Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 25.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ИИИ-СТРАХА Е ЛОШО НЕЩО!ХАХАХА!нови  
Автор E3DA4KATA (смешна)
Публикувано09.02.02 17:01



ВЕСО РАЗПРАВЯ-БИЛИ ОТДАВНА НА СЪСТЕЗАНИЯ В РУМЪНИЯ(СТИПЪЛЧЕЙЗ)...И ИМАЛО ЕДИН ОТ ЯМБОЛ ЛИ,ОТ КЪДЕ-НЕ ПОМНЯ-ГОЛЯМ БЪЗЛЬО!ПРЕПЯТСТВИЕ #
18 БИЛО ЕДИН ОГРОООООООООООМЕН ШИРОК И ДЪЛБОК РОВ......А НАД НЕГО-ЕДНО ДЕБЕЛО ДЪРВО ОПЪНАТО!И СПЪНЕ ЛИ СЕ ТАМ КОНЯ-ПАДАШ ТОТАЛНО С НЕГО В ДУПКАТА!НОЩТА ПРЕДИ СЪСТЕЗАНИЕТО ЛЯГАТ ТЕ ДА СПЯТ-И ОНЯ В 12 ЧАСА ОТИШЪЛ ДА ОГЛЕЖДА ДУПКАТА!!!ПОСЛЕ КОЛКО ГО БЪЗИКАЛИИИИ!А И НА САМОТО СЪСТЕЗАНИЕ КОНЯ МУ ОТКАЗАЛ 3 ПЪТИ ПРЕД ТОВА ПРЕПЯТСТВИЕ......И ГО ДИСКВАЛИФИЦИРАЛИ........Е-НЕ Е ХУБАВО ДА СЕ СМЕЕШ НА ЧУЖДОТО НЕЩАСТИЕ АМА......

КОГАТО СУТРИН СЕ СЪБУДИШ И НЕ ВИДИШ СЛЪНЦЕТО ЗНАЧИ ИЛИ СИ МЪРТЪВ ИЛИ ТИ СИ СЛЪНЦЕТО!


Тема Re: ИИИ-СТРАХА Е ЛОШО НЕЩО!ХАХАХА!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано09.02.02 17:21



Ха - ха , това ми напомни за миналия Тодоров ден .. Нали ви писах , че стопанинът на кобилата , дето я тренирах , се разболя ... И тя нямаше да участвам . И аз отидох само да гледам . Събират се сутринта колегите - жокеи - да ходели да видят завоя - тя , поляната е към 800 метра , ама по средата има един кофти завой ... А през нощта беше валяло ... И щеше да се хлъзга ... И аз ги базикам - " И аз ще дойда , да видя къде ще е най - добре да застана да снимам ! "
" Какво ще снимаш ? " - пита ме сепнато единият .
" Ами , като падате ! " - отговарям аз и му смигам ... Сърцето му падна в гащите .
После се оказа , че ми намериха кон , и бягах - ама хич и не гледах завоя ! То каквото ти е писано ... Вярно , кал си имаше - аз само си свалих коженото яке - и се метнах на кобилата . Една небрежна , безрасъдна ... Мира , ей затова го е страх Кентавърчето !
Хм , имах кал по пуловера , ама това не е важно .
А като ходихме с Ездачката Рени да яздим тежковозите във фазановото стопанство , предните дни имаше буря , порой , и имаше нападали дървета през пътя . Аз тръгвам напред с Пролетарий , той се кокори и се връща . Казах й , че ако НАС НИЕ Е СТРАХ , конете го усещат - и НЯМА да минат . И тръгнахме напред , все едно , че нищо няма - и конете си минаха . Та ако онзи го е било страх , конят може и затова да е спрял . Животното като усеща , че има нещо нередно , няма да иска да рискува !



Тема Re: ИИИ-СТРАХА Е ЛОШО НЕЩО!ХАХАХА!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (смешна)
Публикувано09.02.02 20:12



