Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 30.04.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови  
Автор Anima Libera (непознат )
Публикувано16.02.10 18:30



Горещо препоръчвам на всички ММС-лекарство (не е хомеопатично) за всякакъв род инфекции-включително тежки и неподдаващи се на друго лечение.

Ето информация на български:



Не се продава в България, поръчва се онлайн от Америка.


Мен лично ме излекува от гадна инфекция от ухапано, мои близки излекува от цистит, за един ден, инфекция в зъб, пак за един ден, грип-пак за същото време.

Тук имаше тема за ММС, която изчезна.Пишете отзиви от опита ви с ММСтук за да събираме информация.



Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови [re: Anima Libera]  
Автор Diletanta (член)
Публикувано17.02.10 10:30



Ами като е изчезнала темата, да напомня и аз, че поне половината отзиви на хора, рискували с MMS (говоря за мненията в независими сайтове, не в онези, които го рекламират), са крайно отрицателни - полза никаква, странични ефекти колкото си щеш и още толкова. За хапльовците, които лапат всяка муха наоколо, ще напомня и че няма абсолютно никакви обективни изследвания, които да доказват ползата от MMS.
(А ти с регистрацията от вчера - специално за зарибяването ли я направи?

)

It's class warfare; my class is winning. - Warren Buffett

Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови [re: Diletanta]  
Автор lora_pw (член)
Публикувано17.02.10 12:08



Извинявай, били ми пратил линк към тези сайтове с трицателни мнения. Отдавна се ровя и чета за това средство в много сайтове, но не намерих нищо смущаващо като отрицателни отзиви, освен описаните за това лекарство ефекти на изчистването. Та - давай - да видим и другата страна.



Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови [re: Diletanta]  
Автор Anima Libera (непознат )
Публикувано17.02.10 12:23



В тази тема са разрешени и отрицателни мнения. Разкажи какъв личен опит имаш с ММС, как точно е неуспешен, а също дай линкове към оплаквания към ММС.

Аз не съм специалист по ММС, чела съм някои неща по въпроса, и аз и семейството ми сме го пробвали. До тук имаме само позитивни отзиви, но ако някой има отрицателен опит ще е ценно да го сподели.





Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови [re: Diletanta]  
Автор Anima Libera (непознат )
Публикувано17.02.10 12:37





ето аз какво намерих в български форум

пусни каквото ти имаш



Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови [re: lora_pw]  
Автор Anima Libera (непознат )
Публикувано17.02.10 13:00



Лора, разкажи при вас какво става с ММС-а. Повтори пак ако трябва за да има информация в нета по въпроса, все пак.





Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови [re: Anima Libera]  
Автор lora_pw (член)
Публикувано17.02.10 13:48



Странно - имаше една тема на snaceling и то не много отдавна, но не я намирам. Там бях описала подробно моя опит с ММС, който всъщност е доста оскъден. Накратко - опитах да се справя с грипа чрез ММС и имах добри резултати, въпреки че май бях доста предпазлива с количествата и приемите. Snaceling също беше разказала за своя опит. Сега за сега продължавам да чета за това средство и да събирам информация. Не съм от хората, които сляпо се хвърлят на реклами за панацея. Но иначе твърдо вярвам, че истинския и щадящ начин на лечение за хората твърде много се разминава с интересите на фармацевтичните компании. За това ето такива елементарни средства винаги предизвикват интерес в мен.



Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови [re: Anima Libera]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано18.02.10 03:33



snaкeling наистина беше писала хубави неща, но нея вече я няма и като потребител (сигурно и затова и темите са изчезнали) иначе имаше доста добри отзиви аз лично нищо не мога да кажа

движа бавно но сигурно


Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериални [re: Anima Libera]  
Автор Solveig (непознат)
Публикувано18.02.10 10:02



Нямам никакво отношение към MMS и по принцип се радвам на всякакви нови терапии, ако се докаже, че са полезни и нетоксични. Обаче темата просто не е за тук. Това е форум за хомеопатия, а не за всички видове алтернативно лечение. В раздел "Здравна" има подраздел "Алтернативна" - защо не пробваш да я пуснеш там?



Тема Re: Лечение на инфекции-гъбични, вирусни и бактериалнинови [re: Solveig]  
Автор фeяя (новак)
Публикувано20.02.10 00:52



Аз също си закупих това "чудо ",но още не набирам смелост да го използвам..Не виждам нищо лошо-какво и е на темата тук.Закована е и толкова.Ако не беше казала за MMS ТУК сега нямаше и да знам за това. Аз съм чела дамо добри отзиви.Надявам се тук да обменим опит с приема и страничните ефекги......прозвучах като опитно заече.....






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.