Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 16.04.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Тема относно новия форум/сайт  
Автор hipodilski (DTSofia)
Публикувано10.10.03 11:39



Пиша нова тема, защото съществуващите нещо много се оплетоха, а искам всички да прочетат това.

На първо място трябва да кажа, че снощи нямаше хост, защото сменяхме хардовете на машината с нови, като още ден-два може би ще има известен даунтайм на моменти, докато админите нагласят разни работи. Така че моля ви, не ме псувайте много, ако от време на време не се отварят нещата, надявам се да се справят моите хора колкото може по-скоро.

Значи искам да уточня, че още нито сайтът, нито форумът са съвсем готови. Именно затова "линковете на сайта не бачкат" и форумът е още син и още не съм му нагласил категории и настройки и т.н. Аз малко избързах като го обявих тук, а и ADH малко избърза като написа всичко да се продължава вече там. Форумът още има някои неща за доизкусуряване като пермишъни за писане, нагласяне на отделните форуми и категории и т.н., така че ще минат ден-два, докато го преборя, защото вчера цял ден бях при Омбре да борим един сивик.

Колкото до външния вид на форума, днес си поиграх с GDK-то и стигнах до този примерен вид:


По-късно днес когато намеря време, ще го нарежа и ще го сложа като скин. Просто всичко това е малко времеотнемащо и не може да стане изведнъж, така че моля ви, изчакайте малко.



Тема Re: относно новия форум/сайтнови [re: hipodilski]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано10.10.03 13:00



Екстра е.
Предлагам да е разделите на форума да са горе долу като на този:

. Само, че да не да е Е30 и т.н. а Сивик, Акорд, Прелюд и т.н.


DOHC VTEC


Тема Re: относно новия форум/сайтнови [re: hipodilski]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано10.10.03 15:04



Мда - като чели наистина поприбързах с тази тема Затова ще я махна засега

Дизайна на сайта много ми харесва

PS: ЧЕСТИТА ХОНДА Много безаварийни километри ти желая с нея ИСКАМ СНИМКИ



Тема Re: относно новия форум/сайтнови [re: hipodilski]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано10.10.03 20:08



Според мене си го прави спокойно,ако ще и цял месец,важното е че става най-добрият от всички форуми
Честито за хондата,а смимките ги качи направо в новият сайт



Тема Re: относно новия форум/сайтнови [re: hipodilski]  
Автор hipodilski (DTSofia)
Публикувано19.10.03 14:34



Мисля, че вече новият форум достигна до финален стадий, поне на изглед и разделение. Надявам се да ви харесва.



Тема Re: относно новия форум/сайтнови [re: hipodilski]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано20.10.03 18:38



Foruma si e OK a ko stafa sys SITEto? Казвай с какво да помагам




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.