Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 28.09.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Предизвикателство за street raceнови  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано08.10.03 14:22



току-що приех едно предизвикателство за street-race от един колега, който има Голф 1.8 GT (не GTI ) . някой им али представа колко коня е това нещо и изобщо как върви ? аз съм го карал веднъж и не ми се видя нищо особено ама беше отдавна и тогава оше нямах моята Хонда за да съпоставя впечатленията от двата авотмобила



Тема Re: Предизвикателство за street raceнови [re: Cтac]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано08.10.03 15:21



90 коня е това.

Познавам човек с Vento който е с такъв мотор - 1.8 90 коня. Той немалко пъти се е гонил със СИВИК 5-а гнереация EG3-ка - с D13B2 мотор - 1.3 16 клапана КАРБУРАТОР 75 коня - казва че неговата кола (Венотот) и тази Хонда, която е със СУПЕР широки гуми (което я прави по-тромава от една страна) - до 80-100 км/ч вървят ЗАЕДНО, след което ТОЙ задминава с малко Хондата !!! Така че - казано накратко - ако по този ГОЛФ не е пипано нищо - НЯМА НИКАКАЪВ ШАНС СРЕЩУ ТВОЯТА ХОНДА която е с EW4 мотор - 1.5 12 клапана ПЪЛНА ИНЖЕКЦИЯ - 101 коня Въпреки че съединителя ти малко приплъзва - сигурен съм че ще го издухаш този кошник като цигане сопол



Тема Стасеееее, Стасе !нови [re: Cтac]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.10.03 15:32



Ще ти тежи на съвестта !
ПП: Искам да гледам.

UB40 !



Тема Re: Предизвикателство за street raceнови [re: ADH-Honda]  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано08.10.03 15:34



ами мерси за моралната подкрепа ! то ще се чуе де, какъв е резултата така или иначе.а колкото до голфа, знам че не е пипан и неговият съединител също е пред смяна , така че сме горе долу в едно и също техническо състояние.



Тема Re: Стасеееее, Стасе !нови [re: jamie]  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано08.10.03 15:37



ми засега уговорката е в събота в студ.град , ам ане сме уточнили часа още. абе ще се чуе. той този колега имам чувството че и сам не си вярва щото преид време ми се ежеше и с едно Волво 440 та знам ли и аз на какво разчита....



Тема Re: Предизвикателство за street raceнови [re: Cтac]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано08.10.03 15:38



Ami trqbva da go bie6 ,ako vsi4ko ti e normalno po kolata, ako ti e 4itavo dvigatel4eto/vse pak koq godina e tvoqta ?/ ,ot tezi Golf-ve ima 91g. zapazeni ,vij negovata ,preceni .Ne znam kakuv opit ima6 v Race-to ,ako onq e opiten ........ Precenqvai !

Type 57

Тема Re: Предизвикателство за street raceнови [re: Cтac]  
Автор TYPE-R (lud fen)
Публикувано08.10.03 15:44



shte go razmjatash kato shlifer v zhega.ne se plashi
Gaz i tova e



Тема Re: Предизвикателство за street raceнови [re: Cтac]  
АвторMark Antoniy (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 16:19



Da go sxvashtame kato sreshtichka!! Niama da ste samo vie sas sigurnost!



Тема Re: Предизвикателство за street raceнови [re: BUGATTl]  
Автор Cтac (CRX seeker)
Публикувано08.10.03 16:43



значи аз със сигурност не мога да кажа че съм опитен в това отношение, но все пак съм се дърпал няколко пъти. а този голф съм го карал да си признаяама изобщо не ме впечатли с някакво кой знае кавко вървене....а ианче моята е 1987-ма а неговата 1988-ма и смятам че моята е с добър мотор но е със катализатора още а неговата е без !



Тема Re: Предизвикателство за street raceнови [re: Cтac]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано09.10.03 11:37



Здрасти
1.8 Mono Inj. GTI 135HP ако не се лъжа и би трябвало да те дръпне. Не обаче нищо особено като резачка. С моя бивш CRX 1.6i 16 DOHC го режа, в над 100 км/ч CRX-а ми си го дърпаше доста чуствително, но Civic 1.5 100HP няма да може да го бие ако е в ред голфа според мен. Автомобилите не са в един клас все пак. Ако го сравняваш с Honda 1.8 спортен модел няма никакви шансове голфчето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.