Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 28.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано10.10.10 22:21



пуснали са някви нови хомеопатични таблетки (и доста скъпи между другото) дето уж стимулирали имунната система, дрън дрън. Абсолютно шарлатанство! Не ли антибиотик да те пресече нищо не помага. Един път се излъгах да пробвам тези "хомеопатични" средства и разбрах що за простотия е това



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: ChristianVieri]  
Автор litlit (непознат)
Публикувано10.10.10 23:26



>>>Не ли антибиотик да те пресече ...<<<
А откога, готин, антибиотика пресича грипа?


Само питам. Отговор не искам.



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: litlit]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано10.10.10 23:38



антибиотика предпазва от усложнения, а хомеопатичните ми пазат нали се сеshtash кво:) и освен това: под "пресичане" имам предвид, че като почнеш антибиотика на следващия ден чувстваш значително подобрение. Хомеопатичните средства буквално не водят до нищо и си по зле, защото вземеии нищото, грипа се развива. Факт



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: ChristianVieri]  
Автор Raphaela (ентусиаст)
Публикувано10.10.10 23:52



Гениално! Антибиотик срешу грип, който е вирус? От кога антибиотиците унищожават вируси?!

Ти си ясен, но трагедията е, че има лекари, които "лекуват" вирусни инфекции с антбиотици.



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: ChristianVieri]  
Автор Raphaela (ентусиаст)
Публикувано10.10.10 23:53



чудя ти се на акъла що се мориш да пишеш



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: Raphaela]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано11.10.10 00:08



майка ми е лекар, и то страхотен, но в друга бласт (акушерство и гинекология). винаги ми взима най-скъпите антибиотици да имам под ръка за грипни състояния, и винаги са ми помагали досега. ВИНАГИ. Изобщо не се хабя да ходя при Hausarzt-a дето само ше си загубя времето докато се "установи" дали има нужда от антбиотик а през това време ше загубя маса време и ше се чувствам зле. Почнеш ли антибиотика, на следващия ден и кашлицата омеква, и носа ти спира да тече, и общото ти състояние се подобрява, факт



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: ChristianVieri]  
Автор Raphaela (ентусиаст)
Публикувано11.10.10 00:35



страшна лекарка е щом лекува вирус с антибиотик

ти се лекувай така, няма проблем

не знам обаче, защо си дошъл тук да обясняваш това



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: Raphaela]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано11.10.10 00:44



щото последния път се обърках и зех некво модерно уж "хомеопатично" лекарство, което стимулирало уж имунната система и нямало нийда от антибиотик, оказа се пълна глупост, споделям



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: ChristianVieri]  
Автор Raphaela (ентусиаст)
Публикувано11.10.10 10:59



Мисля, че в този клуб няма някой да не знае, че комбинираните препарати, които се продават за грип, за безсъние, за незнамсиаквоси, са пълна глупост. Това не е хомеопатия изобщо. Налетял си на такъв боклук, но не обвинявай хомеопатията за това, защото в такива лекарства няма нищо хомеопатично и повечето хора, които се интересуват от хомеопатия го знаят. Разбира се, че хомеопатично "за грип" няма. Има лекарства, които се изписват на човека индивидуално, според неговия конкретен случай и неговите симптоми.



Тема Re: не купувайте хомеопатични лекарства против грип!нови [re: Raphaela]  
Автор ChristianVieri (1.CSKA)
Публикувано11.10.10 16:01



towa, che homeopatiqta e glupost, moje da ti kaja wseki, zawurshil medicina. ne stawashe wupros za towa. prosto horata w swetowen mashtab prawqt pari ot nishtoto, lujeiki suwestnite rabotnici. Tow aimah predwid. Demek dokato ima baluci she ima i tarikati, akos se seshtash




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.