Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 27.06.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Тема ima li Acura v BG?нови  
Авторhondausa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 20:00



Ima li avtomobili ili SUV Acura (amerikansko podrazdelenie na Honda) v BG?
Edin priatel mi prati snimka na Integra 95-ta s dve vrati v Sofia,no mai samo tova e!Chudia se kak moje da se karat iz rodinata takiva kiutuzi kato kolata bezkrainost-(infiniti na angliiski)FX 35/45,a Acura da ne e populiarna.Yavno malko hora v BG ozeniavat markata Honda i Acura-nai-dobrite avotmobioli spored men!



Тема Re: ima li Acura v BG? [re: hondausa]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано12.10.05 09:05



Въпросът е не имали Екюра в БГ, а дали има изобщо в Европа, защото аз не съм сигурен!
А за кютюците, предполагам, че мутрите са си ги внесли от Сев. Амрика!
+ това тия Инфинити дето си споменал са доста по-големи от Екюра МDX, а грандоманията е една от основните отличителни черти на псевдобогаташите:
От глад умри, гъзар бъди!

Ти сигурен ли все пак, че има Инфинити в БГ?
Инфинити не са хич лошо автомобили!
Пак са японски Infinity = Nissan!
Нали знаеш?!?

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Re: ima li Acura v BG?нови [re: Kykepa]  
Авторlma (Нерегистриран)
Публикувано12.10.05 13:04



Ima dosta Infinity v BG, vijdal sym lichno pone 3-4 razlichni. Daje ima obiavi za tiah v mobile.bg.



Тема Re: ima li Acura v BG?нови [re: Kykepa]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано15.10.05 12:56



Аз лично съм карал зад една Acura по симеон, доста надотечно със спойлери и прекрасен червен цвят. Поне емблемите бяха на въпросната марка. може да си е било хонда с подменени емблеми.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ima li Acura v BG?нови [re: Ascona83]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано15.10.05 19:04



Амам не е била СУВ, което означава, че си е Хонда, защото моделите, които идват в Европа са всичките Хонда, независимо, че същите тези модели идват в САЩ с еблеми на Екюра!
Ние тука говорим за SUV(Sport Utility Vehicle) т.нар. автомобил с висока проходимост, което е Acura MDX:



Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Re: ima li Acura v BG?нови [re: hondausa]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 22:48



za MDX-NE SAM SIGUREN,NO TQ E EDIN KLAS S INFINITY FX 35 I FX 45,SAMO DETO INFINITITO E S PO-GOTIN DIZAIN............
MEN LI4NO ME INTERESUVAT-ACURA TL/270 K.C./ ILI CL-S -260 K.S./KUPETO / DA NE GOVORIM ZA NOVATA RL/300 K.S. S UNUKALNA AWD/MAI GI NQMA V bg............................. a asm siguren,4e sa po-dobri ot dosta EUROPE koli....................... /za WV............ TO E QSNO............DORI OT MERSEDES ,MAI............



Тема Re: ima li Acura v BG?нови [re: niki]  
Автор ADH-HondaМодератор (УНИКАЛЕН !)
Публикувано17.10.05 18:20



От горе изброените, само Acura RL (ще) се предлага за Европа и то под името Honda LEGEND !
В края на тази или началото на 2006-а година ще излезне новият Леджънд, който иначе за Япония и за Сев. Америка (под името ACURA RL) излезна още преди година...

Иначе нито TL, нито CL, нито пък MDX са се предлагали за Европа. Тези три модела са си чисто американски проектирани и предлагани за тамошния пазар, само MDX-а го предлагат и за Япония , под името Honda MDX (както и по-старите модели Acura TL са се предлагали за Япония под името Honda INSPIRE/SABER) ... Но уви, не и за Европа

Редактирано от ADH-Honda на 17.10.05 18:21.



Тема Re: ima li Acura v BG?нови [re: hondausa]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 07:01



jalko................ACURA TL-a i TSX sa sa6oto kupe kato HONDA ACCORDza EUROPE,NO...................... TL -E S 6 ZIL. 270 k.c,kato ima i A-SPEC VERSIA/VIDQH Q NA IZLOJENIETO V NEW YORK-300 k.s.,imat i versii s manual transmision,predlaga se i s /vijdal sam na jivo/ s zaden spoiler,pragove i preden spoiler/zavodski/ i ima dosta zlove6 vid:)))))))))))))))))vatre sam sqdal......................samolet,vsi4ki extri-navigaziata e samo dop. zapla6ana eztra.zenite zapo4vat/tyk sam se interesuval/kam 33 000 $ kato slojij6 i taxite/damazi/ kam 35-36 000$/TSX E 4 ZIL 200 K.S,PO SKROMNA,NO SI IMA VSI4KI EXTRI:)) KLIMATIZITE I KOJITE SE PODRAZBIRAT,ZENITE I ZAPO4VAT KAM 26-27 000 $ NOVATA RL-NE SAM VLIZAL O6E VATR,AMA E SAMOLET................. OSOBENO TABLOTO................. ZENA-KAM 50 000$,AMA SI STRUVAT.................
OB6O-DOSTA KONKURENTNI SA NA EUROPE -BMW,MERSEDES I AUDI,ZA WV NE GOVORQ,TE OTDAVNA VE4E SA..............,OSNOVEN JAPAN KONKURENT S IOSTAVA LEXUS KAKTO I NOVITE MODELI SEDAN NA INFINITI,O6E EDIN PAT JALK OZA EUROPE,4E NQMA DA Q VIDQT,NO...........



Тема Re: ima li Acura v BG?нови [re: hondausa]  
Автор Adam Opel (bulgarin :))
Публикувано19.10.05 21:18



V mobile.bg se prodava edna Acura RSX za 50 000lv.v Stara Zagora.2004 godina.Ama e automatic za sujalenie.
To e yasno,che istinska Acura v Bulgaria ima samo ako e vnesena ot USA.Az moita Integra niama da ya vkram v BG,zashtoto niama chasti za takuv avtomoobil.Chovek triabva da e goliam maniak za da si vnese nepopuliarna kola v BG za koyato niama konsumativi.

V mobile.de ima Honda Integra Type-R 1998 godina,no e samo modela s 2/3 vrati i e mnogo debela 13 000 euro.Tova e edinstvenata Honda,koyato e pulno kopie na Americanskata Acura Integra Type-R 1998,no s miasto za goliam nomer na zadnata bronia.

Koito proyaviava interes,moje da ya vidi v nemskia sait!



Тема Re: ima li Acura v BG?нови [re: Ascona83]  
Авторgost (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 14:07



az sashto dva pati karam zad edna chervena acura v lozenec, ne mozhe da ia sbarkash taia kola, no kakvo da se chudia, kato dva pati veche vidiah aston martin.....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.