Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 01.07.24 
Автомобили
   >> Honda
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема И аз, и аз!нови  
Автор neshto (познат)
Публикувано25.06.03 18:25



си купих най-сетне вчера нова стара хонда, след 1 месец и половина търсене. 1993, hatchback, D15B2 а цветът е GY19M като на ей този NSX:
и колкото повече го гледам, толкова по- ми харесва



Тема Re: И аз, и аз!нови [re: neshto]  
АвторStass (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 18:57



ааа, аз ли си купих най-дъртата хонда брее
хаиде да ти е честита, да си якараш с удоволствие и да не срещаш никакви проблеми с нея !



Тема Re: И аз, и аз!нови [re: neshto]  
Автор maina 6 th gen (honda forever)
Публикувано25.06.03 22:33



a,chestito i na tebe i da ne slizasch ot neia!



Тема Re: И аз, и аз!нови [re: neshto]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Маняк)
Публикувано26.06.03 00:50



Ха честито !

Междодругото - като видях този цвят NSX и се сетих че такъв цвят СИВИК 5-а генерация съм виждал единствено и само един Монтански Сивик, който се продаваше. Да не става дума за

Хонда ?! Ако е тази - браво - много е готина

PS: да не си Монтанченин ?


Редактирано от ADH-Honda на 26.06.03 01:28.



Тема Re: И аз, и аз!нови [re: ADH-Honda]  
Автор neshto (познат)
Публикувано26.06.03 01:38



Да точно тя е Ама като бях говорил с човека, нямаше снимки та си намерих NSX-a и още тогава ми хареса цвета. Иначе съм от София.. Хондата е със червени пружини което за терена в София е малко гадно, сега съм решил да си взема някакви които могат да се регулират. Аз си мислех, че предишната ми хонда беше ниска, но тази бие рекорда



Тема Re: И аз, и аз!нови [re: neshto]  
Автор rocco1 (Type R)
Публикувано26.06.03 09:28



Imam tochno proguni za tebe, reguliruemi, ako se interesuvash mi pishi na anton@ngorc.net

mhogo izgodno!!!!!



Тема Re: И аз, и аз! [re: neshto]  
АвторMark Antony (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 11:55



честитo и дълго да я караш без НИКАКВИ проблеми !



Тема Re: И аз, и аз!нови [re: neshto]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано26.06.03 16:24



Е ти пък...
Тва е Хонда все пак. По-ниски са, по-спортни, по-стабилни и т.н.!
Аз ако има как и на земята ще седна. Просто колкото ми е по-ниско толкова ми е по-комфортно...

VTEC POWER


Тема Re: И аз, и аз!нови [re: PARADOX_sf]  
Автор neshto (познат)
Публикувано26.06.03 16:43



Ама тази е МНОГО ниска - в спряно састояние голяма част от легналите полицаи опират отдолу, даже като съм сам. Досега не съм возил повече от 1 човек, но ако се качат още двама отзад, мисля че няма да мога да мина през нито един. Аз затова реших да взема регулируеми пружини - в София ще я вдигам, на дълъг път ще я свалям.

Примерно на стенда в сервиза, за да се качи на стенда, трябваше да я дигат за калниците за да се пъхне отдолу рамото

А пък аз и преди тази пак имах Хонда, ама не беше чак толкова ниска - можех да я качвам на част от бордюрите. Сега трябва да забравя за това

Редактирано от neshto на 26.06.03 16:48.



Тема Re: И аз, и аз!нови [re: neshto]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано26.06.03 17:20



Значи нещо май е поприклекнала повече или е с ниски гуми!

VTEC POWER



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.