Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 20.04.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Тема Мого ви страшен Модератора, уе!нови  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано08.02.04 17:34



Много бързо заключва темите и най-важното без предупреждение!Ей голямо чудо, че 2-3-ма си разменили няколко обидни реплики!

Триенето на мнения и теми го разглеждам(и не само аз) като цензура и ограничаването свободата на словото в нета!
Не забравяйте, че това е само форум!
И друг път трийте(заключвайте) теми след предупреждение!

Поздрави.

Мого зъл


Тема Re: Мого ви страшен Модератора, уе!нови [re: Kykepa]  
АвторStass (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 11:11



toi ne moderatora e strashen ami ti si oshte mnogo mlad i dooosta naiwen



Тема Re: Мого ви страшен Модератора, уе!нови [re: Kykepa]  
Автор ADH-HondaМодератор (Пристрастен)
Публикувано09.02.04 13:37



Не бре братчед.

Тая тема стана "манджа с грозде" - двама се заяждат по между си (и те незнаят за какво), трети си говори нещо.... Въобще стана една говорилня в която има само отрицателни емоции. Представяте ли си ако дойде някой НОВ човек, за пръв път посещава клуба и като започне да чете тази тема и вижда какви ГЛУПОСТИ, обиди и т.н. се пишат....едва ли втори път ще иска да чете тук !

А това с предупреждението - прав си, че трябваше да предупредя че темата ще се заключи, но мисля че е повече от ясно (това си го пише в FAQ-то на клуба: "Мненията, които не са за този клуб се трият") че след като се пише OFF TOPIC и още повече пък обиди към някой от пишещите тук - това НЯМА място в този клуб !
Нямам намерение да правя диктатура и да ограничавам хората да си изказват личното мнение (аз съм твърдо против това), но когато започнат да се псуват и да се карат в една тема - тя става БАНАЛНА и безсмислена ! Губи й се смисъла, освен можеби за сеир на някой да се кефи как другите се карат !!! Е, Аз нямам намерение този форум да се превръща в ЧАТ и всеки да си пише квото му е на душата - ИЛИ ИМА КАКВО ДА ГОВОРИШ ПО ТЕМАТА ЗА ХОНДА АВТОМОБИЛИТЕ, НЕЩО СМИСЛЕНО ДА КАЖЕШ ИЛИ ПО-ДОБРЕ НЕ ПИШИ !!! Един съклубар си е сложил много готин подпис:
"ако можеш помогни, ако не - не пречи" - напълно съм съгласен с това. Е, Аз смятам че помогнах с нещо като заключих тази тема - помогнах на тези които искат да прочетат нещо смислено, свързано с ХОНДА автомобилите да НЕ четат глупости като обиди, закани и т.н.

Ако мислите че темата "Сивик или Корола - това е въпросът! " не сте я доизяснили - няма проблем, ще я отключа. Ако мислите че НЕ СЪМ постъпил правилно след като заключих темата без предупреждение - моля, правете каквото щете Ако искате даже ме предложете за "уволняването ми" от тази ми длъжност Какво ви харесва

PS: нищо НЕ СЪМ трил



Тема Re: Мого ви страшен Модератора, уе!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано09.02.04 20:58



Не бе аз знам, че си точен,
ама исках там да добавя нещо, но карай то не е толкова важно.
Ще го кажа в някоя друга тема като се открие въможност.
НЕ, НЕ я ключвай темата!!!Щом си решил вече да бъде заключена!

Аз още не знам кои клубове са по-удобни със или без модератор може би мнението ми е 50х50%!
Но наистина мисля, че първо е добре да предупредиш
и после, ако ония почнат да се псуват пак вече я заключваш без да даваш обяснения!По демократично е.
Нали си печен модератор!?!

Мого зъл


Тема Re: Мого ви страшен Модератора, уе!нови [re: Kykepa]  
Автор ADH-HondaМодератор (Пристрастен)
Публикувано09.02.04 21:13



Ок, разбирам. Можеби прибързах, но темата я четоих 4 - 5 дни подред и като виждам че само псувни, заяждания има.....е па писна ми да я чета ! Търпех ден, търпех два - то фактически 10 мнение от целата тема само безсмислици и караници !

Ще се постарая следващите пъти да има предупреждения. НО най-много се надявам - ДА НЯМА СЛЕДВАЩ ПЪТ



Тема Братчед,нови [re: ADH-Honda]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано10.02.04 12:56



аз видя ли тема Нещо 1 срещу Нещо 2 - трия моментално. Той изхода от такава тема си е ясен :-)))

UB40 !



Тема Re: Братчед, [re: jamie]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано19.02.04 12:14



МНОО си ЗЪЛ па ти бе!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.