Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 30.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема Зил Т (Zeel T) - дозировка при куче?  
Автор yasoo ()
Публикувано16.11.10 22:44



Здравейте,
започвам малко по от далеч за да стане ясно какъв е проблема и защо задавам този въпрос. Имам куче, Кавказка овчарка на 3 години което се разкуца с предните крака от както застудя времето (преди 2 месеца). Куцотата е най-явна след като кучето е било в покой и при изправянето първите му десетина крачки ги прави с големи мъки, като се пораздвижи вече няма проблем и куцането е слабо. Правихме рентгенови снимки и на двата крака на лакътни и на раменни стави (при раменните няма проблем)... лошото е, че от петима доктори с които съм се консултирал получих все различни диагнози :( Мнозинството от ветеринарите все пак са на мнение че има "фрагментиран медиален короноидален израстък" (форма на лакътна дисплазия)

Разбира се първото което направих е да се консултирам с нашия хомеопат.... през последните 2 месеца давахме Рус Токсикодендрон, Дулкамара, Калкареа Флуорика и Калкареа Фосфорика... за съжаление резултат няма никакъв до момента :(

Та сега по същество.... от няколко места ми хвалят "Зил Т" ...


Та интересува ме колко дни да му го давам и по колко хапчета на ден е препоръчително? В листовката пише 3-5 пъти дневно по една таблетка за възрастни. По толкова ли да давам и на него и колко дни? Само да добавя, че кучо тежи 65кг. :)))

Благодаря предварително!

---------------------------------------------------------------------------------------------

____________._________



Тема Re: Зил Т (Zeel T) - дозировка при куче?нови [re: yasoo]  
Автор yasoo ()
Публикувано23.11.10 20:19



Малееее какви хора сте вие в тоз форум бре :О Вместо да хванете да помогнете на хората когато имат нужда от съвет им пълните главите с хиляди други глупости. Какво ме вълнуват разни квантови биофид... тинтири минтири, лечения с прана и тем подобни.
Зададох конкретен въпрос а какво получих.... 4 човека ми пишат на лични, неща които ама грам не ме вълнуват.
Толкова ли щеше да е трудно някой да беше казал примерно "не го давай повече от 5 дена" или "нека го взима поне 10 дена"....

---------------------------------------------------------------------------------------------


____________._________



Тема Re: Зил Т (Zeel T) - дозировка при куче?нови [re: yasoo]  
Автор KalinaO1 (любознателна)
Публикувано24.11.10 20:48



На Този линк който си дал, има указания за ползването на препарата ЗилТ, ако ти се чете и смята грам-тегло, ще разбереш, ако се затрудниш, иди на ветеринар.
Понеже за квантови биофид...тинтири минтири не се вълнуваш, от прана също, бих ти казала, че кучетата много добре се повлияват от подобно третиране. Само като пример ще ти кажа, че на съседско куче, което едва ходеше и трябваше стопанката му да го пренася през няколкото стъпала за да го изведе на тротоара, приложих Рейки два сеанса и кученцето се изкатери само по стълбите до 5 етаж още на следващия ден!. Кученцето се подобри и винаги когато ме видеше, гледаше да дойде до мен и да се гали в краката ми от благодарност! И жената не повярва на очите си, но след като "чудото" стана, не можеше да спре да възхвалява Рейки метода! С биото също се получават чудесни резултати, стига да искаш да се пробваш, ще разбереш. Той също действа чрез хомеопатични стимули. Хайде, ако не вярваш, ще ти направя безплатна демонстрация, избери си метода!

Нали ти е за безплатна консултация от форума, имаш я!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.