Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 28.06.24 
Автомобили
   >> Honda
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Kakwo HARESWATE/NEHARESWATE wyw wa6ata Honda ?нови [re: niki]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Man)
Публикувано24.03.02 01:18



Ako e 2.2 VTEC e 150 hp - 110 Kw, a ako e 2.0 e 136hp - 100Kw, taka 4e ti si orawi smetka. Mo kato cqlo e mnogo gotin tozi Accord - Coupe , golqmo, udobno, s dobri performance i t.n. A za Accord Coupe 6th gen - towa e ubiec !!!

A za Accord 2003 nqma kak da ima katalog ili bro6ura - towa 6e izlezne nay-rano w kraq na 2002 ili na4aloto na 2003 na Detroit Motor Show, a tezi Pict. koito sa na URL-a koito sym dal sa samo edno predpolovenie, taka 4e..., no ako naistina e towa koeto kazwat 4e 6e bade s tea Engines takiwa qki, naprawo kakto ot sega go nari4a "S2000 with 4 doors", towa 6e e super !!!!!!

Ima wreme, 6e widim!

Bye for now.



Тема Re: Oshte malko info za maslotoнови [re: MacGyver]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Man)
Публикувано24.03.02 01:39



Abe kato se zamislq i moq CIVIC kogato predi 7 years go dokarah ot Austriq na 14*000 km, remaka wednaga go smenih, a horata ot serwiza mi kazaha 4e e kato now i kato 4eli e originalniq, t.e. toy e pyrwiq !!!

Ta mnogo ot tezi danni za smqna na remaci, maslo, i t.n. sa namaleni ot syobraveniq i t.n. a ina4e move da gi previ6awa6 mnogokratno.

Kakwo e towa maslo na gear box-a ?! 4e az takowa ne6o ne sym pipal we4e nad 140 000km ! Ne6a kato wodna pompa sy6o (da ne 4ue dqwola, na taq stara kola, ama za sega e OK da 4ukna na dyrwo), TA i towa za water pomp e ne6o kato da te nakarat da si dade6 dopylnitelno 60 $ ni6o powe4e, spored men.

Ta gore-dolu nawsqkade tezi ne6a sa ob6o prieti, s leki otkloneniq - to sigurno ako ida w serwiza na Bultrako 6e kavat 4e toq awtomobil trebe da se izhwarli kakto e kyrpen we4e N-ti pyti, ta hi4 na 4owek ne trebe mnogo da im se wrazwa na tea hieni, te twa i 4akat, ma donekade sa i prawi 4e po-dobre ne6o sega da go smeni6 otkolkoto kogaTo se s4upi. Abe sigurno sa i prawi, ama za edin USA ili Canada man towa ne e problem, a tuk the situation is "little" bit different , but there is no problem !!!

Bye for now!

Редактирано от ADH-Honda на 24.03.02 01:44.



Тема Re: Kakwo HARESWATE/NEHARESWATE wyw wa6ata Honda ?нови [re: ADH-Honda]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 11:41



2.2 VTEC e ,shom kazvash e 150hp,a az se 4udia sho tolkoz varviala:))))
az ne sam mnogo po visokite skorosti,ama edin pat vdignah 120 mile,a i oshe imashe avans,kazahami 4e tia motori sled 80 mile v 4as se otvariali-sigurno e viarno:)) ina4e na tova auto-izlojenie vidiah novata civic s tri varti:)) mnogo e gotina,ama mislia 4e sa q vzeli ot HONDA-EUROPE,pone taka mis e struva.
bye
niki



Тема Re: Kakwo HARESWATE/NEHARESWATE wyw wa6ata Honda ?нови [re: AK47M]  
АвторCalibra 16V (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 13:07



hehe sa shte ti kaga neshto iaponskite avtomobili sa mnogo dobri i ka4estveni
uvagavam Honda,Nissan i Toyota mnogo dobri mashini,no neka da ne se
izhvurliame i da ne govorim neverni neshta za omegata,4e drunkala i ot toia sort
neshta vsiaka kola shte zapo4ne da drunka kato ne si kompetenten kakvo triabva
da se smeni i ne te interesuva v kakvo sustoianie si ia vzel i posle poradi propuskane da se smeniat vagni 4asti se polu4avat tezi neshta -shte ti kaga i drugo vsiaka kola kato se poddurga shte ti haresva ama kato nishto ne pravi6 za
neia niama da stane tova koeto iskash.



