Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 20.06.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Honda Accord 2.2 I-CTDI razbiva Audi A42.0TDIнови  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 18:52



Vzemete si novia broi na auto-bild da gledate kakvo pravi accord 2.2 cdti/140k.c/ sre6tu audi A4 2.0TDI/140k.c./,alfa 159 1.9JTDM/150k.c./ i JAGUAR X-type 2.2D/155k.c./,napravo gi razmazva po vsi4ki pokazateli-uscorenie sred trite koli s 140k.c. honda naravno s audi,no po-barzi ot alfa,nai barz e jaguar ,no ima 155k.c.,nai-ikonomi4na honda,nai-tiha honda i audi.,nai-elasti4en motor e motora na honda. kakto go nari4at v auto-bild--tehnologi4en shediovar--eto tova se sluchva,kogato dade6 da ti razrabotva dizelovia agregat chovek ,koito mrazi dizela-prevrashta go v tih i sporten dizel.BRAVO HONDA!!!



Тема Re: Honda Accord 2.2 I-CTDI razbiva Audi A42.0TDIнови [re: LEXUS]  
АвторBoreto (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 23:51



Da 4etoh i az ,ba6tami ima sa6tia model sas sa6tia motor,karal sam i9a dosta i az i moga da kaja 4e injenerite na honda baia sa se postarali i umuvali nad tozi dizelov motor,az li4no sam vdigal na pravata mejdu Plovdiv i Pazarjik po magistralata 250km/h ,a po knijka i davat samo 210,naistina e neveroiaten avtomobil.az karam peugeot 3071.6 16V HDI 110HP,i to varvi dosta no ne moje da i stapi na malki prust na Accorda,vapreki 4e uj frenskite dizeli bili nai dobri,e dobri sa ama dizela na honda e ne6to jestotko!!!,da ne govorim 4e ako ne se zaslu6a6 vnimatelno spokoino moje6 da ia zbarka6 sas benzinova kola -otvan ,a ot vatre niakakva razlika kato zvuk mejdu dizel i benzin,pejoto e kato traktor s negovia uj moderen posledno pololenie HDI,davai HONDA:)))))



Тема Re: Honda Accord 2.2 I-CTDI razbiva Audi A42.0TDIнови [re: Boreto]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 00:58



Bore,evala za tochnoto mnenie.vuicho mi kara 406HDI.karal sam go mnogo pati,no e tromav toia dizel,ima goliama turbo dupka,a i darpa samo do 4000ob/min.,pri tvoto 307 ima li turbo dupka ...ta kato kupuvahme kola za mene tova liato,toi mi vika,vzemi si pejo 307,po-evtino izliza ot corolla ,no mu kazah che prosto ne e za mene pejo,kamo li dizel,i vzehme moita mechta TOYOTA COROLLA 1.4 VVT-I /97 konia/--chudna e --kachestvena,pargav motor,barz na magistrala/e oshte ya razrabotvam de/,tiha i ikonomi4na. ABE MNOGO SAM DOVOLEN!



Тема Re: Honda Accord 2.2 I-CTDI razbiva Audi A42.0TDIнови [re: LEXUS]  
АвторBoreto (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 21:34



Zdr LEXUS,1-vo da ti e 4estita Corolkata da si ia kara6 s kef i da ti e poslu6na i da ne te iadosva po pati6tata,6to s eotnosa do 307-cata sam mnogo dovolen ot dizelovia motor i transmisia i spira4ki -perfektni kakto i razhod,viarno ima turbo dupka okolo 1500ob/min,no e kratka ,ina4e vsi4ko ostanalo po 307-cata e palen bukluk ,osobenno sgobkata v kupeto i oka4vaneto sa sicilianska tragedeia,ve4e e na 6 meseca i vatre vsi4ko se razkarca i raztropa ,a e vzeh liatoto kato tebe,za svedenie imah Daewoo Racer ,koito be6e na ba6ta mi predi da mi go dade ,e bateeeee kazvam ti viarno be6e stra6na karuca,ama se razkarca 4ak na 5-tata god !!!!!!!!!!,pri tova be6e ultra bazov model,ni6to ama ni6to bez servo dori!!!!,a taia frenska ko4ina 307-cata ia vzeh za6toto predi tova imah 206 sa6tia skarca6t bukluk s nadejdata 4e 307-cata e po dobre,bateeee nikoga da ne si sii pomislil za frenska kola gore6to te savetvam da ne napravi6 taia gre6ka-KO4INI!!!!!.mejdu drugoto sega e prodavam dai boje da se otarva ot neia i iskam MADE IN JAPAN.4udia se dali novia Honda Civic,Honda Accord ili Toyota Avensis-vsi4kite s modernia dizel-pri Honda 2,2 i-ctdi i pri Toyota 2,2 D-4D,kakvo misli6 po vaprosa,avensis e po evtina,ama i 3 te koli sa jestoki ??????????????????



