Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 01.06.24 
Любители на животните
   >> Коне
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема абе вие чукате ли се с тия коне  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 11:41



по-добре направете по една свирка на съседа, стига с тия коне бе



Тема Re: абе вие чукате ли се с тия коненови [re: фeн]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано22.01.02 11:49



Не , с жокеите им ! Макар , че реално при конете далаверата е по - голяма ! А съседите , поне моите , са смотани - не стават сопола си да хвърлиш на тях , камо ли свирка да им правиш !



Тема Re: абе вие чукате ли се с тия коненови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 13:55




NO COMMENT
ВЪПРЕКИ ЧЕ КАТО ВЗЕМА ДА ГО МИЛВАМ ГАНГСТЕРА И НЯМА КАК ДА НЕ СЕ ИЗПУСНЕ...........А СЪСЕДКИТЕ МИ СА ТАНЦЬОРКИ В ОРИЕНТАЛСКИ РЕСТОРАНТ!ЗАПОВЯДАЙ, А К О СИ ФЕН!!!!!!



Тема Re: абе вие чукате ли се с тия коненови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано22.01.02 22:40




Ха - ха , ами Василка като целуваше Грейт Стронг !!!! Тоя само може да завижда - щом един кон това го ВЪЗБУЖДА !!!



Тема АБЕ МОМКО......нови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 22:43



ТИ МАЙ ХУБАВА КОБИЛА НЕ СИ ВИЖДАЛ......ЩОМ ПИТАШ ЗА ДРУГИТЕ.......



Тема Re: АБЕ МОМКО......нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано22.01.02 22:48



Щото не е виждал истинрнската Галкария ... Каква сладка блондипннка беше ... Миньонче ! Морският , дето я яздеше , казваше , че ще остави жена си , и ще я прави любовница !



Тема ХАХА-НИЩО НЕ ЗНАЕШ......нови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 13:21




БЯХМЕ НА ЧУКУРОВОООО......И ВСИЧКИ ПОСТЕПЕННО СЕ СЪБРАХА ОКОЛО БАЗАТА............2 ПРИЯТЕЛКИ ПЛАТИХА ТАМ ЗА ЕДИН КОН ЗА ОКОЛО 30 МИНУТИИИ......АЗ КАЗАХ ДАЙ ЕДНО КРЪГЧЕ НА ЕДНАТА И СЕ КАЧИХ.......ОБАЧЕ ТО БЕШЕ УЖАС........НИТО ГО ИЗВЕЖДАЛИ,НИТО МУ СЕ ВЪРВИ..КОНЯ СЕ КАЗВАШЕ ГРЪК.......СЛАДЪК,АМА ВЕСО КАЗА ЧЕ БИЛ ГОЛЯМА МЪРША........И НАИСТИНА-НИКАКВИ ГРИЖИ НЕ ПОЛАГАХА ЗА НЕГО.........НЕ СЛУША......САМО СЕ ПОВОЗИХ МАЛКО НА ХОДОМ,ПООБИКОЛИХ...НАЙ МЕ БЕШЕ СТРАХ ДА СИ ПОЗВОЛЯ НЯКОЯ ВОЛНОСТ НЕ ЗАРАДИ КОНЯ(ВЪПРЕКИ ЧЕ СЕ ПРАВЕШЕ НА ВАЖЕН-ОТСТЪПВА СУМТИ,ИНАТИ СЕ...)А ЗАРАДИ ОКОЛНОСТТА........БЕШЕ МНОГО НЕРАВНО......МНОГО СКЛОНОВЕ,ДУПКИ.....ВИКАМ ДА ТРЪГНЕМ НА ГАЛОП-АКО НЕ ПАДНА САМ ЩЕ СЕ УМОРИ,АМА Я СЕ Е СПЪНАЛ НЯКЪДЕ..........И КОЙТО СЕ КАЧЕШЕ НА ГРЪК-ВСЕ НЕ СТАВА............(А АЗ СТОЯХ ОТСТРАНИ И ГЛЕДАХ СЕИРА НА НАЧИНАЕЩИТЕ-ЕДИН СИ МИСЛЕШЕ ЧЕ ТРЯБВА ДА СТЪПИ НА СТРЕМЕТО С ПЕТА!!!!!!!!)ТА КОНЯ СЕ ОСЛУШВАШЕ И МОМЧЕТО ДЕТО ГИ ГЛЕДАШЕ КОНЕТЕ КАТО СЕ ЯДОСА!!!!!А ТОЙ ГОЛ ДО КРЪСТА.......И КАТО СЕ МЕТНА С ЕДИН ЗАМАХ НА КОНЯ,КАТО ГО СРЪГА В ХЪЛБОЦИТЕ.......ОНЯ ТАКА ХУКНА!!!!!!И СЕ ВРЪЩАТ СЛЕД 5 МИНУТИ-И ДВАМАТА ЗАПОТЕНИ,Задъхани-И ВСИЧКИ КАТО ПОЧНАХА-СЕЛСКИЯ ЛЕВЕНТ......,ИСКАМ ТАКЪВ МЪЖ!!!!!!!