Тема Modeliнови [re: ADH-Honda]  
АвторDiablo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 14:00



Haresa mi kak si poderedil modelite s snimki i poneje otdawna se mycha da gi klasificiram si misleh moje li i da dadesh godinite na proizwodstwo na razlichnite generacii. Mai se nawiwam sledwashtata da mi e honda - to che shte e qponska e weche qsno de.
I ako moje sywet da mi dadesh edin - wozil sym se w Nisan i znam che sa obemni wytre (w srawnenie s wsichki nemski primerno), no kak stoi momenta pri honda?
Az sym 198 i towa wse pak ima znachenie .. pyj i brat mi ne e malyk i t.n.;)..
Merci predwaritelno!
Pozdraw!



Тема Re: Kakwo HARESWATE/NEHARESWATE wyw wa6ata Honda ?нови [re: Calibra 16V]  
АвторDiablo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 14:14



Zrawei pich,
tuka sym mnogo syglasen s teb che ako poddyrjash shte karash...
To taka e s wsichko w jiwota.. i wsqka jena moje da imash samo da i otdelqsh wremeto i nerwite da i goworish kolko e nai hubawata i da se zanimawash samo s neq. Pyk za towa ne winagi imash parite ili ti piswa po nqkoe wreme.. i taka e i s kolite. Nai wajnata prichina da se kupi Opel ili VW e (citat): "Abe chastite sym i po ewtini ot na jigula". Mnogo hubawo - pohwalno. A na qponeca sa mu skypi - losho - i mitoto mu wisoko - pak losho...
I sq naistina za kakwo stawa duma - qponeca e kapsulowan - nqma razwalqne - no e i dosta po nepretenciozen ot koeto i da e ewropeisko. Nqma opel koito da ako ne go poddyrjash da ne se mu se skofti neshto na 20 000km. Cheti forumite, cheti na carsurvay - cako ne namirash az shte ti postna links (az syshto sym s opel btw - poddyrjan i pyk gyrmi). Za drugite e syshtoto - nqma takyw VW koito da wozi kato qponec i da e tolkowa nepretenciozen kato tqh... Za towa stawa duma - kachestwo na rabota i izrabotka -



Тема Re: Kakwo HARESWATE/NEHARESWATE wyw wa6ata Honda ?нови [re: Diablo]  
АвторDiablo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 14:24



Postnah go bez da iskam dokato go redaktiram...
Ta misylta mi e qsna de - primeri ako iskash shte ti dam.. 2 Nisana - karani firmeno w BG , kupeni w BG, na 300 000 km i samo amortisiori smeneni? kak ti se struwa? Koe plashtash? Za 10g twa prawi 360lv. Nqma i nqma da ima takyw primer s ewropeec mai.. Ako nqkoi ima da kaje - shte sym super shtasliw da me oprowergae.
Az sym na principa izpitai i togawa gowori - izpital sym wsichko ewropeisko(wsichko = nai nowite modeli syshto) i wsqka marka si ima neshto hubawo, no kato cqlo nikoq ne e komplexno hubawa. Neshto koeto ne moga da kaja za wsichki qponci.
Pojelawam ti i na teb mnogo experience w poweche awtomobili i da si goworim togwa pak za razlikata mejdu omegata i qponcite..:)
Priqtelski pozdraw!



Тема Re: Kakwo HARESWATE/NEHARESWATE wyw wa6ata Honda ?нови [re: niki]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Man)
Публикувано24.03.02 14:51



Hi !!!
Da - nowata CIVIC Si - 3 doors 2.0 VTEC 160hp e ako ne se lava import ot Europe i po-to4no te sa made in UK (ne Ukrayna), speciqllno 3 ddors CIVIC i Nowoto CRV 2nd gen i to se made in UK. ZA USA towa e nay qkata wersiq - CIVIC SI - 0-100 km/h - 7.6 sec nqkade mu dawaha. A za Europe nay-qkata wersiq e CIVIC Type R - towa "viwotno" e pak CIVIC 3 doors ama po nato4eno, t.e. ima antikrila, spoileri i t.n., Engina e 2.0 DOHC i-VTEC 200 hp !!! Towa 4udo mu dawat max speed 236+ km/h !!! i 0-100 km/h - 6.7 sec !!! Stra6no nali No uwi za USA pone za sega Type R nqma da ima .
A ina4e neznam dali si se ka4wal w Si- mnogo e 6irok, kazwat s toq skorosten lost. Abe ne e lo6 na wid. Ti kakwo 6ekave6 za dizaina srawnen s CIVIC 5th i 6th gen hatchback ?



