на курвенската компания ! "
Майка им в ужас побягва към кухнята , и коазвайки тези думи , се разревава !
Та така . Ами да , ние българите сме гостоприемни - има - няма за ядене , като дойде гост , ще го нагостим , гладен няма да го оставим ! Българското гостоприемство е традиционно ! И аз така се натресох в къщи с колегите - руснаци , без майка ми да очаква и просто й казах : " Посрещай гости ! " . Ха - ха , с тях беше по - лесно , руската душа гледа какво има за пиене , не за ядене ! А върху шкафа на кухнята имаше към 40 бутилки с ракия - на баща ми дето все са му подарявали , а той един пияч ! Така си и отлежаваха ! Руснаците като видяха тази благодат , бяха готови да искат майка ми да ги осинови ... Поне докато бутилките свършат !
Не се притеснявай - каквото и да направиш , важното е , че е от сърце ! А те , като са влюбени , все ще им е тая какво е на масата !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: Oleleeeeeeeeeeeeнови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор 3Be3ga (рu}/{ka)
Публикувано25.06.02 11:37



E,ne e kato v BG.
Predi kato jiveehme sami s gadjeto v Haskovo,sa ni subujdali v 4 4asa da im pravq makaroni.Noseha si produktite horata-iskaha az da sgotvq.I to samo zaradi edno takova noshtno poseshtenie kogato me iznenadaha i nqmah drugo osven makaroni ,polovinka ljutenica,malko sirene i edna malka nadeni4ka.Oba4e stana 4udna mandja i ot togava vse tova iskaha da im gotvq...



Тема Re: Oleleeeeeeeeeeeeнови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано25.06.02 11:49



Звуми много готино , чак взех да огладнявам ! С макарани не съм пробвала комбинацията , но обожавам лютеница с наденички !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема И аз съм гладнааааааааааааааааау!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (паляк)
Публикувано25.06.02 11:51



Ще ядем пастърви....

Тъпите не могат да обясняват-а когато се крият зад наукообразни изрази-това е олигофрения


Тема Re: И аз съм гладнааааааааааааааааау!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано25.06.02 11:58



Ние сме на пиле на грил - обожавам го ! То ми е от най - любимите неща ! Ама без подправки вътре !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Na men pyk-krilza!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (паляк)
Публикувано25.06.02 19:53



Или най-обичам екзотични манджи-съвсем скоро ядох калмари-мама ги прави по един вълшебен начин,морски черешки и салата от авокадо-то обаче хич не е хубаво на пазара-случихме само с 2 узрели плода...

Тъпите не могат да обясняват-а когато се крият зад наукообразни изрази-това е олигофрения


Тема Re: Na men pyk-krilza!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано25.06.02 21:46



Е , аз на пилето точно крилцата най - много му обичам ! Но екзотиките - неее ! На тема ядене съм голяма махнаджийка ! Спомням си на една пещерна експедиция , като свършиха консервите , които аз ям / скумрия в доматен сос / , бях на хляб и халва само ! Аз съм от типа хора , дето ядат много малко неща , и ако нещо не им хареса на вид , няма и да го вкусят даже ! Но мога да бъда само на хляб и сол , без да се оплаквам ! Или плодове .
А специално за авокадото и ананасите приятелката ни от Лас Вегас беше ни изнесла цяла лекция как се избират и как се ядат ! Май преди две години беше , като обсъждахме темата . Аз такива неща не ям . И киви също . А банани - с килограмите !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.