Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 16.06.24 
Автомобили
   >> Honda
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема VAPROS.......  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 18:14



4UDQ SE KOLKO SHE MI STRUVA AKO SI DOKARAM HONDATA V BG-IMAM V PREDVID MITO I AKCIZ-HONDA ACCORD 2.2 VTEC,MISLQ ,4E 150H.P.
MERSI PREDVARITELNO.
I LOVE MY HONDA



Тема Re: VAPROS.......нови [re: niki]  
АвторNlKl (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 20:03



kak e polojenieto s 4astite i serviza,v smisal za USA versiite na ACCORD??????
ima li ili polojenieto e beznadejno?
ili tribva vsi4ko da si nosq ot usa?
oil filter kolko struva v BG?
BYE
THANKS V ADVANCE



Тема Re: VAPROS.......нови [re: NlKl]  
Автор ADH-HondaМодератор (Пристрастен)
Публикувано13.01.04 14:22



Знам ли какво да ти кажа

Митоот ти е към 2500 - 2700лв някъде. За самия транспорт - нямам си и на идея колко ще излезне (имаше преди тема по въпроса - ако искаш погледни) За части и т.н. - еидн бог знае. По принцип - би ,могло да се намират, но само от официалния представител за БГ на ХОНДА - Бултрако, но там си е цифромания, с поръчка и чакаш свет време



Тема Re: VAPROS.......нови [re: niki]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 20:01



mersi-vaprosa e dali e samo mitoto ,ili +akziza,zashoto mi kazaha ,4e triabva da se plati i akziz,ina4e sam oza info-zastahovjata za 1 godina tu mi e 2000$,taka,4e...... po-dobre da q zakaram v BG, a za 4asti-she nakupia nqkoi drebni i osnovni-nqkade kam 200$-krushki,tamponi za poluoskata,sharniri,filtri-maleni,vazdushni-edin maslen e kam 3-4$



Тема Re: VAPROS.......нови [re: niki]  
Автор ADH-HondaМодератор (Пристрастен)
Публикувано15.01.04 00:02



За автомобили с мощност ДО 163 конски сили НЕ СЕ плаща Акциз (твоята е както знаеш 150, така че споко ). Така че - за тези 150 коня ще платиш "само" около 540$ + още ОКОЛО 1000$ ДДС - излизят общо някъде ОКОЛО 1500 - 1600$, което в български пари ще рече нещо ОКОЛО 2500 - 2600 лева

Иначе - кога смяташ да я докарваш ?! Евентуално - за теб ли възнамеряваш да си я оставиш или ще я продаваш ?

А ти от кой град беше (и в България и в САЩ) ако не е тайна ?!



Тема Re: VAPROS.......нови [re: niki]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано15.01.04 14:05



Абе части все ще се намерат, но въпроса е цената...


DOHC VTEC


Тема Re: VAPROS.......нови [re: niki]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано16.01.04 00:07



e mersi mnogo,ama ne razbrah DDS za kakvo se plasha?i zasho e kam 1000$
ina4e,moje bi kam lqtoto/ne e sigurno/ne sam reshil-da q prodavam ili da q zapazq-A KOLKO STRUVAT TEZI HONDI V BG?
ZNAM,4E NE SA POPOULQRNI/MOJE BI ZARADI ZENATA/,NO PAK MOQTA SI E Q POZNAVAM OT TRI GODINI I NE MI SE RAZDELQ S NEQ.
INA4E-PLOVDIV/BG/
NEW YORK/USA/
A ITUK ne mi trqbva/jiveeh drugade v USA/patishata sa loshi,zastrahovkite-skapi,kradat mnogo-ve4e mi q razbiha abe.........
imam si i super stereo-PANASONIC MP-3 S distanzionno,ne mi se prodava,pak i ne e problem s 4astite-USA e blizo:)))))
I LOVE MY HONDA



Тема Re: VAPROS.......нови [re: niki]  
Автор ADH-HondaМодератор (Пристрастен)
Публикувано16.01.04 00:52



Разбирам

Ами какво да ти кажа за цената - такива Хонди (Акорд 5-а генерация "COUPE") са много рядки в България - можеби за цялата страна да са 5 до 10 броя Примерно - виж

обява (не съм сигурен дали на Теб ти се отваря ). Но става въпрс за такъв Акорд, 2.2 мотор (VTEC 150 коня), ПРЕДИ фейслифта е (демек ПРЕДИ 1996-а е прозиведена; от 1994-а до 1996-а е произведена), с "ФУЛ" екстри, за.......17 000лв, което ще рече около 10600$ Или казано по друг начин - доста сериозна цифра.
Незнам, не смея да кажа дали са много парите за тази кола, но все пак за кола на 8 - 9 години....вярно че е АКОРД "КУПЕ", ТОП версия - с най-якия мотор и всички екстри за модела, но.... 17000лв са си 17000лв ! Ако беше СЛЕД фейслифта (от 1996-а до 1998-а година) - тогава вече цената като чели по-приемлива ще дойде МОЖЕ БИ де - може пък тази да си е наистина доста лачена - кой знае.

Във всеки случай - не са никак ефтини тези коли. Лошото е че - почти НЯМА хора които да ги оценят За 17 000лв много хора ще предпочетат БМВ 5-ца, Ауди А6 или Мерцедес W124. Така че рече ли човек да я продава - малко трудно ще и вземе парите. НЕ че не ги заслужава - напротив ! Колата е страхотна (лично съм се убедил), но в България ситуацията е.....знаем каква.

Относно това защо се плаща мито и отделно ДДС - ами честно да ти кажа не съм запознат Но като цяло - това е сметката която излиза да се плати.

PS: имаш ли снимки на твоята да я видим какво представлява ?



Тема Re: VAPROS.......нови [re: niki]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 18:09



imam,no ne sa skanirani,no tova ne e problem.
kaji kade da ti gi pratq-e-mail.
a v4era polu4ih predlojenie ot edin priatel-iska da q kupi,mnogo q haresva,a i q pokara- po edno vreme poddarjahme skorost ot 105 mile v 4as/za okolo 4as/ne ,4e nemojeshe i pove4e,no ima POLICE i.........,samo da kaja,4e naistina nad 80 mile/hr se usesha VTEC/pone taka mi se stori/nqkak se otpushva kolata/poneje snimahme s kamera i posle kato gledahme kasetata usetih vsashnost kolko barzo sme karali-hi4 ne se usehsshe kato karash s 170km v 4as;))
oshe ne sam reshil,moje bi e po-dobre da mu q prodam-pone sh znam,4e she se griji dobre za neq.
I LOVE MY HONDA



Тема Re: VAPROS.......нови [re: niki]  
Автор ADH-HondaМодератор (Пристрастен)
Публикувано18.01.04 21:19



Прати ги на е-mail-a:



Иначе - като минат 4500rpm - тогава някъде се включва VTEC-а на твоя мотор




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.