Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 05.07.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СНИМКИ С БЯГАНИЯ  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано15.04.02 02:31



Ако ви се гледат ...



" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема ОООО-мерси за хановерите!!!!!!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (бодилче)
Публикувано15.04.02 20:22



Ти получи ли арабчетата!!!Най-ме кефи оня светло кафявия-Америго Веспучи...Това име много ми е познато от някъде!!!!!Кефи ме и оня черния-в обездка....обаче на ездачката му ако можех да й забърша 2 шамара и да й гърбя ботушките.......Майтап си правя-много е нечестно!

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: ОООО-мерси за хановерите!!!!!!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано15.04.02 21:17



Моля ! Аз точно след арабите ги търсих , благодаря ! Викам си , чакай да се порарзовя преди лягане , може да намеря нещо хубаво ! А то хубави неща в Интернет колкото искаш - само време да имаш !
Мда , Америго Веспучи наистина е много готин ! Ама и сивото животно си го бива - Гранулит . За черния въобще не говоря !
Ха - ха ,като каза за ботушите , си спомних нещо старо ... От преди 8 години ... Прибирамме се с 18 -а от хиподрума , аз Кентавърчето ,и още един колега . По пътя се качва едно девойче с много жестоки кубинки ... И Кентавърчето вика : " Ей сега на това девойче да му забършеш два шамара , да му свиеш кубинките - и ДА НЕ ГО ИЗНАСИЛИШ - сигурно ще умре от мъка ! " Абе , шоу да става !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Като каза за обувки....нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (бодилче)
Публикувано15.04.02 22:05



Днес много се ядосах,защото страшно си бях харесала едни червени чехли за лятото(със закрит пръст) с едър бял шев отстрани....Ниски,удобни,красиви....Еми преди колко седмици ги бях видяла-днес отивам-ми 38 номер вчера го купиха......Имаше сини,бежови,черни....Но червените си бяха най-ефектни....Казаха,че ще проверят специално за мен в склада и ако има-ще ми ги отделят...Стискайте палци!
Между другото-за тия ботуши не ми се отвори парашута по дяволите!!!!!Рени,някой от твоите хора на хиподрума не продава ли нещо!!!!
Няма,братче!!!!!Последната алтернатива са гамаши(има много хубави оферти)ама аз не ща шибани чапси!!!!!!!!!!!!

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: Като каза за обувки....нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано15.04.02 22:27



Аз наскоро си взех едни маратонки ... За 6 лева ! И знаеш ли защо ? Останали два чифта от миналата година , а като останели малко ,и не се купували - и им смъкват цената ! Иначе същите вървят по 15 - 20 ! А аз другои не нося - маратонки и джапанки ! Кофти за чехлите - дано да имат . А ако не - знаеш ли , то сезонът тепърва щге почне , ще изкарат много други !

За ботуши не знам - освен Илиян . Само той носеше такива неща . Мога да го питам като го видя - иначе можеш да му пишеш направо на адреса и да го питаш .

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Айде питай го ти!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (бодилче)
Публикувано16.04.02 11:49



Сега бих могла да му пиша ама като твоя аверка според мен би ме приел по-сериозно....Може да няма време да ми отговори,а ти като отидеш до хиподрума-все ще го видиш-ако се сетиш-питни го!

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: Айде питай го ти!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано16.04.02 14:15



На 18 - и мислим да ходим до хиподрума . 5 години от сватбата - няма как без коне !
Какво точно искаш да го питам ? Надявам се да го видя .

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Еми дали още купува такива неща....нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (бодилче)
Публикувано16.04.02 20:17



Или дали познава някой,който има нещо такова на разположение...Например нови ботуши,които да продава,или да ходи до някоя страна.....Абе не знам-кажи,че търся ботуши и дали има идея да ми помогне с нещо...Ама само ако не забравиш!(ква съм глупачка-много ясно,че ако забравиш няма да го питаш!)Имах впредвид да не се напрягаш-най-напред се отдай на емоциите!!!

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: Еми дали още купува такива неща....нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано16.04.02 20:29



Не знам дали купува . Ама наскоро май го чух да казва на някого , че може да поръча нещо . Не ботуши , нещо друго беше .
Аз имах предвид за номер и вид - кожени , гумени , до колко лева ?

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Задължително гумени,до....нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (бодилче)
Публикувано16.04.02 20:32



100 лева...Около 38-39 номер....Само питай-за
ото шефа каза,че ще види и той на още едно място.....

Щастието е въпрос на гледна точка.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.