Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 01.07.24 
Автомобили
   >> Honda
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тенекеджия?нови  
Автор neshto (познат)
Публикувано08.05.03 02:19



Препоръчайте ми тенекеджия, но такъв който може да оправи и примерно крив рог; и понеже за целта ще трябва да се извади всичко под предния капак (?), изместена е даже скоростната кутия.. то трябва да разбира от Хонда.. Хрумва ми само сервиза на Горубляне, те ползват външен тенекеджия който бил добър. Някакви други идеи имате ли? Има да се изправя преден капак, десен калник, (и левия, ама той е крив малко отпреди), рог, да се наредят отново вътрешностите..

Всъщност не знам дали има смисъл това, колко пари ще излезе подобно нещо, да взема да си потърся нова кола, а тази за части.. Къде бих могъл да я продам за части, ако реша, на по-изгодна цена? (honda civic 1.5 16v, 1990, 2 врати, hatchback)



Тема Re: Тенекеджия?нови [re: neshto]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Маняк)
Публикувано08.05.03 14:13



Ако искаш - свържи се с Сашо Омбре !

Сервиза му се намира на 4-и километър, до сградата където преди се намираше "KSD".
02 720 542

Консултирай се с него - дали ще може да извърши нужните манипулаций, пък и дали проявява интерес за части и т.н.

Успех



Тема Re: Тенекеджия?нови [re: ADH-Honda]  
Автор neshto (познат)
Публикувано08.05.03 14:20



Ами говорих онзи ден с него, но той каза че не прави такива неща, явно е за по-дребни услуги...



Тема Re: Тенекеджия?нови [re: neshto]  
Автор Vik~ (минаващ)
Публикувано08.05.03 15:07



има един сервиз на ул. Опълченска /преди кръстовището срещу църквата/, араби го държат и правят само японски автомобили, имат човек, който е много добър тенекеджия Калед - при него щях да си правя мойта Хонда преди да ми я окрадат, провери там ако искаш



Тема ЗА "VIK~" и "neshтo"нови [re: ADH-Honda]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Маняк)
Публикувано08.05.03 15:17



Абе хора - защо не се свържете ВИЕ двамата

VIK - ти имаш разграбена Хонда, от която само купето, мотор и т.н. и останало (каквото има) и я разпродаваш на части !!!

neshтo - ти пък имаш блъсната Хонда и ти трябва купе (или там каквото ти трябва - ти си знаеш) !

Защо не се свържете един с друг и вижте какво можете да направите от една разграбена и една блъсната Хонда ! Все пак - и двамата сте с CIVIC 4th gen (1987-1991) 3 врати хечбек Може и да измислите нещо

Успех

Редактирано от ADH-Honda на 08.05.03 15:18.



Тема Re: ЗА "VIK~" и "neshтo"нови [re: ADH-Honda]  
Автор Vik~ (минаващ)
Публикувано08.05.03 17:57



ми няма проблем моя тел. е 088850093, но си мисля, че мойто осакатяване от джамбазите е точно отпред, освен това неговия удар е отпред странично, едва ли ще мога да му помогна точно с тези части, но нека се обади и ще се разберем



Тема Re: ЗА "VIK~" и "neshтo"нови [re: Vik~]  
Автор neshto (познат)
Публикувано09.05.03 01:28



Ами то твоята все едно някой за мен я е оглозгал - точно тези неща които трябват липсват. На мен поне радиаторът ми е цял (май) а е оригинален от миналата година нов... :) Уф. Май ще трябва да ги даваме за части, аз вече гледам обявите за нова кола (на старо де).....



Тема Re: ЗА "VIK~" и "neshтo"нови [re: neshto]  
Автор Vik~ (минаващ)
Публикувано09.05.03 13:14



....и аз така мисля и аз така правя - гледам обявите и се замислям - и все повече се отдалечавам от възможността да си купя Хонда-та, която искам...ще търся друга кола, най-вероятно...митата за нов внос автомобили са станали невероятно високи към 800 щ.д. за 75 кс - такъв подарък за държавата - МЕРСИ!!!, а от БГ Хонда не искам да купувам



Тема Re: ЗА "VIK~" и "neshтo" [re: Vik~]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано09.05.03 15:02



Абе аз от 2-те бих направил 1...
Но вие си знаете!

VTEC POWER


Тема Re: ЗА "VIK~" и "neshтo"нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vik~ (минаващ)
Публикувано10.05.03 11:19



...ще гледам тези дни да снимам колата, та да добиете представа за какво иде реч.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.