Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 24.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Тема Предизвикване на цикъла?  
Автор Vonda (страхотна)
Публикувано04.07.10 09:33



Здравейте. Цикълът ми закъснява с няколко дни, а ми предстои пътуване и не искам да съвпадне с него. Четох по форумите, предлагат разни хормонални препарати, а аз не искам да стигам до такива крайности. Дали има някакво хомеопатично лекарство, което би могло да ми помогне??



Тема Re: Предизвикване на цикъла?нови [re: Vonda]  
Автор Anima Libera (член)
Публикувано04.07.10 21:17



Не прави такива неща, много ама много е вредно. И с хомеопатия и с хормнонални препрати е ужасно вредно. Вземи си тампони и се примири.



Тема Re: Предизвикване на цикъла?нови [re: Vonda]  
Автор QTEK™ (†Заличител†)
Публикувано12.10.10 20:22



опъни се трикратно по възможност с циганин ,бедуин и негър роден във втората декада на Водолея след това ще си бодра и креативна и малко по разкрачена.../разграничена



M
и
н
а
в
а
щ

•watch if you're smart!•

Тема твоята хомеопатична конституция?нови [re: Vonda]  
Автор carbon13 (непознат )
Публикувано15.10.10 00:14



няма да ти давам съвети за цикъла ти, но прави впечатление, че в клуба напоследък различни хора питат по подобен начин за това, как могат да направят нещо за комфорта си.

Хомеопатията може много неща, тя е като електричеството - не се вижда, но действието му е очевидно: осветление, отопление, движение и пр.

С други думи, ако аз отида във един форум за електричество и попитам "колко волта ми трябват, за да си фризирам косата?", то аз се държа по подобен начин.


Разбирай ме в добрия смисъл.

Но щом си дошла тук да ни питаш така и така, да те питам, каква е хомеопатичната ти конституция?
Мога да предположа: сепия (защото изпитваш неудобство от женските си потребности)

Редактирано от carbon13 на 15.10.10 00:18.



Тема Re: твоята хомеопатична конституция?нови [re: carbon13]  
Автор Raphaela (ентусиаст)
Публикувано15.10.10 12:56



Един съвет-не бърай с определяне на конституции, или дори симилета по нета. Някой може да реши да пие лекарства на своя глава и да се види в чудо, особено ако се окаже неточно, но близко лекарство към което човек е чувствителен. Може да направи ужасни влошавания, които да не отминат от самосебе си.





Тема Re: твоята хомеопатична конституция?нови [re: Raphaela]  
Автор carbon13 (непознат )
Публикувано16.10.10 17:39



права си

това важи особено за Туя. Четох че при неправилна употреба е възможно да се появи у пациента допълнителен туя-миазъм, който не се премахва.



Тема Re: твоята хомеопатична конституция?нови [re: carbon13]  
Автор Raphaela (пристрастен)
Публикувано16.10.10 17:45



За всичко важи.Супер гадни странични ефекти може да се появяват при неправилна и глупава употреба на лекарствата и при самопредписания.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.