Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 05.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема Помага ли хомеопатията при мъжки косопад?  
Автор Hamilton_co (непознат )
Публикувано04.07.10 13:51



Здравейте.
На 29 години съм и от 3-4 години имам косопад. Горе на главата вече се оформя писта :(
Не съм пробвал нищо друго освен някои шампоани, но не помагат.От скоро чета някои неща за хомеопатията и съм изумен от постиженията й в различни области.

Искам да попитам има ли някой опит или информация за лечение на мъжки косопад чрез хомеопатия и какъв е ефекта?



Тема Re: Помага ли хомеопатията при мъжки косопад?нови [re: Hamilton_co]  
Автор princesse_azur (tam-tam)
Публикувано18.07.10 22:11



Масажирай си корените на косата със собствена урина от сутринта. Ако те притеснява миризмата, изплакваш я след 1 час. И така всеки ден.



Тема Re: Помага ли хомеопатията при мъжки косопад?нови [re: Hamilton_co]  
Автор coloman (непознат )
Публикувано19.07.10 23:45



Има решение на проблема, но трябва да побързаш преди да си оплешивял съвсем. После е късно. Аз ходих на процедури за събуждане на заспалите фоликули и сега съм пак с коса, но за малко да изпусна времето. У нас знам да ги правят само на едно място - тук в София. Ако си от София пиши ми да ти дам координатите.



Тема Re: Помага ли хомеопатията при мъжки косопад?нови [re: coloman]  
Автор bagryana (минаващ)
Публикувано02.10.10 21:11



Интересувам се от адреса на мястото, където се правят тези процедури, ще може ли да пишеш, може и на лични?

Предварително благодаря!



Тема Re: Помага ли хомеопатията при мъжки косопад?нови [re: bagryana]  
Автор carbon13 (непознат )
Публикувано04.10.10 22:46



хомеопатията може да помогне в случай че опадването на косата е породено от някакво заболяване. Ако обаче си е генетично обусловено, примерно наследствено, то хомеопатията не може да помогне.



Тема Re: Помага ли хомеопатията при мъжки косопад?нови [re: princesse_azur]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано12.10.10 20:27



и после ела застреляй авторката писала глупостта по горе

M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.