Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 01.07.24 
Автомобили
   >> Honda
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аман от тия...нови  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано12.05.03 15:53




Мамка им, а?

VTEC POWER

Тема Re: Аман от тия...нови [re: PARADOX_sf]  
Авторspeeder (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 15:59



abe golemi tarikate sme nie bulgarite - iskame hem da karame burzo, hem beznakazano.

ako me pitash men - kameri trjabva da ima na vseki 100 metra!

istinata e prosta - na kojto mu se kara burzo - da si plashta. stiga sme se izbivali kato kucheta po putishtata!



Тема Re: Аман от тия...нови [re: speeder]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано13.05.03 23:22



прав си.Ама липсва контрол.Всеки знае че ще се размине с 10лв.

Nil novi sub sole


Тема Re: Аман от тия...нови [re: speeder]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано14.05.03 11:08



Май не правиш разлика между "бръзо" и "безразсъдно".

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Аман от тия...нови [re: Tanuco]  
АвторCтac (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 11:11



абе то контрол ,контрол ама това със тези ограничения на моменти си е жива простотия ! ето мен например ме глобиха затова че едва вечер кам 0:30 ч карах по цариградското със 110 км /ч а както знаете в началото има едно абсолютно неадекватно ограничение на скоростта до 50 км/ч. и хоп-заминаха 10 точки и 50 лв. е, как да не се дразни човек после на полицаите и тези дето си измислят произволни ограничения ?



Тема Ne...tuk.....нови [re: speeder]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 14:34



Tuk greshish,nima parite sa po vazni ot zivota........"na kojto mu se kara byrzo - da si plashta".......ne choveche....ne......tova ne si go i pomisliaj, zashtoto ako taka stane,shte zagazime oshte poveche.....zashtoto vinovnia v sluchaia shte znae che shte plati "malko"kinti i hop - na svoboda, postradalia niama da go ima sred nas horata....
Az stanah svidetel na edna takava katastrofa v nedelia.....na bul. Cherni vryh v Sofia.......edno mlado momiche ostana na miasto sled kato se udari v zeleznia stylb s Mazda 323F, kazete mi tova normalno karane li e - po tozi bulevard ot gore na dolu(t.e. ot iaponskia hotel nadolu kym hotel Hemus) da se dvizi s nad 100km/h pri polozenie che ima ogranichenie 40 km/h. zashtoto ima mnogo priaki, koito izlizat na bulevarda, ima syshto i uchilishte - 122 Osnovno u-shte, ima detski gradinki i t.n. ......da ne govorim che ima i 90 grradusov zavoj i tramvaij ima i asfalta e veche hlyzgav......pri tezi uslovia koito imash, tia gaz nadolu kolkoto moze......i kolata se podnasia,zavyrtia se na 180 gradusa i sys shofiorskata vrata posreshta stylba......
Eee, togava za kakvo govorime,a, za kakvo stava vypros.....dobre che v toia moiment niamashe peshehodtci naokolo, zashtoto shteshe goliamo melene da stane.....
I vecherta gledam edni mladevi na po sigurno niamaha i 20 godini se pregryshtaha i lepeha nekrolozi i cvetia na syshtia stylb......kak da go razbera tova.....idvashe mi da im kaza" ee, sega vlezna li vi akyla v glavata" ili neshto ot toia rod, ama mi se dozali i gi podminah.....



Тема Re: Ne...tuk.....нови [re: DJ Tymbi]  
Автор Resurrector (бивш МиГ)
Публикувано14.05.03 15:17



Стас ти говори не за тесни улици с много завои а за Цариградско шосе, което си е жива магистрала, при това - абсолютно права. За да се пребиеш там трябва или да си пиян, или да имаш особен талант.

Я вышел им наперерез!


Тема Re: Ne...tuk.....нови [re: Resurrector]  
АвторCтac (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 18:07



занчи аз не съм превърженик на високите скорости и безразсъдното каране, обаче мен лично ме е яд, че първо знаците не са поставени изобщо правилно и второ , че гадните пътни полицаи изобщо не си вършат работата ! вместо да застанат така че хората добре да ги виждат и сами да намаляват или да се знае че примерно на спирките има камери та водачите да намалят скоростта си . а то какво става-ониа ми ти ченгета се крият като партизани , дебнат да ебнат и хич не им дреме за движението !
ми в краина сметка кадето трябва наиситна да се движиш с 40 км/ч да сложат по-ниски гърбици и тогава просто няма как да караш бързо ! а то на най-широкия и прав път в Софаи ми сложили 50 ! това само може да изнерви водачите ! абе както и да е , като говоря за това и ме хваща такъв яд че..



Тема Съжалявам за момичето!нови [re: Cтac]  
Автор Kuku ()
Публикувано14.05.03 20:06



Но в случая не е виновен никой, освен тя самата!!!
А проблема с бързото каране, няма да го разрешат с камери и ограничения!!!
Вапроса е в това, че нашите ОРГАНИ(ЧЛЕНОВЕ) на реда, както каза "СТАС", вместо да се опитат да ни предупредят и да ни предпазят, те само чакат да сбъркаме и хоп, глоба, фиш, акт, само и само да ни вземат паричките..... което се изразява(според мен) с много изкривената ни политика и още куп други работи!!!

F1

Тема Не талант,нови [re: Resurrector]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.05.03 23:29



една спукана гума стига дори !
Не бъркай Цариградско с магистрала ! По Цариградско може и пенсионер да метнеш на капака, а и се кара в поне 3 колони - магистралата не е толкова натоварена и според мен е много по-безопасна.

ПП: Особено пък ти - дето се опитваш 200 да вдигаш там - и да се пребиеш, трагедията е че ще се пребият още 5-6 около тебе ! Колата ти е добра, но постоянно разчиташ на късмета си, което е вече много лошо.

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.