Тема Re: ХАХА-НИЩО НЕ ЗНАЕШ......нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано23.01.02 21:46



Ами , ами - ти не знаеш ! Беше едно лято на Върбово - селото , дето яздих магарето . И пак до съседното село ходих , ама на кон - един дюс черен , без нито един бял косъм , слаб . Май Бончо му викаха , забравих вече . Аз си му виках Кънкри . Не знам защо така ми пасна . Та той кон го докарали от Видин петима мъже - на ход . И той по пътя само дето не ги убил , и беше КОНЯТ - ЗВЯР . Вързан при кравите в един бокс с верига , изкъсо ... Като ламя . А аз си бях навила да го яздя .
Аз си ходя с юздечка , като отивам някъде , а и си бях измислила един опас със стремена нна него - минава през целия кон . Седло нямам . Отивам - и му слагам юздечката . Той се обърна да вме погледне - и нищо . Не свива уши , не посяга да хапе и рита .... Сложих му опаса , ама за всики случай не го стегнах много . Май го изненадах , но нищо повече . Изкарах го отвън на корда , той подскочи 1 - 2 пъти , колкото за протокола , даже и не играеше - и спря да пасе . Е , викам си - настъпи моят час ! Вързах го изкъсо за оградките на телетата - ако ме събори , поне да не ми избяга ! То като ще се пада , да падаме , ама ако хукне ... Качих се на него , а той - пак нищо ! Бре ! Отвързах го и поех през селото . Всичко живо стана на крака . Бях с кожени ботуши с шпори , дънки , червено кожено яке , кърпа около врата и каубойска шапка . И ми виккаха каубойката . Ама всички му знаеха славата на коня ... И какво се оказа после , знаеш ли ? Ами ония го били по целия път - и конят си връщал !А аз бях една внимателна , исках само да яздя - не да го нараня - и той не беше против !
Ха - ха , не знам Тишо дали е мечтал за такава жена , ама в това село години след като вече ги нямаше конете , ме помнеха , че съм яздила черния кон !
Със същия кон беше историята за " Горската принцеса " , ама ще я разказвам друг път !



Тема ЕЕЕЕХ-ТИЯ ЧЕРНИ ЗВЕРОВЕ!нови [re: Oлra Пpaйд]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано23.01.02 21:59



ЗНАМ СИ АЗ-КАТО СЪМ СИ НАУМИЛА ЧЕРЕН КОН!!!!!!!!ОБЕЩАВАМ ТИ,РЕНИ-КАТО СИ КУПЯ КОН-ЧЕРЕН ЩЕ ДА Е!!!!!!!!!!
АМИ ДНЕСКА НАШАТА КЛАСНА(ОНАЯ ГОТИНАТА-МЛАДАТА)НЕЩО НИ ЧЕТЕШЕ ЗАААААА.......АНТИГОНА.......И АЗ ПАК КОНЕ СИ РИСУВАХ......И ИМАШЕ ЕДИН ОТКЪС КОЛКО БИЛ СИЛЕН ЧОВЕКА ЧЕ ДА ВПРЕГНЕ ВОЛА,ИИИ ДА УКРОТИ ДИВИЯ КОН С ЮЗДА И УМ!И ДОКАТО ГО ЧЕТЕ ТОВА СЕ ПОДХИЛКВА И МЕ ГЛЕДА ИЗ ПОД ОКО......И ВСИЧКИ СЪЩО-ХИХИХИ-ПОД НОСОВЕТЕ ВИКАТ-ООО-МИРА......И ВСЕ-СТАНЕ ЛИ ДУМА ЗА КОНЕ-ВСИЧКИ КЪМ МЕНЕ ГЛЕДАТ И МИ СЕ УСМИХВАТ.......



Тема Re: ЕЕЕЕХ-ТИЯ ЧЕРНИ ЗВЕРОВЕ!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано24.01.02 00:45



Не беше само той ! Те имаха там и две черни кобили , едната с дълга бяла проточина , казваше се Лина , а другата с малко петно - по - малко от на Гарантика - тя се казваше Вихра ... Впрягаха ги чифт . И ме предупредиха , че е ОПАСНО да ги яздя , защото били МНОГО НЕРВНИ . Не знам ако ти кажат така за някой кон дали ще се впечатлиш ! Хм , ако ми го кажеха за Гарантика ... Тази чума за малко да ме убие в София , и по тази причина се недолюбвахме с нея ... Ама това е друга тема .
А аз тогава го ударим на гола амбиция - 92-93 -а бях адски луда глава - що е с копита , трябва да го яздим ! И ги пробвах и двете - тия , МНОГО НЕРВНИТЕ ! И знаеш ли какво ? ЕДВА вдигнах тръс ! С много ръчкане и цъкане ! Щото не исках да ги бия , опитах с добро ... Ти нервен кон виждала ли да крета едва - едва на ходом ? Аз не бях !
Хе - хе , имам ги на снимки , двете черни гарги , трябва да ги сканирам и да ти ги покажа ! Имаха нещо от дунавски кон - едри , набити , яки ... Всичко друго , ама не и НЕРВНИ ! Ха - ха , направо бяха умрели в кожите си !
И въобще - куче със салам да плашиш ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.