ЕМИ КАЗАХА ЧЕ БИЛ ГОЛЯМ СТРАХЛИВЕЦ!
А АЗ СЕГА ИМАМ ПРОБЛЕМИ СЪС СИВАТА!ОТКАЗВА МИ!ВИНАТА Е МОЯ,НО ВСЕ НЕЩО СТАВА,ЧЕ НЕ МОГА Да я НАКАРАМ ДА СКОЧИ!А ТАКА ХУБАВО ДАЖЕ ЩЯХ ДА ПАДНА.........ПРЕПЯТСТВИЕТО Е ОКСЕР ХЕМ!ТОЧНО ОТГОРЕ ЩЯХ ДА СЕ ИЗТРЕСА!ТЯ ТЪКМО СЕ ЗАСИЛИ И АЗ СИ ВИКАМ-АХА-ЩЕ СКОЧИ.........И ТЪКМО ТРЪГВА ДА СИ ВДИГА ПРЕДНИЦАТА(И АЗ С НЕЯ) И КАТО НАБИ ЕДНИ СПИРАЧКИ!
АЗ МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ СЕБЕ СИ........ИМАМ 2-3 РЕФЛЕКСА,КОИТО,БЕЗ ПРОИЗШЕСТВИЯ,СЪМ СЕ НАУЧИЛА ДА ГИ ПОЛЗВАМ ТОЧНО НА МОМЕНТА,И ЗАТОВА НИКОГА НЕ СТАВАТ ФАЛОВЕ ПО ТОЯ НАЧИН......ЕДИНИЯ Е-КОНЯ КАТО ВЗЕМЕ ДА СЕ СПЪВА-ТРЪГНЕ ЛИ-НА СЕКУНДАТА ОПЪВАМ ПОВОДИТЕ НАЗАД И МУ ИЗПРАВЯМ ГЛАВАТА.......А ДРУГОТО Е ВИНАГИ ДА СИ СТИСКАМ МНОГО ЗДРАВО КРАКАТА В КОЛЕНЕТЕ!И ЗАТОВА КАТО МИ ОТКАЖЕ НЯКОЙ КОН-ВИНАГИ СТИСКАМ КОЛКОТО МОГА С КОЛЕНЕ НА КИФЛИТЕ НА СЕДЛОТО И ВИНАГИ СЕ ХВАЩАМ ЗА ГРИВАТА!

КОГАТО СУТРИН СЕ СЪБУДИШ И НЕ ВИДИШ СЛЪНЦЕТО ЗНАЧИ ИЛИ СИ МЪРТЪВ ИЛИ ТИ СИ СЛЪНЦЕТО!


Тема Re: ИИИ-СТРАХА Е ЛОШО НЕЩО!ХАХАХА!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано09.02.02 20:24



Който го е страх от мечки , тне трябва да ходи в гората !
Този номер на сивата ми е познат .... Грам редовно ми го е правил .... Ама веднъж ме изтресе върху една висока кръстачка към 110 см ....



Тема БРЕЕ-КОЛКО ПОЗНАТО!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (смешна)
Публикувано10.02.02 09:36



ПРЕД ОКСЕРА,ПРЕД КОЙТО МИ СПИРАШЕ ТЯ-ЕДНОТО Е ОБИКНОВЕНО ПРЕПЯТСТВИЕ,ДРУГОТО.....КРЪСТАЧКА!ТИЯ ДА НЕ СА РОДНИНИ!ОБАЧЕ МАЙ МАЙ-АЗ СЪМ ВИНОВНА!НЕ Я НАСОЧВАМ ПРАВИЛНО!

КОГАТО СУТРИН СЕ СЪБУДИШ И НЕ ВИДИШ СЛЪНЦЕТО ЗНАЧИ ИЛИ СИ МЪРТЪВ ИЛИ ТИ СИ СЛЪНЦЕТО!


Тема Re: БРЕЕ-КОЛКО ПОЗНАТО!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано10.02.02 14:05



Той усещаше , че тръгвам напред , и очаквам да скочи - и тогава ми спираше . Аз му давам повод , той използва това , и кръшва настрани ! То в мен си беше грешката , ама и той си беше много подъл !



Тема ЕДНО КЪМ ЕДНО СА!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (смешна)
Публикувано10.02.02 17:16



ПАК ТАКА......МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СКАЧА........ТЯ УСЕЩА СВОБОДА.......РАЗБИРА ЧЕ ТЯ НЯМА КОЙ ДА Я РЪЧКА.........И ТЪКМО ДА СЕ НАГЪЗЯ ЗА СКОКА......ИИИИИИ-КАТО НАЦЕПИ ЕДНИ СПИРАЧКИ!!!!!!!ТОЧНО ПРЕД ПРЕПЯТСТВИЕТО!И СКАЧА НАСТРАНИ ВСЕ ЕДНО НЯКОЙ Я ОЩИПАЛ ЗА ЗАДНИКА.....

КОГАТО СУТРИН СЕ СЪБУДИШ И НЕ ВИДИШ СЛЪНЦЕТО ЗНАЧИ ИЛИ СИ МЪРТЪВ ИЛИ ТИ СИ СЛЪНЦЕТО!


