Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 29.09.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема МИРА , ПОЛУЧИХ !!!нови  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано24.04.02 12:23



Тази сутрин . Така де , преди малко ! Благодаря МНОГО ! ЩЕ се реванширам !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: МИРА , ПОЛУЧИХ !!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Hoвa ()
Публикувано24.04.02 18:25



Тъй, тъй - човек като дава, рано или късно получава!



Тема Yesyesyesyesyesyeysyeysys!нови [re: Hoвa]  
Автор E3DA4KATA (Алфа hunter)
Публикувано24.04.02 19:47



Аууууууууууу-така се кефяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!
Помислих,че няма да пристигне!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Е,доста е на патерица,ама повече тая кутия няма да я ползвам.....Много се бавят.....По едно време взех да се притеснявам,защото-остави хубавата виенска картичка и понитата,ами какво би станало с арабина......Личи,че е арабин,надявам се!!!!!
Много се старах.......

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: Yesyesyesyesyesyeysyeysys!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано24.04.02 21:08



Ауууу ! Тук ме уби ! Като викаш " арабина " , и се шашнах - какъв арабин ! Оле , не го бях видяла ! Отворих плика отстрани , и той е останал вътре ! Чак сега го видях !
Оооо , това е като произведение на изкуството ! Жесток е ! Не знам какво да кажа! Взех да се чувствам много задължена !
Трябва да измисля нещо ... Едната част е готова и ще я пусна утре , ама няма да е само това ! Засега обаче ще си трая !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: МИРА , ПОЛУЧИХ !!!нови [re: Hoвa]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано24.04.02 21:10



О , не съм на този принцип ! Правя го не защото някой ще ми даде нещо ! Ама имам навика да подаря цветя , да почерпя , да подаря нещо ... Ей така , защото ми е гот или просто съм на кеф в момента ! Обичам да го правя !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Именнонови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Hoвa ()
Публикувано24.04.02 22:32



И аз това имах предвид - да даваш безкористно...




Тема Не бе-недей!нови [re: Hoвa]  
Автор E3DA4KATA (Алфа hunter)
Публикувано24.04.02 23:00



Не си ми длъжна с нищо,много ясно.....Просто арабчето го направих с желание.....Аз 2-те снимки с Алтафини си ги сложих на секцията на витрината.....И всички ги виждат!

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: Именнонови [re: Hoвa]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано24.04.02 23:02



И си мисля същото - така е най - хубаво !Най е гадно човек да даде нещо , само защото очаква да получи в отговор ! Особено пък що се отнася до любовта ... Кентавърчето го бях побъркала ! Той не е свикнал да му подаряват ей така разни неща ... Ама и аз не бях свикнала все да ме черпят - и да не плащам ! И то - безкористно ! Щото обикновено един мъж като предложи на жена да пият кафе , според неговата логика после може и да ...А в нашия случай не беше така . Бяхме просто много добри приятели дълго време . И аз от този период особено си го имам това ...

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: Не бе-недей!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано24.04.02 23:12



Ами , ами ! Аз вече съм измислила нещо ... Ще видиш !
Жестоко е арабчето , не съм виждала подобно нещо ... Вярно е , че на живо са още по - хубави , отколкото сканирани !
Радвам се , че снимките са ти харесали ... Аз не съм го снимала много , снимката със скока не беше моя , само я бях сканирала ...

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Ами и аз ти измислих вече изненада....нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (Алфа hunter)
Публикувано25.04.02 11:40



за Великден......Почвам да я готвя от днес!

Щастието е въпрос на гледна точка.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.