Тема А защонови [re: LEXUS]  
АвторTypбoДизeлKoмби (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 11:13



не тестват и Авенсис 2.2 150к.с.310нм

Авто билд рядко класират нещо не немско на първо място!



Тема Re: Honda Accord 2.2 I-CTDI razbiva Audi A42.0TDIнови [re: Boreto]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 11:11



Zdrasti,mnogo dobre si se nasochil--chudesni maschini si izbral,koiato i da vzemesh,niama da sbarkash.Spored men ako iskash luksozen avtomobil--za teb e accord ili avensis,a po-sportnia e civic.Pozdravlenia otnovo!



Тема Re: Honda Accord 2.2 I-CTDI razbiva Audi A42.0TDIнови [re: LEXUS]  
Авторboreto (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 23:25



Pak zdravei,za sajelenie poradi finansovi obstoiatelstva niama da moga da si pozvolia nito toyota nito honda:(,mnogo sa skapi naistina ,i za tova se nalaga da da se naso4a kam Opel-novata Vektra ili Astra GTC,ti na kakvo mnenie si??? ,viarno Opel nemogat da s emeriat s iaponskoto ka4estvo ,no pak za podrajka sa po evtini i za balgarskite lunni pati6ta sa idealniznam li!!!!,ina4e hodih do magazina da go vidia novia civic.....maliiiiiiiii ne4ove6ka ma6ina ,spokoino mogat da ia vzemet v mejduzvezdni voini za snimki kato sovalka e !!!!!,ama i cenata o sa6to e kosmi4eska-58000lv i 5 bona kasko (stava vapros za dizela s vsi4ki vsevazmojni extri + koja,kakvo misli6 za nemskata karu4ka Opel???? do skoro i uspeh



Тема Re: А защонови [re: TypбoДизeлKoмби]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 09:25



Honda Acord e nomer 1



Тема Re: Honda Accord 2.2 I-CTDI razbiva Audi A42.0TDIнови [re: boreto]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 03:58



Emi bore,vzemi benzin,be! Avensis 1.8/129 konia/ idva 40000lv.,a civic 2.0/140 konia/ mislia sashto se vpisva do 40000lv.A moje da se otkajesh ot koja i niakoi drugi ekstri,vse pak i da svalish cenata.znachi na men opela ne mi haresva izobshto,no se chuvat dobri otzivi za nego po otnoshenie na darjanie na patia s novoto mu aktivno okachvane.No opel imat problemi s kachestvoto na produkciata si.Ogledai se pak za ne6to Iaponsko--Mazda 3,Toyota Corolla/kato moita,,a zashto ne za Hyundai primerno Coupe ti idva na 35000lv. --2.0 /143 konia/,ama mnogo varvi 8.3 sec. 0-100.,5 godini garancia ili 150000km..Az mnogo se chudih liatoto kato ia kupuvahme Corollata,dali da ne vzema edin Hyundai Elantra,/Coupe ne ,zashtoto ne mi e praktichno,inache e mnogo gotino/,ama se spriah na izpitanoto Iaponsko kachestvo.Ta razgledai Mazda,Toyota,Honda,Hyundai--benzinki-hem sa po-evtini,hem sa po-varvejni,niama smisal da se barkash na dalboko v djoba za dizel,koito shte go prodadesh predi da ti se e izplatil,veroiatno.Haide razgledai i kaji kakvo si reshil.



Тема Re: Honda Accord 2.2 I-CTDI razbiva Audi A42.0TDIнови [re: Boreto]  
Автордизи (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 21:20



вдигал си 250 какво?????
Градуса на водата,на маслото???А скокове на уплътнение имаше ли????




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.