Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 01.07.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Днес какво видя - СИВИК 1-ва генерация !!!нови  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Маняк)
Публикувано25.07.03 22:04



Леле хора - направо неповярвах на очите си Днес бях Софиянец и видях една антика !
Става въпрос за СИВИК 1-ва генерация (1972-1979) 3 врати !!! Баси мамата - с черна Софийска регистрация отпреди ПОНЕ 20 (двадесет) години !!!

За такова чудо става дума:












Тази беше някакъв тъмно сив, гаден цвят, но сравнително запазена - ламарини прави и здрави - съвсем леко тук таме живима корозия е избила (поне на пръв поглед), фарове, стопове, решетки, ЕМБЛЕМИ, джанти с капачки с буквата "Н" - всичко си го има ! Баси - направо спрях човека - продава я ! Ама нещо за цената не се разбрахме на пъвро четене - предложи 1000лв да му дам, което е АБСУРД !!! Но за 500 мисля че ще го навием



Ей хора - кажете кой е мераклия да се "зароби" с подобна задача - да реставрира такава машина ?! Просто тая кола заслужава да я вземе някой фен !

И колкото смешно на някой да звучи - как върви само ! Тоя като я натисна - изтрелна се - без майтап БАси - направо неповярвах ! Каза че е 1.3 мотор, ръчни скорости ! Ама как се дръпна - като чели е нова !!! Казва че той я има от 1982-а година - от 21-а години !!!

Намерих я около района на "Военна рампа" на един паркинг пред някакъв склад ли, как до го нареча - казва че там се върти, така че може да се отркие човека стига да се прояви интерес.



Ето такава е - даже цвета е такъв някакъв:



Ето още няколко:
, ! е 5-вратка

Страшен сладур е на живо Трябва да се види - аз много му се изкефих !



Тема Re: Днес какво видя - СИВИК 1-ва генерация !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор PARADOX_sf (пристрастен)
Публикувано25.07.03 23:07



Тоя Сивик много често съм го виждал преди около 2 години 2-3 пъти седмично.
Тогава ходих на уроци по физика и спираше точно пред блока на даскалицата ми.
Много се чудех какъв е този супер странен Сивик!

VTEC POWER


Тема Re: Днес какво видя - СИВИК 1-ва генерация !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.07.03 23:29



vij ako mojesh da otvorish akaunt na www.free-host.com , da kachish snimkite tam, stoto teia snimki ne mi gi otvaria



Тема Re: Днес какво видя - СИВИК 1-ва генерация !!!нови [re: ADH-Honda]  
Автор Demon-ClubHonda (HONDA-FEN)
Публикувано26.07.03 11:06



Kato vidiah kolata se iskefih mnogo :-)
i parvata misal deto mi mina prez glavata e to4no tazi! Ako mojeh da go vzema i da go vazstanova ebasi super!!!! No za sajalenie ne moga da otdela tezi pari v momenta, ina4e bih go napravil ei taka! prosto, za6toto iavno naistina sam maniak na tazi marka, a tazi kola e edno parvona4alo i mnogo malko hora mogat da se pohvaliat, 4e sa imali, pa kamo li, da sa karali takava kola!!!!
No kakto i da e, kato niamam parite, niama smisal da vi obiasniavam kakvo bih napravil s kolata



Тема Re: СИВИК 1-ва генерация !!!нови [re: Demon-ClubHonda]  
Автор BUGATTl 57 ( Veyron/1001ps.)
Публикувано26.07.03 20:35



Dа това са си хубави хонди4ки.Ама трябва някои да се захване да я докара като тези от снимките на АДХ-...

Sternschuppen.

Редактирано от BUGATTl 57 на 26.07.03 20:36.



Тема СНИМКИ НА ВЪПРОСНИЯ АВТОМОБИЛ [re: ADH-Honda]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Маняк)
Публикувано29.07.03 10:27



Благодарение на KICHO , предоставяме 7 снимки на въпрсония автомобил









Не е зле, за кола на НАД 25 години Но - собственика се направи на интересен - ПОД 1000 (хиляда) лева не иска и стотинка да свали Иначе, щеше да си намери нов собственик

Да си я кара със здраве (както всъщност и Аз си му казах)



Тема Re: СНИМКИ НА ВЪПРОСНИЯ АВТОМОБИЛнови [re: ADH-Honda]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.07.03 10:32



ta az sam za poreden pat sas molba, ako moje da slagash snimkite na drug sarvar, bol.bg ne gi otvaria



Тема Re: СНИМКИ НА ВЪПРОСНИЯ АВТОМОБИЛнови [re: c23O]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Маняк)
Публикувано29.07.03 10:43



Братче.......Аз НЕмога да изпълня, ПОНЕ ЗА СЕГА молбата ти !

Просто Интернет доставчика ми е е наложил за чуждестранен нет, трафик ДО 200МБ на месец което е абсурдно малко - та то само от ICQ-то ще ги навъртя за един месец толкова И затова НЕмога, поне за сега да посещавам чужди сайтове като free-host.com, защото за този месец даже превиших тези 200МБ

Пък и ако Аз си направя в free-host.com да си ъплоудвам снимките - НОН стоп ще правя трафик САМО от собствените си снимки - само като си гледам на моите мнения сигнатурната картинка.... Само от тези на пръв поглед нищо и никакви си 4к, като днес тази снимка се зареди 100 пъти.......

Кофти е, знам ! Да неможе някой да види някоя снимка.....но кво да правя Шибан доставчик си избрах, ама като няма по-добър в този скапан град където живея.....

Все пак - ако някой ДРУГ е навитак да ъплоадва снимиките в free-host.coм ще е добре. Или пък - ако може изтърпи още седмица - две време, да дойде новият месец когато НЯМА да бъда превишил 200-те МБ чужд трафик - тогава вече ще се рег-на в онзи сайт и ще пусна няколко снимки



Тема Re: СНИМКИ НА ВЪПРОСНИЯ АВТОМОБИЛнови [re: ADH-Honda]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.07.03 10:49



chakai be, ti me hvarli v tacha. iskash da mi kajesh che dostavchika ti e nalojil limit do 200Mb na mesec za saitove zavarshvasti s razlichno ot .bg, ako e taka, sorry, ne sam i predpolagal che sastestvuvat takiva ogranichenia. inache to ima i drug nachin da vidia snimkite, triabva da nabaram BG proxy server za IP i s tova IP tribva niakoi da kaje kade tochno da go vkaram(znam che triabva da e niakade iz properties na explorera, no ne sam siguren kade), taka che da moga da otvariam i az bol.bg.



Тема Абе пич,нови [re: c23O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано29.07.03 11:18



аз мога да се занимая с Фрий хост ама то е смешно !
30-40 МБ - баси !
Тук фрий хостинга е до 10 ГБ на акаунт - несравнимо е !
Хващай Лорда и правете мирърче, айде ;-)))

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.