Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 22.09.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: самолечение ....нови [re: Angel lvanov]  
Автор princesse_azur (tam-tam)
Публикувано22.07.10 01:05



И какво смяташ да вземеш за шума в ушите? Интересно ми е какво ще избереш и мислиш ли, че chininum sulfuricum 30 ch ще ти навреди.



Тема Re: самолечение ....нови [re: princesse_azur]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано22.07.10 01:10



да ти кажа честно нямам си понятие какво да взема ..., засега и немисля да правя нищо ... така или иначе свикнах с него ... като събера някой лев ще отида направо при "нашата" лекарка



движа бавно но сигурно

Тема Re: самолечение ....нови [re: princesse_azur]  
Автор Anima Libera (ентусиаст)
Публикувано22.07.10 11:08



Е мерси че се съгласи

.

не е въпрос на какво аз знам и дали ти ще се съгласиш "от теб да мине"
има факти и обктивна истина



Тема Re: самолечение ....нови [re: Anima Libera]  
Автор princesse_azur (tam-tam)
Публикувано22.07.10 16:23



Много си упорит, да не кажа инат, но то е присъщо на известен вид хора.Истината е само в твои ръце.





Тема Re: самолечение ....нови [re: princesse_azur]  
Автор Anima Libera (ентусиаст)
Публикувано23.07.10 01:15



Няма ли да ми предпишеш нещо? Хума поне?





Тема Re: самолечение ....нови [re: Anima Libera]  
Автор princesse_azur (tam-tam)
Публикувано23.07.10 01:23



Хумата ще бъде за друг път. Сега мога да ти кажа да взимаш нещо за пречупване на характера. Т.с. да си по гъвкав.





Тема Re: самолечение ....нови [re: princesse_azur]  
Автор Anima Libera (ентусиаст)
Публикувано23.07.10 13:29



Хех, да се "пречупя"? За да съм по-удобна и да не противореча на тези, които са пречупили хомеопатията и проповядват опасни за здравето и живота дивотии? Не, благодаря! Няма изгледи!

Гъвкавост е друго. Ако костите ти вместо здраво да те държат са гъвкави, няма да си много доволна от резултата. Слава Богу, че има много класически хомеопати, които не са "гъвкави" и хомеопатията съществува благдарение на тях, във вида, в който е била създадена от Ханеман, и не е преработена, че да пасва на мързеливите и алчни съвременни лекари, които искат да я сведат до система за предписване на най-много лекарства, точно както са постъпили с алопатичнатра медицина.



Тема Re: самолечение ....нови [re: Anima Libera]  
Автор princesse_azur (tam-tam)
Публикувано23.07.10 19:42



Изложи се. Не бих доверива здравето си на такъв вид хора. Само искам да ти кажа, че в Белгия , хомеопатните гранули се продават свободно без лекарско предписание и на тях не пише контраидикации. Няма предупреждение за опасност.





Тема Re: самолечение ....нови [re: princesse_azur]  
Автор Anima Libera (ентусиаст)
Публикувано23.07.10 22:20



Аз също не бих се доврила на някой, който при все че твърди, че 35 години "изучава" хомеопатия не е чувал, че може да има много лоши ефекти при неправилното прилагане на хомеоипатичните лекарства. Това значи, че този човек не знае кой е Ханеман, какво е казал, нито знае какво казват светилата в съвременната хомеопатия, нито пък има някаква практика и е наблюдавал лечение на хора. Изложил се е някой, но това определено не съм аз. Дано няма много наивници, които да се оставят да ги "лекуваш" ти и такива като теб.



Тема Re: самолечение ....нови [re: Anima Libera]  
Автор Angel lvanov (плужек)
Публикувано24.09.10 05:27



ходихме пак при лекарката ... този пат мина барзо ... нямаше второ предписание, само препорака за зъболекар и отново една гранулка във вода и след месец пак на преглед ....



движа бавно но сигурно


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.