Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 05.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ...нови  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.02.10 13:59







Тема Re: ...нови [re: Kиpo]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано24.02.10 16:47



"Практикувайте моята система и докажете, че тя не работи" Самуел Ханеман
Всеки може да приказва каквото му оттърва, но факта си е факт !

Пробвайте с доказване на някое "плацебо" лекарство без нито една молекула в него и друга песен ще се пее ...

Редактирано от Angel lvanov на 24.02.10 16:49.



Тема Ханеман вероятно енови [re: Angel lvanov]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.02.10 22:27



някой гуру?)
Не знам, признавам.


Но виж, " Ню Сайънтист" си е "Ню Сайънтист"...чувал съм го някъде от 1-2 клас...



Тема Re: Ханеман вероятно енови [re: Kиpo]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано24.02.10 23:15



аз пък тях не ги бях чувал ... хареса ми обаче една статия където върнали над 100 тона фураж съдържащ ГМО ...

движа бавно но сигурно


Тема Re: ...нови [re: Kиpo]  
Автор Anima Libera (непознат )
Публикувано25.02.10 00:07



Максимата: "Да го духат бедните!" е известна от древния Рим, ако трябва да вярваме на едно филмче за историята на света.



Който разичта на платено от държавата здравеопазване, очевдино е "ненужен ядач", както каза господин Кисинджър, и няма нужда да се мота твърде дълго на тая земя и да пречи.

От друга страна, по-еволюиралите като хър меджести дъ куийн, си имат собствен хомеопат от как са се пръкнали и се лекуват само с хомеопатия. Справка:

Преди Д-р Фишер, частен хомеопат на кралицата, неговото място е заемала Д-р Марджъри Блеки.

А на българския ненужен ядач остава да се хили на английския такъв, че му взели и това малко преимущество. Сега и двамата са на един хал.

Пък ние, останалите, така или иначе си плащаме на частно за хомеопат и няма с какво да ни уплашат.



Тема Re: ... [re: Anima Libera]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано25.02.10 01:03



хаха така си е ... поне има някаква алтернатива да се излекуваш ... така или иначе доколкото знам Витулкас в Гърция е изградил нещо като клиника в която практикуват и се образоват само хомеопати ... малко по малко хомеопатията се надига (и то с много голяма мощ) така, че веч много трудно биха я прекършили

... имам колеги които цялата "аптека са изпили"(направо си е буквално) и все още не са се "оправили", но все още се надяват милата им медицина да се погрижи за тях ... със сигурност тя ще се "погрижи", но как ли? ...

движа бавно но сигурно

Тема Re: ...нови [re: Kиpo]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано17.03.10 21:46



аууу, лошата фармацевтична мафия пак иска да пробутва на пациентите 'токсичните си микстури', вместо доказано 'ефективната' хомеопатия.





Тема Re: ...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Solveig (непозната)
Публикувано18.03.10 10:41



Лошата фармацевтична мафия пробутва медикаментите си не само преди хомеопатията, а и преди всички останали безвредни терапии като например лечебното, природосъобразно и диетично хранене (което не струва никакви пари на пациента и от което въпросната мафия няма как да спечели).



Тема Re: ...нови [re: Solveig]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано18.03.10 20:28



мани, ужас. Навиците на хранене и качественото хранене зависят до голяма степен от самите нас. Така че недей да обвиняваш другите за грешките си, чадо мое.





Тема Re: ...нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Solveig (непозната)
Публикувано18.03.10 21:25



Остави моите грешки, нали думата беше за твоите илачи?


А сериозно: за съжаление твърде малко лекари са склонни да обясняват на пациентите си, че могат да си подобрят доста състоянието и само с промяна в храненето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.