Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 24.05.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: suvet za muzikaнови [re: iza]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано01.10.03 21:25



Ясно

Мога да ти препоръчам едно магазинче, където има немалък избор най-вече на маркова аудио техника. Намира се в София, на "Хаджи Димитър" (под Балкан Стар, който се намира в Малашевци) - магазинчето се казва Bobi Sound Хората там са ми лични приятели и дори - единият от тях е Хонда маняк и същевременно собственин ка една ЧЕРНА СИВИК 6-а генерация (1995-2000) 3 врати хечбек. Ако решиш да отидеш там - кажи че АЗ те пращам - ADH-Honda от Враца Може и да има отстъпка за теб - като кажеш че си от Хонда клуба

Успех



Тема Re: suvet za muzikaнови [re: iza]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано01.10.03 22:11



Ела на срещата на клубчето да ти видиме Хонда-та!
Ако е 5-та генерация те си имат хубаво аудио по дефалт...


DOHC VTEC


Тема Re: edna vajna podrobnostнови [re: iza]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано02.10.03 13:19



Отиди в AVITEL, ето ти линк, там има инфо за модели и цени:


Аз лично съм си пазарувал от там и съм доволен



Тема Re: edna vajna podrobnostнови [re: iza]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано02.10.03 13:27



Всъщност на предишния линк няма цени, аз съм CD, DEH-1430R и съм доволен, ето ти линк на подобен плеър


А ето и линк на цялата страница
УСПЕХ в търсенето



Тема Re: suvet za muzikaнови [re: PARADOX_sf]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано02.10.03 13:31



В отговор на:

Ако е CIVIC 5-та генерация те си имат хубаво аудио по дефалт




Не точно. Само ако е ТОП версията с B16A2 мотора (1.6 DOHC VTEC - 160 коня). Вашата черната (Civic EG6 - 2 врати хечбек с B16A2 мотор) като цяло и е по-извратен интериора от останалите версий хечбеци. Отличителна черта е че - предните седалки са като на всички Американски/ Канадски СИВИК 5-а генерация - подглавника е закрепен НЕПОДВИЖНО (!) към седалкта САМО С ЕДНА опора ОТСТРАНИ (а не с две малки метални тръби посредата - като останалите ЕВРОПЕЙСКИ версий). Задните седалки също са по-различни - най-вече облегалката, кяото е МНОГО по-висока сравнение с облегалките на другите версий. Както и че - отзад, зад задната седалка НЯМА КОРА !!! Вижда се директно багажа който е оставен отзад. В това число - серийно си имат вградени говорители и ОТЗАД на страничните кори (мисля марката беше Gathers или нещо от сорта).
CIVIC EG9-ка (СИВИК 5-а генерация 4 врати Седан с B16A2 мотор) също е по-извратен интериора, сравниение с "обикновените" - седани с другите, по-слаби мотори. Като типична черта на СИВИК ЕG9 е че се води 4 местна, а не 5 местна както останалите - задната седалкта е раделена на ДВЕ (!!!) части - посредата има барче и подлакътник. Предните седалки са с по-яка странична опора.
Това по междодругото



Тема Re: suvet za muzikaнови [re: ADH-Honda]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано02.10.03 21:02



Абе тва с извратения как да го разбирам?
Да може и да няма кора ама има 3 дъна тоя багажник.
Много ме кефи с тва барче посредата.


DOHC VTEC


Тема добре iza..:)нови [re: iza]  
Автор cвeтльo (познат)
Публикувано02.10.03 21:08



това за спонсора ми хареса..:)) сумата е повече от прилична, затова можеш да си спокойна. щом заговорихме за линкове ето и от мен един:


мисля, че ще успееш да се вместиш в парите. авител става да. тояга може също. има и други места...въпрос на предпочитания:)
щеше да бъде по-нахално, ако беше ни накарала ние да ти го купим и монтираме...:) е, с твои пари разбира се
между другото в каква кола ще влиза това аудио? ако не е тайна де. каско има ли?
успех ти пожелавам пак. ако има нещо питай.



П.С. видях, че по-горе си написала каква е колата...така, че тоя въпрос пада...който не чете..:)))

Редактирано от cвeтльo на 02.10.03 21:21.



Тема Re: suvet za muzikaнови [re: PARADOX_sf]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано03.10.03 12:50



Барчето и подлакътника са си опция за абсолютно всички версий СИВИК 5-а генерация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.