Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 01.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема хомеопатия при фрактуранови  
Автор amazonian ()
Публикувано26.10.10 09:43



Прочетох за хомеопатичното лекарство симфитум - имате ли мнение доколко помага за по-бързото зарастване на счупена кост? Трябва ли да се спрат другите лекарства, за да има ефект?


Don't tell me what I can't do

Редактирано от amazonian на 26.10.10 10:13.



Тема Re: хомеопатия при фрактуранови [re: amazonian]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано26.10.10 23:02



Да, помага. Какви други лекарства? Ако са хомеопатични за нещо друго, по-добре не си разваляй лечението, крака ще си зарасне и сам. Ако са алопатични, няма проблем, пий симфитум и не ги спирай.



Тема Re: хомеопатия при фрактуранови [re: Raphaela]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано27.10.10 13:30



интересно на каква база е направено"лекарството"? подобно с подобно се лекувало!?
Ходи си на процедури и си яж витамини остави тези глупости които ти ги пише лелката от село



M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•

Тема Re: хомеопатия при фрактуранови [re: QTEK™]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано27.10.10 17:28



Нямам идея кое провокира в теб потребността да ходиш по петите на Рафаела и непрекъснато да апострофираш добронамереността и да отговаря на всяки нововлязъл тук, но определено за теб си съставям вече лично мнение.
Всеки има правото да избира сам начина на лечение и никой няма право да му се набърква като теб с мнения , в които не казва нищо освен злобни квалификации.
И най-компетентният лекар за мен би бил кръгла нула, ако няма поведение на добър човек.



Тема Re: хомеопатия при фрактуранови [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано27.10.10 18:57



шарлатанията е подсъдна...все някой трябва да ги изобличи нали? има доста наивни хора ,които се доверяват на подобни самозванци няма нищо общо с лоши доктори и усърдни погребални агенти
все пак хората се надяват на някаква помощ..
за лечение си трябва специалист а не форумни жалки профани
а твоето мнение никак не ме интересува защото всеки ,които подкрепя шарлатаните е съучастник!квалификациите са в отговор на нивото на въпросната

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•


Тема Re: хомеопатия при фрактуранови [re: QTEK™]  
Автор Фaтa Mopraнa. (лазурна)
Публикувано28.10.10 13:40



Щом този форум съществува явно си има предназначението. И щом някой е допрял да задава въпросите си тук, то също значи ,че тези горещо прокламирани от теб специалисти не са свършили работа или не са открити.
Какво те бъркат въпросите на хората и отговорите им по същество?!
Може и да не те интересува мнението ми, но държа да ти кажа, че се изживяваш нещо като филмов герой и тук си търсиш аудитория, на която определено не си полезен с тона и поведението си!



Тема Re: хомеопатия при фрактуранови [re: Raphaela]  
Автор amazonian ()
Публикувано28.10.10 17:09



Благодаря



Don't tell me what I can't do

Тема Re: хомеопатия при фрактура [re: Фaтa Mopraнa.]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано28.10.10 19:08



да не би форума да е нещо безпристрастен ,меродавен коректен честен?
да се подписват даващите налудничави съвети с имената си?аз никой не прокламирам аз съм за избягване на тук ширещата се шарлатания
и дай като е форума на колене и с наведена глава?
какъв филмов герой? ! дебилните шарлатани трябва да се разобличават съдят и най често унищожават..на 1 да съм отворил очите/а аз съм го сторил/ си струва че изобщо съм писал в долнопробното форумче.


а ти просто се скрий че смърдиш

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.