Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 01.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Решението!нови [re: Фexтoвaчkaтa]  
Автор SwordLady (defender)
Публикувано18.03.02 15:19



Е модерен петобой!

Но наистина не е честно, че има клуб за коне, а няма клуб за фехтовка
:-РРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР

I have not the uniform, but I have the spirit. My heart is that of a Musketeer!


Тема ЕМИ ЗНАЕШ ЛИ....нови [re: SwordLady]  
Автор E3DA4KATA (бодилче)
Публикувано18.03.02 16:30



АЗ СТРАШНО ХАРЕСВАМ ФЕХТОВКАТА......СЪВСЕМ СЕРИОЗНО!ОТИВАТЕ В "ПРЕДЛОЖИ НОВ КЛУБ",ВРЪНКАТЕ МОДЕРАТОРИТЕ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ(КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ПОСТИНГИ И ЖЕЛАЕЩИ,ТОЛКОВА ПО-МАЛКО ЩЕ ЧАКАТЕ) И СТЕ УРЕДЕНИ И ВИЕ......НИЕ ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО СЕ МОЛИХМЕ.....И С ТОВА НЯМА ДА ВИ СВЪРШАТ ПРОБЛЕМИТЕ......ВСЕ ЩЕ ИМА НЯКОЙ ТЪПАНАР,ДЕТО ЩЕ ВИ СЕ ВМЪКНЕ В КЛУБА,САМО ЗА ДА ГОВОРИ ГЛУПОСТИ И ДА ВИ ПРАВИ МРЪСНО....АМА НАИСТИНА АКО СТЕ ЗАПАЛЕНИ,НЯМА ДА БЪДЕ ПРОБЛЕМ ЗА ВАС ДА МУ ТЕГЛИТЕ ЕДНА ГОЛЯЯМА МАЙНА.....ТАКА ЧЕ ДЕРЗАЙТЕ!БЪДЕТЕ МИЛИ С МОДЕРАТОРИТЕ-СЪВЕТ!УСПЕХ-АКО СЕ ОТКРИЕ ТАКЪВ КЛУБ-БИХ ДОШЛА.....НАИСТИНА-МНОГО МЕ КЕФИ ФЕХТОВКАТА,А НЕ ЗНАМ АБСОЛЮТНО НИЩО ЗА ТОВА....

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: ОНАЯ С БАЛАТА СЕНО МИ ХАРЕСАААА!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано18.03.02 19:39



Ако нямаше ограда да пречи , цена нямаше да има ! Но снимката си я бива ! Горкото конче , как ли му боде ! Неподходящ обект ! Имах един клип , на който пускат жребеца на един изкуствен кон , пред него истинка кобила , за да се дразни , и после само събират материал ... Ездачката Рени се възмути , че лъжат жребеца ... Абе , да ти кажа , и е така , и не е - мъжете , които си купуват надуваеми кукли в секс - шопа - не е ли същото ? А тук жребецът вижда жива кобила пред себе си , души си я ...
Да , получих снимките , тъкмо идва последната ! Ама този АРЕС въобще не е онзи , дето бяга в Шумен стипълчейз 98 -а ! Трябва да го сканирам да ти го пратя ! Онзи е малко по - светъл , много як и набит , а този малко рехав ми се вижда ... Като млада кобилка !
А коя е Дора ? Виждам я , но не съм я чувала !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: Решението!нови [re: SwordLady]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано18.03.02 19:43



Вярно е ! Съгласна съм ! Знаеш ли , от момичетата / а после и от момчетата / в нашето училище само аз яздех , освен това плувах за кеф / не ми е силна страна , но 50 м . мога да ги преплувам , като съм във форма ! / и бягах най - добре на дълги дистанции , а на къси бях в челната тройка ...Ама имах 4 по физическо ! Щото не обичах да играя хоро . Едното какво общо има с другото ?
Както и да е . Но шпага си имах - и играех с въображаеми противници ! Постоянно се правех на мускетар , руският филм го имам на касети , а колко дълго ми висяха нарисувани над леглото , колко ги сънувах ...
Ха - ха , от тези , дето нямат униформа , а са мускетари по душа ... Кой знае , в някой преден живот !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: ЕМИ ЗНАЕШ ЛИ....нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано18.03.02 19:51



Аз съвсем и не знам как се появи този клуб - чух за това - и веднага дойдох да видя ! Преди това една година ходих на

, бях регистрирана там , пращах снимки , разговаряхме си ... Ама те взеха за правят много промени - махнаха всички стари снимки и ограничиха размера до 50 К , а аз не искам да си кастрирам така гадно снимките , после нещо им стана с форума - не мога да пиша - пиша , а текста не се товари ... Мъъъъъъкне се едва - едва , като стигне до половината , и излиза онази страница , дето трябва да натиснеш REFRESH - и така 100 пъти - или докато се откажеш !
И се ограничих да пращам снимки на - там ограничението за снимка е 100 К . Дерзайте !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема А АЗ.....нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (бодилче)
Публикувано18.03.02 20:13



ВСЕ ГЛЕДАМ СЪСТЕЗАНИЯТА ПО ЕВРОСПОРТ......И МНОГО СЕ ЯДОСВАМ,ЧЕ НЕ ЗНАМ ПРАВИЛАТА......ОБАЧЕ АКО ИМАХ ВРЕМЕ И АКО ИМАШЕ МЯСТО,БИХ СЕ ЗАПИСАЛА-ЕЗДА,ФЕХТОВКА И ФРЕНСКИ-КОЛКО КЛАСИЧЕСКО ЗВУЧИ,А!

Щастието е въпрос на гледна точка.


Тема Re: А АЗ.....нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано18.03.02 20:22



Ха - ха , аз даже благородно завиждах на Пушкин точно за тези неща ... Ама като не съм учила в лицей ! Френския и ездата ги имах !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.