Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 29.06.24 
Автомобили
   >> Honda
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?  
Автор odo (непознат )
Публикувано18.10.03 23:27



Izpadna mi vazmojnost da kupia prelude 88 g. s dva karburatora, obache neznam kolko kobika e ? Pitah edin majstor na hondi i toi kaza che tezi s dvata karburatora bili skapani i chesto davali problem.Kaza da tarsia samo palen injekcion!
kakavto sam karak ako ia vzema shte se okaje, che ne e triabvalo, a ako se zabavia she izleze, che sam izpusnal dobra oferta.
Molia daite savet daia kupuvam li ili ne, davat mi ia za 2000 lv. i za kolko da ia pazaria?



Тема Re: kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?нови [re: odo]  
Авторhari (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 04:48



karal sum prelude 85god.1800cc.tezi ot 88g. mislia che sa sushtite ili 2000cc.kaji na maistora si che govori gluposti.mnogo biah dovolen ot moiata.davai 1900 lv.i ia vzemai,golemi begachki sa i imat mnogo extri.



Тема Re: kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?нови [re: odo]  
Автор TYPE-R (lud fen)
Публикувано19.10.03 15:07



ne davat NIKAKVI problemi.elementarna poddruzhka



Тема Re: kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?нови [re: TYPE-R]  
Автор odo (непознат )
Публикувано19.10.03 18:27



Blagodariq za otgovora! Az oshte neznam kakvo da pravia, dnes potarsih oshte informacia i mi kazaha, che vsashtnost problema bil v nastroikata na tia karburatori, s edna duma trudno se sinhronizirali, ako se nalojelo. Ili az popadam na nekadarni maistori, koito neznaiat kak stava tova.
Ami chasti za tiah ima li, ne iskam da vi stavam dosaden, ama mnogo mi haresa taia Honda. I dnes otkrih edin problem ima niakakvo trakane koeto se poiaviava mnogo riadko i sobstvenika tvardi che e ot niakakva abs pompa ili beshe hidravlichna pompa nerazbrah!
Kajete molia vi niakaoi maistor pri koito da utida i da si kaje mnenieto.



Тема Re: kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?нови [re: odo]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано19.10.03 23:43



На ПРЕЛЮД BA4 модела (3-а генеарция 1987-1992) - това е по-слабия мотор - 2.0 12 клапана ДВА карбуратора - 109 коня се води.
За този модел ПРЕЛЮД са се предлагал ии ДВА други мотора - 2.0 16 клапана ДВА разпределителни вала, пълна инжекция - 137 коня и 140 коня (след 1990-а година се предлага този мотор), като с тези мотори се е предлагала и 4WS система - за 4 ЗАВИВАЩИ колела.

Не съм чул специално мотора да има някакви проблеми. АКо колата е ОК, ако е поддържана както трябва - взимай я. Аз преди половин година имах същата оферта - за същата кола и същите пари и докато се наканя.... взеха че ме превариха

Редактирано от ADH-Honda на 19.10.03 23:46.



Тема Re: kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?нови [re: odo]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано20.10.03 14:15



Nikakvi pritesneniq kolega ,kolicata si q biva ,daje da ti kaja nqkoi hora se skusvat da si namerqt takava, imenno zaradi karburatorite,znae6 s tiq kalpavi benzini ,horata se pla6at ot injectionite !
Ti si re6ava6 de!

Bravo Bugatti , bravo.

Тема Re: kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?нови [re: BUGATTl]  
АвторJul (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 17:51



Az karam Civic 4th gen s dva karburatora ot 4 godini. Kato otvorish kapaka te sa nai-otgore i se vijdat dobre, inache niamashe da znam izobshto kak izglejdat :-)
Ne sum imal nikakvi problemi do sega!



Тема Re: kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?нови [re: Jul]  
Автор odo (непознат )
Публикувано22.10.03 14:40



Днес ходих в сервиз да я преглеждат, мериха и диагонали, компресия на двигателя, и казаха 11 незнам какво е 11, но така казаха, че било добре.
трябвало да се центрова предница. Като цяло колата била добре.
Благодаря за вниманието и съветите от ваша страна. Ще си я купя, и ако има скоро среща на клуба ще дойда.



Тема Срещатанови [re: odo]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.10.03 15:13



е тази Неделя в 13:00 на полигона Зимен дворец - Студентски град :-)

UB40 !



Тема Re: kakvoshte kajete za prelude s dva karburatora?нови [re: odo]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано26.10.03 11:10



Съветвам те обстойно да провериш тракането, защото може и да е или да не е от ABS-a, но и от ABS-a да е, пак е ковти, защото ABS почти не се ремонтира. Ако искаш обади ми се да идем при някой читав майстор да я погледне. Аз лично за диагностика на двигатели ходя при Дунев, доста добре бачкат според мен, а за всичко друго ходя при един пич дето е много добър и чатка страшно. От 6 год. не смея да отида при друг, не че няма и други добри, но нали знаеш, по отношение на колите си е скъпо да експериментираш
До скоро friend




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.