Тема Re: ЕДНО КЪМ ЕДНО СА!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано10.02.02 18:24



Да , това зависи от теб - да не легнеш малко по - рано , отколкото трябва ... Въпрос на усет е , и понеже тогава го нямах , Грам все ме цакаше ... Ама веднъж Димо го нямаше ... Отивам да скачам една кръстачка ... някъде метър висока .... Бях взела за компания едно хлапе - на приятелка на майка ми - и Грам ми отби пред него ! Умрях от яд ! Ядосах се , дадох му да държи коня , взех си шпорите , плаващите поводи и една здрава шибалка ... Отупах го , и като го хванах изкъсо - къси поводи , в ръце , и шпорите на корема му - а да ми отбие , ако смее ! Не посмя !



Тема ДА-ТОЧНО ТОВА Е!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (смешна)
Публикувано10.02.02 20:28



ТОЧНО ТОЯ УСЕТ СЕ ОПИТВАМ ДА "ДОКОПАМ" ПРЕДИ ВСЕКИ СКОК.....НИКОГА НЕ ЛЯГАМ ПО-РАНО,ПО-МИ СЕ СЛУЧВА ДА ЗАКЪСНЕЯ,ЗАЩОТО МИ СЕ СТРУВА ЧЕ НЯМА ДА СКОЧИ.....КОЕТО ПЪК Е ОЩЕ ПО-КОФТИ......РАЗБИРАШ ЛИ-КАТО СЕ ЗАСИЛИ АЗ СИ ВИКАМ-АХА-ГОТОВИ СМЕ.....И ТЪКМО ДА СКОЧИ-БИЕ СПИРАЧКИ...
А ИНАЧЕ-ТУ ЗАБЪРЗВА,ТУ НАМАЛЯ.....И АЗ Й СЕ ЧУДЯ КАКВО ЩЕ НАПРАВИ,А НЕ СМЕЯ ДА Я ЧУКНА ПО-СИЛНО,ЗАЩОТО ЩЕ ХВРЪКНЕ.......И ТОЧНО КОГАТО СЕ ВЛАЧИ НАЙ-МНОГО ВЗЕМА,чЕ ПРАВИ ЕДНА ОГРОООМНА КРАЧКА И СКАЧА.......
ИНАЧЕ ПРОБЛЕМИ НЯМАМ АБСОЛЮТНО НИКАКВИ...ПРОСТО КАТО СЕ УСЕТИМ ЕДНА-ДРУГА СТАВА ПЕРФЕКТЕН СКОК......ТЯ СИ СЕ ЗАСИЛВА,АЗ СИ СЕ ДЪРЖА,СКАЧАМЕ И ДВЕТЕ ПО ЕДНО И СЪЩО ВРЕМЕ,ДОКАТО СМЕ ВЪВ ВЪЗДУХА-ВСИЧКО Е НАРЕД,А ПРИЗЕМЯВАНЕТО МИ Е НАЙ-ПРИЯТНО,ЗАЩОТО ТОГАВА ВИНАГИ СЕ ПРИПЛЪЗВАМ ПО СЕДЛОТО,А ТЯ ТОГАВА ТРЪГВА В МЕК И ПЛАВЕН ГАЛОП......ТОЧНО ТОВА МЕКО ПАДАНЕ,ЗА КОЕТО НЯКЪДЕ ПИШЕШЕ,ЧЕ ТРЯБВА ДА ПОЛЗВАТ МЪЖЕТЕ,ЗА ДА НЕ ИМ СЕ СЛУЧИ СЛУЧКА, Е ПЕРФЕКТНО ОТРАБОТЕНО И ОТ 2-ТЕ...ПРОСТО ОТ САМОСЕБЕ СИ.....СТАВА..И ТОВА Е!

КОГАТО СУТРИН СЕ СЪБУДИШ И НЕ ВИДИШ СЛЪНЦЕТО ЗНАЧИ ИЛИ СИ МЪРТЪВ ИЛИ ТИ СИ СЛЪНЦЕТО!


Тема Re: ДА-ТОЧНО ТОВА Е!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано10.02.02 21:42



При мен мина бая време , докато се науча да скачам със Сектор ... Той ивмаше много особен скок , избухлив ... А се надигнеш , а те е патнал със седлото по задника ... И приземяваш на шията му ... После като му свикнах , и без седло съм скачала ... Някъде до метър .
А Грам до последно ме цакаше . После някъде го закараха , ама така и не разбрах къде ... Май го трампиха за Селенга ... Не помня това , все пак беше отдавна , а и са го откарали като ме е нямало .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.