Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 20.04.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хонда на газ - възможно ли е?!нови  
Авторraзoвиk (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 23:33



Предлагат ми супер изгодно Хонда "Сивик" 1.5
Чудя се дали е възможно да и сложа газ, че не съм чувал за нещо подобно...
Работата е там, че работя на газстанция и имам възможност да купувам газ на изключително ниски цени.



Тема Re: Хонда на газ - възможно ли е?!нови [re: raзoвиk]  
Автор benji_crx ()
Публикувано20.09.03 09:26



az imam vuzmojnost da vzemam durva mnogo izgodno da q napravq li moqta na tvurdo gorivobrato ne se bazikai 1.5 kvo tolkova shte ti izgori che i da ubivash hondata s gas.na kude po evtino

crx


Тема Следобеднови [re: benji_crx]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано20.09.03 10:53



почвам да разкопавам двора за нефт....

UB40 !



Тема Re: Хонда на газ - възможно ли е?!нови [re: raзoвиk]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано20.09.03 10:59



При разход ОТ 5.5 литра ДО МАКСИМУМ 7.5 - 8 литра най-много на 100км пробег - не виждам какво повече може да иска човек



Тема Re: Хонда на газ - възможно ли е?!нови [re: ADH-Honda]  
Авторraзoвиk (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 13:15



Купувам газ на 0.40 лева за литър, при цена 0.72 официално на газстанцията.
Ако гори 7.5 и приемем, че литър бензин е 1.50 лева, при среден пробег 20000 километра на година цената на горивото ми е 2250 лева.
Ако ми гори газ 10, при цена на газта 0.4 лева за литър, при среден пробег 20000 километра на година цената на горивото ми е 800 лева.
Разликата е 1450 лева на година и ако за някой е нищо, за мен си е доста прилична сума. Всъщност е наполовина на сумата за Хонда-та.
Та питах може или не може, защото не знам нищо по въпроса.



Тема Re: Хонда на газ - възможно ли е?!нови [re: raзoвиk]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано20.09.03 13:24



споко бе пич,разбира се,че може! просто момчетата се коркат,че ще и скопиш конете ако е добре хондето,лапай го и не се чуди, а после пиши тук да се похвалиш дори и на газ,пак ще върви повече от разни европейски гьобрета-гаранцияайде,успех!!!



Тема Re: Хонда на газ - възможно ли е?!нови [re: Maйнa 6-тa reн.]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано20.09.03 14:29



Nemoga da vi razbera .. kvo ste se zagrijili za 4oveka .. kato iska gaz da go sloji .. toi moje da iska da si varshi rabota s taq kola .. ne da se pravi na pilot .. ima dobra oferta za gaz .. az ako bqh sashto shtqh da sloja .. .. ta taka are s zdrave



Тема Re: Хонда на газ - възможно ли е?!нови [re: raзoвиk]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано20.09.03 18:31



Аз смятам, че газта е вредна за двигателите, особенно българската, не е изчистена дори и от сяра. А това с конденса по двигателя сяра и вода, се сещай в какво се превръща и защо после на автомобили карани дълго на газ са разядени бутала и т.н.
Когато си кубувах и първата и втората Хонда първото изискване беше да не са карани никога на ГАЗ!!!
Отказах се от много добър Accord 93-а год. 2.0 кубика, защото е каран на газ, а собственика ме убеждаваше, че колата е перфектна. Може и да беше, но така и не я погледнах. Няколко човека приатели караха на газ и направиха след време ремонт на преди това читави мотори. Говоря за различни марки коли, без значение каква е марката на колата, АЗ не бих сложил на колата ГАЗ.
........това си е мое мнение, нито пък метан или каквото и да е.



Тема Re: Хонда на газ - възможно ли е?!нови [re: benji_crx]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано20.09.03 18:33



1.5 16V SOHC Sedan 90HP
градски цикъл между 7 и 8 литра
извън градски при скорост около 110 км/ч 5 литра

Това са показанията на мойта кола, ако се настъпва повече вдига разхода естествено.



Тема Re: Хонда на газ - възможно ли е?!нови [re: raзoвиk]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано20.09.03 18:39



По принцип може, но си е побългаряване, доста ще я развалиш имайки предвид, че няма да ползваш дори и инжекциона. Остави, че ще скапеш по-бързо двигателя. А бензинът е 1.3 лв. за литър, а не 1.5 лв. Всъшност колата си е твоя и ти си решаваш аз обаче не бих го направил. Вземи си дизелова кола в добро състояние, и нафтата се намира по-евтино, но поне колата за това е изчислявана, но съм чувал да преебават двигатели точно с такава 'по-евтина' нафта. Щом и газта е по-евтина, може да е битова, което е убийство за двигателя!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.