Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 29.06.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Литература на български за HONDAнови  
Автор KnownHow™ (HONDA новак)
Публикувано05.09.03 12:24



Приятели, напоследък в книжарниците се появиха много книги с подробни данни за ремонта и ригулировките на доста марки автомобили. За съжаление аз не съм виждал такава книга за ХОНДА. Може ли някой да ми каже дали знае нещо по въпроса?

Искам да знам всичко за колата си!


Тема Re: Литература на български за HONDAнови [re: KnownHow™]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано05.09.03 13:10



Хе хе

За Хонда не са нужни подобни упътвания за ремонт и т.н. То тези книжлета са направени за "правилно мислещия" собственик на Европейски "автомобил"
По тоя повод, да кажа какво чух от един НЕЩАСТЕН, в буквалния смисъл притежател на ФОРД ОРИОН 1.6D, който се опитваше да зарибява друг бъдещ нещастен притежател на въпросната машина: "Ей, човече, аз не ти продавам просто кола, аз ти продавам ЗАНАЯТ бре..." Без майтап



Тема Re: Литература на български за HONDAнови [re: ADH-Honda]  
Автор KnownHow™ (HONDA новак)
Публикувано05.09.03 16:27



Ти разбирасе си дълбоко прав, човек не си купува кола , за да лежи под нея! Но все пак е добре да имаш някаква представа за автомобила, който караш, още повече, че това е първата ми Хонда, а тя не е никак нова. Опита ми с други автомобили показва , че повредите , които възникват на пътя, почти винаги са дребни и се отстраняват лесно, стига да знаеш как и къде да пипнеш.
Надявам се да не съм си купил занаят!?!

Искам да знам всичко за колата си!


Тема Re: Литература на български за HONDAнови [re: KnownHow™]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Манияк)
Публикувано05.09.03 22:15



Разбирам те напълно И аз се интересувам от такива неща и ми е интересно да разглеждам такива литератури. Но, уви - в БГ специално за Японски коли няма. Всъщност - виждал съм едно издание, но то е общо, за всичките Японски марки накуп обясняват, но не е толкова подробно както например има за Мерцедес 190-ка или Опел Кадет например.

Все пак - утехата е EPS-a (Electronikc Parts Catalogue) който може да се каже че е нещо като именно за подробно описание на доста модели на Хонда. Уви, не за всички Операционни системи става (за Win XP не става ).



Тема да ама..нови [re: ADH-Honda]  
Автор cвeтльo (познат)
Публикувано06.09.03 19:01



..става за XP:) Kicho беше обяснил на няколко места вече мисля как точно. поразровете се малко. аз лично съм го пускал. по принцип под XP е по-лесно да се пусне, отколкото под 2000.



Тема Re: да ама...triabva da staneнови [re: cвeтльo]  
Авторkarlos111 (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 15:26



nesym go probval shtoto go niamam oshte i mnogo iskam da go vzema tozi katalog, no pod XP v propertis v/u exe-to na programata se otvaria prozorec v koito ima opcia za eventualno puskane na po-stari programi pod edin vid emulacia na 98 ili 95 sega ne se seshtam. Predpolagam che shte trygne taka bez problem



Тема Да,нови [re: karlos111]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.09.03 16:49



това е подхода за ХР.
За 2000 Кичо наскоро пусна тема с патч.
Евала Кичо ! Нямаше още Хонда а беше по-сериозен клубар от нас.

UB40 !



Тема Re: Да,нови [re: jamie]  
Автор karlos111 (fanatic)
Публикувано07.09.03 16:52



a ot kyde da si go vzema tova EPC?



Тема Иманови [re: karlos111]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.09.03 17:13



линк в архива.
Иначе трябва да питаме пак Кичо къде го е сложил - на фрий сървър беше.
Мога и да ти го пратя на СД по пощите.

UB40 !



Тема Re: Иманови [re: jamie]  
Автор karlos111 (fanatic)
Публикувано07.09.03 17:24



ok shte proveria, 10x, a ako neuspeia moje po poshtata naistina, kazvash kolko pari




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.