Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 24.04.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Koi spored vas e...нови  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано20.09.03 21:30



nai razsprostraneniqt sporten avtomobil v BG ?Nai razsprostraneniqtSporten !!!

Vive la marque.

Тема Re: Koi spored vas e...нови [re: BUGATTl]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано20.09.03 22:00



amm sportni avtomobili ima malko v BG :) i e trudno da se kaje koi e no nai mnogo ima Mitsubishi GT3000 . ako govorime za istinski avtomobili .. ina4e baraki kolko iskash ..



Тема Re: Koi spored vas e...нови [re: BUGATTl]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано20.09.03 22:06



от тези,които струват нещо - опел калибра



Тема Re: Koi spored vas e...нови [re: BUGATTl]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано20.09.03 22:58



За българина, Лада на ГАЗ звучи като за хАмериканеца Supra с NOS примерно различни стандарти на живот, различен начин на мислене и за светоусещане

За масовия потребител, т.нар СЕЛСКИ ГЪЗАР истината е ГОЛФ 2-ка Ге Те Ий-ка винтилка - широкия джам, дебелата броня, гърне (не ауспух подчертавам ) или само накрайник "ReWus" И като най-гопляма екстра която притежава, обикновено е АГУ-то или теглич Общо взето представите на Бълагрина за автомобил са ми много странни на мен поне !
Друг образ (омраз ) което българина счита за спортна кола и което в инетерс на истината ДОНЯКЪДЕ може да се нарече такава, това е Калибрата - колиба. Има версий с 6 цилиндров мотор, с Турбо има - яки са, спор няма. Но, си остава пръчка. Да ме прощават феновете на тази машина, но - отвън изглейда нелошо, но отвътре - О моля ти се ! Това табло, този Интериор на СПОРТНА кола ли изглейда ?! Баси кашмера ! Подобен е случая и с Опел Кадет Ге Ес Ай-ка , ама тва вече е хептем трагедия !

Обаче, може и малко високомерно и пристрастено да звучи, обаче забелязвам как сред днешните тийнеджъри, моите връсници как малко по малко започват да коментират, как са чули, как са видяли някакви малки, спортни, много готини Хонди Сивик ! По принцип, всички мои познати ме знаят като "Сандо Хондата" - като ЛУД на тема Хонда, но по принцип Аз не си падам човек който ще започне да убеждава някой и да се кара с някой в доказване че Хонда е еди какво си, че е еди що си. Но просто виждам какви коментари и реакций има след видяна от мой познат или приятел Хонда ! В съзнанието на днешната младеж, Хонда СИВИК се запечатва като нещо спортно, нещо готино и гъзарско, а не като профанска градска малолитражка.

Но, тези примери които дадох - това НЕ СА СПРОТНИ КОЛИ. Дори Калибрата да е с Турбо мотор 204 коня, дори СИВИК-а да е 160 коня - ТОВА НЕ СА ИСТИНСКИ СПОРТНИ КОЛИ. Това са ПСЕВДО СПОРТНИ КОЛИ, т.е. - обикновени автомобили, произвейдани в големи серий с по-яки версий, с по-яки мотори, окачване и т.н. Истинска спортна кола е такава която е разработена в една единствена версия, в един вариант. Коли като Порше, като Ламборгини, като Тойота Супра, акто Хонда Ен Ес Екс, Хонда S2000, БМВ Е31 (8-ца) - това са истински спортни машини. Българина такива коли НЕпознава.



Тема Каквато заплатата такива и колите нинови [re: ADH-Honda]  
Автор @ngel (дразнител)
Публикувано20.09.03 23:19



Лош ти е примера с Хонда.. Сивик? Май е по-добре да кажеш Прелюд а?..
И да ти сравня Една Калибра струва наполовината на Прелюда.
Пак казвам... Не е виновен Българина че кара слаби коли..
Та питай ме мен като сам едно селско газе дето татко ми е дал 5 бона за кола кво ше купя? Май сам ше си отговориш нали?



Тема Re: Каквато заплатата такива и колите нинови [re: @ngel]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано20.09.03 23:28



abe pi4 kade sravnqvash prelude s calibra.. prelude e mnogo po dobra klasa .. i kato extri i kato sigornost i kato extrerior i kato interior i kato varvejnost i kato si4ko .. i e honda .. onq taralqsnik opela e normalno e da e po eftin ..



Тема za 5 bona bih si zelнови [re: @ngel]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано20.09.03 23:29



Honda Civic 4th gen 1.6 16v Vtec DOHC 150 hp .. pred calibrata ..



Тема Аре помисли малко после си вземи.нови [re: w1zz4rd]  
Автор @ngel (дразнител)
Публикувано21.09.03 00:15



150 коня.. Митото ти е 1548 долара.. Как ще се вместиш за 5, незнам.
А Сивик трябва да сравняваш с Астра. На марката съответния клас.
4-та генерация много стара, аре 5-та да е.
Та аз отидох за купувам в Германия Сивик 5-та - 90 коня, за да влезе на инвалид. Единствения който беше читав и който аз съм видял струваше 1600 евро. Прави сметката ти сам. Все пак ше взимаш кола да я караш, а не да се чудиш откаде да вземеш части. С Хонда компромис не се прави. Взимаш си я стегната и да не казвам големи думи, но 3 години не я пипаш.
Както и да е. Въпроса е, че и аз се кефя на Хонда не по-малко от теб. Исках да си взема Хонда, но не намерих... Следващия път не скачай като ужилен ами помисли малко. Аре със здраве



Тема Re: za 5 bona bih si zel [re: w1zz4rd]  
Автор @ngel (дразнител)
Публикувано21.09.03 00:20



1886.04.17 ?Оправи годината все пак!!
Не бях прочел чи си хлапе още и нямаш кола - ше ти стане по ясен живота като САМ си купиш кола и после не търчиш до татенцето за пари, даже и за консумативи.



Тема Re: Аре помисли малко после си вземи. [re: @ngel]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано21.09.03 00:50



Това че ТИ не си имал късмет (за което съжалявам ) - НЕзначи че НЕ се намират читави Хонди за "тънки пари"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.