Тема Re: Modeliнови [re: Diablo]  
Автор ADH-HondaМодератор (Honda-Man)
Публикувано24.03.02 15:13



Blagodarq za komplimenta

Nqma problem, ama kavi na koy model iska6 da znae6 powe4e - CIVIC, Accord, Legend, Prelude i t.n. i t.n. Kavi koy model te interesuwa i 6e se opitam da ti predostawa info za otdelnite pokoleniq (generacii) i pro4ie !

A ina4e mi e qsni za kakwo prikazwa6 - az sym nad 183 sm i nad 105 kg ta ako 6e6 werway w TICO na 6ofiorskoto mesto ne moga da wlezna - pozor, pozor

A ina4e zawisi za koq Honda prikazwame - sega ne move da se srawnqwa Jazz 1 st gen s da re4em Passat ili ne6o ot sorta. No kato cqlo CIVIC otpred sa super udobni, ima6 mnogo raztoqnie za krakata move6 da se 6iri6, i ak si pusnal nay-nadolu wolana pak ne ti pre4i na krakata (e za moqta 3rd gen ako wolana e nay-nisko razpoloven ne moga da si mardam krakata i e kofti, amam pri po-nowite tozi problem e re6en) - osobeno 5th gen - towa e super - sedalkite sa tolkowa nisko razpoloveni kato 4e li si w karting, no w sy6oto wreme ne gubi6 widimostta - towa e edno ot nay - qkite ka4estwa na wsi4ki hondi imat strahotna widimost - ako sedne6 w 190 ili W124 tam ako 6e da si 2 metra wisok pak ot towa dignato tablo nemove6 da widi6 no6o, sy6ata rabota e ako si i w OMEGA - mnogo mi e nezgodno.

Ta za Honda Civic moqta srawnena s Golf 2, Eskort/Orion, Kadett i drugi podobni e suepr 6iroka otpred - spatnika do 6ofiora ima tolkowa mesto za krakata, 4e az kato sedna nqmam probemi i moga da se 6ira - tam vena da sedne moge da rodi bez problem , samo 4e na starite za dqsniq krak mestoto e ograni4eno zaradi koleloto - towa me drazni 4e ne e izgladeno, no pri po-nowoite tozi problem go nqma . Ako 6e6 werway, amam otpred w moqta e po-6iroko ot edin Galant GLSI 90 godina - tam e tolkowa tesno i sedalkite - prednite sa tolkowa dignmarti kato 4e li si w awtobus, a e edna tesnotiq i otzad, amam ina4e ot wyn izglevda 4e e golqmo, amam ot wytre e tesno. Tpwa kato po-mevdo drugoto.E ne6o koeto CIVIC-a ne e dobar - zadnite mesta sa mnogo tesni, osobeno pri hatchbacite, pri sedanite po-6iroko, no kato cqlo e tesno otzad. No mnogo rqdko kato se zamisli 4owek se pytuwa powe4e ot 2-ma du6o, taka 4e ...

Ako iska6 po-6irok - Accord- towa e limozina, no dosta po-mudna (uskorenieto ne e kato pri CIVIC, no ima max. speed) po tevka, po-golqma, no da gori okolo 10 e CIVIC da gori okolo 6.5/100 km, taja 4e ti si izbira6.

Bye for now i pi6i za koy po-to4no model te intersuwa. 6e se radwam da sam ti polezen !!!



Тема За Calibraнови [re: Calibra 16V]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано24.03.02 19:57



Прав си, пълен мърляч съм с колите. Нямам време да се занимавам с тях. На година въртя по стотина хиляди и за две години хвърлям колата. Продам я на някого без пари и после години наред я гледам стегната да си ходи из града.
Нямам нищо против опела, само дето от миналия ми постинг досега се раздрънчаха още неща. Пък като го купих в средата на януари, нищо му нямаше. Ама и му навъртях двайсетина хиляди. Сега се сещам, че трябва да му сменя маслото.
Харесвам хондата, защото не ме занимава със себе си. Оправя се сама. Ако дрънчи нещо, пада и проблемът изчезва. Ако нещо стърже, то ще се огризе от само себе си. Ама колата пак си върви. Здрава излезе.
В крайна сметка колата трябва да ми служи, а не аз на нея. Като спре да върви, на майка и оная работа.
Бе не че не им разбирам. По тодорживково време карах разни жигулита и си ги изчуквах, боядисвах и дори основен ремонт направих сам на едното. Ама в тоя див капитализъм нито време, нито нерви.
Извинявай, ако съм те обидил за опела. Хубави коли са.
Всъщност си падам по мотори, май не съм за тоя клуб.
Но хондата си е хонда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.