Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 01.07.24 
Автомобили
   >> Honda
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано09.10.03 21:43



Кичо регна www.hondabg.com и вече мога да я пусна тая тема. На срещата гласувахме за име на сайта. Проблема, е че не учасъваха всички които пишат в клубa. Например хората от които не са от София или не са могли да дойдат по една или друга причина. Според мен хондабг.ком е неподхоящо име за авто-мото фен клуб на Хонда. От името НЕ се разбира, че сме клуб и с това КОМ накрая звучи все едно сме дилари на Хонда. За тези които не знаят ком означава комершъл. Мое мнение (можеби не само), е че в името на сайта трябва да фигурират следните части: fan и bg. Вярно името може би би станало по-дълго, но ще се разбира какви сме и от къде.
Например, ако Кичо направи нови стикери с адреса: www.hondabg.com аз лично (ако не знам) бих си помислил, че това е интернет адреса на БГ дилар на Хонда, а не сайт направен от фенове!

На срещата се гласуваше за следните сайтове:
1. www.honda-club.org
2. www.hondabg./com/net/org
3. www.honda-bgclub./com/net/org
4. www.hondaclub.net
5. www.fanhondaclub./com/net
6. fanclubhonda.com/net
7. www.hondafanclub./com/net
8. www.hondaclub-bg./com/net/org
9. www.clubhonda-bg./com/net/org
10. Предложете ваш, но да бъде проверен дали не е регнат.

Нека се се проведе онлайн гласуване за име. Казах какви са ми съображенията. Нека всеки който смята да гласува за някой от сайтовете да изпише цяло име на сайта или поне номера и завършека му накрая (com, net или org). Желателно е да се напише, защо сте се спрели на това име.



DOHC VTEC


Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!! [re: PARADOX_sf]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано09.10.03 22:03



Paradoxe .. batka .. parvo .. imeto tova e nai podhodqshto .. zashtoot nqkoi iska da razbere za neshto za honda .. parvoto neshto koeto shte napishe shte e .. honda.com .. 2roto shte e honda.bg .. 3toto shte e hondabg.com .. aa ako e nekvo slojno nikoi nqma da se seti kak moje da e .. + tova seki kato vlezne shte razbere kvo e .. *.com e nai podhodqshto .. zashtoto nai lesno se pomni .. + tova i e nai eftino .. aa hondabg si kefi .. kolkoto po kratko i qsno tolkova po dobre .. + tova go glasuvahme i e gotovo ve4e . ne mislq 4e sega e podhodqst moment da se glasuva na novo .. hondabg.com .. imashe nai mnogo glasove .. ot 20 glasa sigorno 10 bqha za tova ..



Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови [re: w1zz4rd]  
Авторhhh (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 22:07



Az predlagam www.h.bg che e nai-kratko i nai-lesno se pomni ot slaboumnici...



Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови [re: hhh]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано09.10.03 22:23



hei ne triabva li da se uto4ni 4e tova e club-honda a ne hondabg 6toto nekoi moje da si pomisli 4e tova e oficialen said na HONDA za BG?????!!!!!!
v smisal kato firmen koito e za Bulgaria

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови [re: PARADOX_sf]  
Автор mba (непознат )
Публикувано09.10.03 22:50



spored men ve4e izbranoto ime e podhodia6to. vseki koito se interesuva znae koi sa firmite predstaviteli na honda i ne viarvam da si pomisli, 4e saita e na edna ot tiah.



Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови [re: mba]  
Автор Rocco1 (Type R)
Публикувано10.10.03 01:00



Imeto e razkoshno, spored mene ne triabva da se promenia!!!!!



Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови [re: Rocco1]  
Автор del_sol_fen (Zagorka)
Публикувано10.10.03 01:44



# 4 www.hondaclub.net



Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови [re: del_sol_fen]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано10.10.03 07:01



Ideqta .. e da ima BG v imeto .. club spored mene shte se prejivee ako go nqma .. hondaclub.net .. po nikav na4in nemoje da razberesh ot koq darjava e



Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови [re: w1zz4rd]  
Автор Rocco1 (Type R)
Публикувано10.10.03 08:38



Imeto e razkoshno, spored mene ne triabva da ne se promenia!!!!! Ako e vuzmogno, v www.hondabg.com, moge da se dade link, za tam dilarskia sait na Honda, ne go znam kak e www,honda.bg ili neshto takova, zatova spored mene tova ime e nai pothodiashto, hem shte namerish dilurite na honda ako neznaesh adresa predvaritelno, hem shte vidish saita na maniacite, i foruma.



Тема Re: Гласуване за име на сайта - част 2!!!нови [re: Rocco1]  
Автор GNK1 (fen)
Публикувано10.10.03 09:01



TAKA E SUPER!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.